ברוכים הבאים, אורח

שיר לשבת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיר לשבת 1338 צפיות

שיר לשבת לפני 10 שנים, 10 חודשים #36419

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
מאז שאני פה, אני רואה את ההחלמה בכל מקום, כאחד שמאוד מקשיב לשירים שהוא שומע, אני מרגיש שהשיר אתה לבד של דני סנדרסון מדבר על המחלה וההחלמה.
אני מאוד אשמח אם תקדישו 2 דקות לקרוא את השיר ולכתוב פה אם גם אתם רואים את הקשר למחלה וההחלמה, ומה אתם "שמעתם" בשיר.

כביש ארוך
מתפתל לנצח
המכונית נוסעת לאנשהו מהר
בראי האתמול גווע
על הלילה הזה היית מוותר

ואתה לבד
מתגלגל בדרכך
אתה לא לבד
אחרים לבד איתך

את ליבך
השותת השארת
בפונדק דרכים אי שם במלחמה
היא דיברה
אתה דיברת
מה זה משנה כבר לא חשוב על מה

ואתה לבד
מתגלגל בדרכך
אתה לא לבד
אחרים לבד איתך

פנסים
אלומות בחושך
מאירים את סוד האופק השחור
בסיבוב תסתכל קדימה
לפעמים נותנים לבנאדם לבחור

ואתה לבד
מתגלגל בדרכך
אתה לא לבד
אחרים לבד איתך
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: שיר לשבת לפני 10 שנים, 10 חודשים #36420

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני אתחיל ראשון,  ;D
תפס אותי מאוד הפזמון, התחושה שאני מצד אחד מאוד לבד במחלה. אין מי שיודע אני מי שיעזור. מתגלגל בדרך ורק מחכה שהדרך הזו תיגמר.
והגילוי - אחרים גם הם לבד. אבל אנחנו ביחד בתוך הלבד הגדול הזה.

יש לי גם מה לומר על הקטעים האחרים, אבל אשמח לשמוע מה דעתכם.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: שיר לשבת לפני 10 שנים, 10 חודשים #36474

• בן ש
  • דירוג כסף
כן גם אני רואה בהחלט (עד שזה מפחיד אפילו) את הקשר העמוק בין השיר למחלה.  כאילו כתבו את השיר בדיוק על זה.
נגעה ללבי במיוחד הפסקה השלישית שמדברת על הלב.  במלחמה הזו השארנו את הלב מאחורה,  אין יותר רגש.  לא מעניין אותנו מה חשוב ומה לא,  זה לא משחק פה.  לצערנו המלחמה לקחה ממנו הכל, רק הסיפוק וההנאה משחקים פה.  השכל הישר וההיגיון כבר רחוק ממנו,  אנחנו כבר לא רואים בעיניים.  ככה פוגעת בנו המלחמה והיא ממשיכה עד בלי די.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן