ברוכים הבאים, אורח

אסירותודה – זה עובד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירותודה – זה עובד 2674 צפיות

אסירותודה – זה עובד לפני 10 שנים, 11 חודשים #34649

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
בס"ד                                                                                                         
נולדתי עם כפית של כסף בפה, לא חסרתי דבר, לא הייתי זקוקה אפילו להראות רצון, ידעו לתת לי את מבוקשי מבלי שרמזתי, לא ידעתי מחסור מעודי, גדלתי בחממה, אבא אוהב, אמא מפרגנת, חוויתי ילדות סטנדרטית של האלפיון העליון. וזה לא הספיק לי, משהו היה חסר, נשמתי זעקה לעוד. (בהמשך תבינו יותר.) ודווקא כשהכל נראה הולך לכיוון הנכון, הגלגל המזהיר שלי התהפך. 

להיות גם אלמנה וגם יתומה זה קצת יותר מדי, תקופה קצרה אחרי שאבא שלי נרצח, יש שיגידו ממש נשחט, באכזריות במלחמה הנוראה, התאלמנתי. בעלי הצעיר נקטף בדמי ימיו. פתאום. בלי שום הכנה נזרקתי לתוך החיים, והם היו מרים, מאוד. איזה כיף שהיחסים שלי עם השוויגער (החמות) היו נעימים. לא מובן מאליו שמצאתי בחברתה נחמה רבה..

הרבה מעבר לנחמה, מיום שהפכה לחמותי נדמה היה שיש משהו מיסטי בקשר בינינו, במקור אנו שונות בתכלית, סגנון חיים אחר, התחברתי אליה מיד. היה לנו לא מעט במשותף, מעבר לילד שלה שהיה גם הבעל שלי, כמוני היא היתה אלמנה, איבדה בעל עצום באותה פתאומיות. הגורל המשותף הזה חיבר אותנו באחוות כואבות מדבקת, כשהיא הודיעה לי שהיא משנה מיקום, לא היה לי ספק, אני הולכת איתה.

אשת עקרונות היתה, מה שהנחה אותה היה בבירור הרצון שיהיה לי טוב, מצאתי רק אהבה בעיניה הטובות, ידעתי שהיא רוצה באמת טוב עבורי, אך סירבתי בנימוס להגיון המוחלט בשכנועיה שאשאר ולא אבוא עימה, היה לי עיקרון משלי – להידבק אליה בכל כוחי. ידעתי שהיא הולכת להיות חלק מחיי, הייתה לי נכונות לוותר בלי סוף בשביל זה. עד המוות. 

הייתי מוכנה להתנתק לחלוטין ממשפחתי, לוותר על המלוכה, לעבור לארץ אחרת, להתגייר, לחיות חיי עוני ומחסור, להיות נתונה לחסדי אחרים, ללקט שיבולים להגשים את היעוד שלי כאן, להיות אסירת תודה למי שהטיבה עימי ובזכות המאמץ שלי, זכיתי להיות הגיורת המפורסמת ביותר מאז ולעולם, שתקרא מגילה שלימה על שמי ביום מתן תורה, להתחתן עם גדול הדור, להיות האמא של מלך המשיח.

קראו לבני עובד, כדי שיהיה ברור שיעבוד את ה', כי ילד דומה לאביו ולאימו, אני החלטתי לעבוד את ה' ועזבתי את כל מה שיכולתי לקבל במואב, ויכולתי. העדפתי להנשא לבועז בעלי הזקן שהיה בן 400 ביום חתונתינו, רק עבור כבוד ה', בשביל להקים המשך לבעלי שנפטר – האמת היא שלשניהם - יום לאחר חתונתינו התאלמנתי בשנית.. וגם את בעלי הצדיק עניין רק כבוד ה' כשנשא אותי לאישה ליום אחד בלבד..

במחשבה שניה אולי קראו לו כך גם בגלל שלהיות אסור אל התודה זה עובד..

- - - - -

כתבתי בעבר על מאמר על חסד חסר פורפורציה www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3104.msg33017#msg33017  כהמשך, חשבתי לומר שיתכן ורות היא זו שתיקנה את קילקולו של אביה לוט, לקחה היא את האינסטינקטים המולדים שלה ועם המניע הנכון – הכרת הטוב, הידבקות לעם היהודי – זכתה ועשתה חסד עם חמותה לדורות ובעיקר עם עצמה, וכשהקימה שם לבעלה המת קנתה לעצמה את מלכות בית דוד.

- - - - -

ובשולי הדברים, קטונתי להבין מה שהתרחש בין רות נעמי ובועז, ועיני הבשר המגושמות שלי לא מסוגלות להבחין בסיבות ובדרכים שיש לו לבורא להוציא אל הפועל תוכניותיו רבות השנים, אך מגילת חסד מופלאה זו נכתבה בכדי ללמדנו דברים, ואני חש זכות להרגיש ולהתרגש מהמילים, היו לא מעט רגעים שנגעו בי, אחלוק עימכם מחשבה שעלתה במוחי, ואתפלל שיהא לתועלת ולסיוע מאבאל'ה. אדגיש שניתן לדלג..

בזמן העוני האלמנות והשכול, כשהצער עטף את כולה, נעמי לא חשבה לרגע על טוב מתהווה, ובהגיעה אל לווית אשת בועז היא מבקשת שיקראוה מרה, מר לה מאוד. היוצר הרע עימה.. הרי מלאה היא הלכה וריקנית היא שבה, ולא היתה בכלל מודעת לסאתה ההולכת להתמלא – רוב חיי הבוגרים הייתי משוכנע ששמי הפרטי הוא 'נדפקת', ששם משפחתי 'אכלת אותה'. ולא ידעתי שסאתי הולכת להתמלא. גם בזמן אתגר, אשתדל להיות אסור אל התודה, יש שם מי שיודע מה הוא עושה..

תודה לך אבאל'ה שמילאת סאתי.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אסירותודה – זה עובד לפני 10 שנים, 11 חודשים #34651

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה יופי. אני מודה שבדרך כלל הפוסטים האלו שמתחילים מאיזה שהוא מקום בהיסטוריה ונמשכים אל המחלה וההחלמה לא ממש מצליחים לתפוס אותי. אני סובל מקוצים ב... (אני טוען שאני מקרה של ADHD לא מאובחן). הפעם קראתי כל מילה ונהנתי מאוד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אסירותודה – זה עובד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35282

• סברס
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • דירוג כסף
למצוא את המבט החיובי גם במקומות נמוכים, וברגעים פחות יפים, בשבילי - זה פתרון מדהים להתמודד עם הרבה רגשות שליליים שסוחבים אותי למקומות רחוקים.

תודה על התזכורת והמסר החד.

בעניין: אסירותודה – זה עובד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35318

• ag-ye
  • חבר קבוע
  • 7 יפול צדיק... וקם ! ! !
יפה מאוד. . .
הרבה חומר למחשבה , אני עובר תקופה כזאת והפוסט הזה פגע בול על מה שאני עובר.
וכמו בפוסט אני משתדל ליישם את העניין שאבא שלנו יודע מה הוא עושה.. להנמיך, לא להגיב מיד ולחכות מעט, לתת לו להראות לי לאן זה מוביל, ברגע שנעצרתי לחשוב על זה ולא הגבתי מיד הוקל לי המון בסיטואציות השונות כי אני בטוח שאבא לא עושה דברים סתם או מעביר אותי דברים שאני לא מסוגל להתמודד איתם.. אבא בעצמו הביא לי את הכוחות..

חיזקת אותי המון..
"אפילו הצדיקים מהדורות הקודמים נאבקו בתחום הזה (והם מזכירים את "חטאי נעוריהם"),
כך שאתם יכולים לתאר לעצמכם, שהמחפשים טהרה בדור כשלנו הם באמת הלוחמים החזקים ביותר של השם!"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: אסירותודה – זה עובד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35341

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
זה מדהים!
במיוחד אהבתי את דבריך בפוסט על "החסד"
"הדברים נגעו בי מאוד כמכור, שמתי לב כמה קל לי לעשות 'חסד' עם אחרים, להישאר בטלפון שעות, לרוץ לקבוצות, תירוצים והסברים יש לי למכביר, אבל לשבת עם הקרובה אלי? אחרי חמש דקות מתחילים לי פצעי לחץ... להתייחס ליוצאי חלצי? יש לי אורחים... ספונסיים... ההבנה הזו שכדאי לבדוק את המניעים גם בחסד, שינתה אצלי לגמרי את הגישה בבית, אשתי וילדי עברו למקום הראשון, ברגע שהיא קוראת לי, אומרת שהיא זקוקה לעזרה שלי, לחברה שלי, כל דבר נדחה מפניה. "

הגר"א אומר על כגון זה שיש רק שניים שיודעים על האדם מי הו
1. - זה ה' כמובן
2. - זו אשתו בבית אי אפשר לשחק משחקים כל המסכות יורדות

מאחל לכולנו ללמוד לעשות חסד אמיתי בכל תחומי חיינו...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אסירותודה – זה עובד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35567

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
כנראה שהגר"א לא הכיר אותי.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: אסירותודה – זה עובד לפני 10 שנים, 11 חודשים #35803

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
חייב להודות שגרמת לי לחשוב על דברי (דברי הגר"א) שוב
והמחשבה על כך שאשתי משדרת לי כל הזמן שאני צדיק הדור...
גורמת לי לחשוב שיש כנראה פשט אחר בדברים העמוקים האלה... :-\
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אסירותודה – זה עובד לפני 9 שנים, 10 חודשים #60614

• אסירותודה
  • מנהל
השנה חשבתי שאולי הסיבה שהעלימו חז"ל את שמו של הגואל שלא אבה לגאול - טוב - והפכוהו לפלוני אלמוני, כדי ללמדנו שעדיף לו להישאר באלמוניותו, הוא לא עשה דבר רע, אבל לא ניתן לקרוא טוב למי שמחמיץ את השעה... אדם שלא שם ליבו שבעת מעברו 'המקרי' הוא פוגש בדיוק נמרץ במי שמחפש עכשיו דווקא אותו מפספס את ההזדמנות וכדאי לו שישאר אנונימי... 

תגובה: אסירותודה – זה עובד לפני 7 שנים, 10 חודשים #89847

אהבתי את הטריק להפנות את התשומת לב לפוסט... שווה...חג שמח

תגובה: אסירותודה – זה עובד לפני 6 שנים, 11 חודשים #104183

• אסירותודה
  • מנהל

אסירותודה, זה ממשיך לעבוד. ב"ה.

תגובה: אסירותודה – זה עובד לפני 6 שנים, 8 חודשים #107166

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב,
מזל טוב כפול, ל 12 שנות נקיות ולשמחה שלכם.
מאחל לך יום ניפלא עם בריאות ונחת רוח רק להיום… 
אוהבים אותך.  שבתאי מקריית שמונה .
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 8 חודשים על ידי למען הסדר הטוב.

תגובה: אסירותודה – זה עובד לפני 6 שנים, 8 חודשים #107168

• אסירותודה
  • מנהל
תודרבה.
ניסים.
גלויים.
שנמשיך בדרך ונזכה לראותותם.

חיבוק

תגובה: אסירותודה – זה עובד לפני 3 שנים, 11 חודשים #123202

• אסירותודה