ברוכים הבאים, אורח

ראש השנה באורות גבוהים!!! מה שעובד לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ראש השנה באורות גבוהים!!! מה שעובד לי 1000 צפיות

ראש השנה באורות גבוהים!!! מה שעובד לי לפני 10 שנים, 7 חודשים #42648

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מה עובד לי?

היה אחד, יחיד ומיוחד, הכיל בליבו הרחב כל יהודי ויהודי בעולם, מהנשגב עד הפחות. הוא תמיד אוהב אותי בין שאני צדיק ובין שאני שבר כלי. אותו יהודי יקר עזב את כל מעמדו הרם כדי להתעסק עם חולים ושבורי לב, כמוני, כמו כל ההייליגע היפלאך... מורי ורבי ר' שלמה קרליבך. שהשירים שלו המיסו כל לב. אבל התורות שלו הינם אנרגיה אדירה. זה עובד לי.

אפילו כשהלב אטום סתום, אני פותח ספר עם התורות שלו, והלב מתרכך, העיניים מוצפות, הלחיים נרטבות. והלב כוסף לאבא. אבא!!! איה מקום כבודך? געגועים.

הפורום כאן אינו מקום של מחלוקות ופוליטיקות. אני מתחנן מכל מי שאין דעתו נוחה שפשוט ימשיך הלאה, אינני רוצה לקיים כאן דיונים על האיש. זה ממש לא מעניין.
אך כל מי שיש בו את הפתיחות הכנות והנכונות, והוא מוכן לבחון עקרונות ולא אישיות, אמליץ בכל פה לקנות את הספר "לב השמים" על חדי תשרי -ר"ה יו"כ וסוכות.
מהרגע שהתחברתי לספר הזה, קיבלתי חוויות עד לב השמים...

אין לי מניות בהוצאת הספרים, אני כותב זאת רק לצורך זיכוי הרבים. ובפרט אנו המכורים, הכל כך פצועים ורגישים מספרי מוסר, כאן מצאתי תורת חסד, עץ חיים היא דרכיה דרכי נועם. ר' שלמה מעולם לא שפט, מעולם לא צמצם, הספר הזה תמיד נותן לי מקום מחדש בעולם. מקום טוב יותר ובריא יותר.

בראש השנה ויו"כ, התפילות ארוכות, כמה פעמים אנו מאבדים עניין וריכוז? ולהתניע מחדש כל כך קשה? כמה קשה להתחבר באמת לעיצומו של יום?!
אני תמיד לוקח איתי את הספר הזה. ובכל פעם שאני משועמם / מרחף / מנותק / מנוכר / מיובש, אני שוקע במילותיו החמימות והעמוקות של ר' שלמה - טל של תחיית המתים.

עלות הספר כ50-60 ש"ח בחנויות. והוא נמכר בחנויות רבות של ספרי קודש. (לא באלו הקיצוניים)
אני בטוח שמי שיקנה את הספר לא יפסיד. מי שקנה ובכל זאת התחרט, אשמח לקנות ממנו את הספר אחרי ראש השנה.

אני יודע שאנחנו לא פורום פרסומי, אבל מבטיח לכם שזה מה שעובד לי! זה אחד החוטים היחידים ששמרו אותי מחובר אפילו בזמנים הקשים שלי.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: ראש השנה באורות גבוהים!!! מה שעובד לי לפני 9 שנים, 6 חודשים #65083

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
נזכרתי. 

אני ממש לא רוצה לערב דת ותכנית. אז למי שיש הערות והשגות בבקשה שלחו אלי לפרטי. אין לי עניין לפצוח כאן דיון בנושא.
באמת באמת שכל ראש השנה ויום כיפור שלי הם מסביב לספר הזה - לב השמיים. לדעתי הכותב שלו הכיר את aa. ובוודאי שאלו תורות שמתאימים למכורים כמוני.

אמליץ בחום למי שרוצה חוויה רוחנית של כפרה שלא סותרת לתכנית.

אני כותב כאן רק מאהבה. לשתף אותכם במשהו שעושה לי טוב.

גמר חתימה טובה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן