ברוכים הבאים, אורח

אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת 361 צפיות

אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143278

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

חברים יקרים אני כותב מתוך דיכאון ותסכול לאחר כ 30 + ימים של נקיות 
לצערי נפלתי היום לצפייה בפורנו ישבתי איזה שעה במחשב שאינו שלי ואינו חסום  ועברתי סרטונים מאחד לשני עצוב לי קשה לי אנא אלוקים תן לי כח להמשיך הלאה,
כח חזק ממני השתלט עלי ללא יכולת לעצור כמה חבל אני חסר אונים לחלוטין,
די 
אין לי כח 

תגובה: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143279

שמואל היקר קודם כל מה שאתה מתאר זו התחושה הקלאסית שבאה לאחר נפילה ממקום גבוה של גבורה ושליטה עצמית למקום של תסכול, אכזבה עצמית ויאוש. אחרי שהיית בכזה גובה, החזקת מעמד 30 יום (שזה מדהים!), לפתע איבדת רסן ונפלת בפח היצר. 
דע לך, שמי שעושה עליך את כל ה"עבודה" הזאת עכשיו לאחר הנפילה זה יצר הרע בעצמו, זה שהפיל אותך בפח מלכתחילה, שניזון כרגע מכל גרם של עצבות ותסכול שלך, שזה מענג אותו הרבה יותר מהפגימה בברית.
למה אני מתכוון? תראה, החזקת מעמד במשך 30 יום, נכון? תסכים איתי שזה הישג מרשים ביותר, אתה בטח זוכר את התקופות שבהן היית נופל כל כמה ימים או אפילו פעם ביום (אני משער שכך היה אצלך, כמו שאצל רובנו כאן) - אז בוודאי התקדמת המון. השם היקר והטוב שרואה אותך, עם כל הבעיה הזאת של יצר העריות, ומצליח להחזיק 30 יום, הוא בוודאי גאה בך מאוד, הרבה יותר מאשר ממישהו שלא סובל מהבעיה ומחזיק 90 יום. כי ה"סרגל" לפיו אנחנו נמדדים הוא סרגל אישי בלבד, הבורא שלנו לא משווה אותנו לאף אחד אחר, אלא רק לעצמנו. כלומר האם התקדמנו? האם השתפרנו? זה הפרמטר הרלוונטי! ויצר הרע לא רוצה שתדע את זה כי זה עלול לתת לך כוח לקום ולהעריך את עצמך, ולכן הוא מספר לך כל מה שצריך כדי להוריד אותך - שאתה לא שווה, ואתה חלש, ואין לך שליטה עצמית וכיו"ב. אבל זה שקר, עבודת השם שלך כרגע היא לייצר תנועה הפוכה בנפש, וכך אתה מסלק את הסיטרא אחרא מהתודעה שלך - ברגע שאתה קם, ושואג "החזקתי מעמד 30 יום! וזה נכון שנפלתי, אני לא מלאך, אבל יש לי רצון קדוש לטהר את עצמי, אני הולך ומתחזק, הולך ומשתפר, ולמען הבורא האהוב שלי, אני קם מנער את האבק והעצבות, ומתחיל עוד פעם מחדש!" כי זו המלחמה האמיתית שלך ביצר הרע. שאתה לא מתייאש, ולא מרים ידיים, אלא מתיש אותו כל פעם מחדש. ולאט לאט, בקטע סופר סיזיפי וכמעט מזוכיסטי, אתה מתעלה ומתחזק, הרוחניות בתוכך גוברת, ויצר הרע נחלש. בטח שמת לב כמה אור ושמחה ליוו אותך במהלך 30 היום האלה, היית על הגל. זה תהליך לא פשוט ובהחלט ממושך - ותלוי בכמה שנים היית עסוק בלהיות מכור לפגם הברית, כי כדי להתנקות מכל הרשימו הזה, בוודאי אתה מבין שלוקח זמן, והרבה מאוד מאמץ. לפעמים זה נקרא "תשובת המשקל". אבל זה בהחלט אפשרי, ולא חסר עדויות של מלא חבר'ה כמוני וכמוך שיצאו מהשיט הזה. ואני עוד פעם חוזר - האויב שלך הוא הקול המייסר הזה שטוחן לך את המוח ומספר לך כמה אתה גרוע ושאין לך סיכוי, ולא הנפילה עצמה. אתה צריך להבין שאתה לוחם בסיירת מובחרת, בחזית המאבק ביצר הרע של הדור שלנו, שזה תאוות העריות. הכלי הכי חשוב במלחמה הזאת היא לא להסתכל אחורה, אלא להבין שהנפילות הן חלק מהדרך, זה לא באג או טעות או סימן שאתה לא מצליח.
אין ממך ציפיה עכשיו לקום ולהסתער על המשימה מחדש באותן אנרגיות שהיו לך לפני הנפילה, כי הנפילה עצמה מאוד מרוקנת מאנרגיות. אתה בסוג של "החשכה" כרגע, אבל עוד יום, עוד יומיים יתחיל להכנס שוב אור למערכת והענן יתפוגג. כל מה שאתה צריך לעשות כרגע זה להגיד לעצמך "ובכל זאת, ולמרות הכל, אני ממשיך הלאה" ולעשות כל מה שצריך כדי לעודד את עצמך. זו כל מהות הגבורה.

תגובה: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143285

• שמואל גלבוע
  • דירוג כסף

תודה לך אוהב ישראל שמך נאה לך ואתה נאה לשמך חיזקת אותי מאוד 

מתפלל להיות נקי רק להיום,

הדברים שלך יוצאים מן הלב ונכנסים ללב 

תהיה כאן  יותר ויותר 

תגובה: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143289

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך שמואל ומזדהה בדיוק זה מה שקרה לי אתמול אמנם בטלפון שלי.
אני בתקופה קשה ומתפלל לשחרור.

תגובה: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143291

• שמואל גלבוע
  • דירוג כסף

תודה דייב על החיזוק

תגובה: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143303

• שמואל גלבוע
  • דירוג כסף

נפלתי שוב חסר אונים זה כח שגדול ממני ולא הצלחתי להתגבר 

מתחיל מעכשיו שוב מנסה רק להיום 

ועם הרבה מצב רוח 

תגובה: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143311

אין מילים להגיד. ככה זה שנופלים, זה לא מפתיע שלא מצליחים לזנק מחדש. גם אצל המלאכים ואליהו הנביא זה ככה (להבדיל אא"ה). לא לשכוח שכדי להתרומם צריך לעשות חזרות, על המדריך ועל יישום הצעדים..

תגובה: אחרי מעל 30 יום נפילה קשה וכואבת לפני 1 שנה, 9 חודשים #143317

• שמואל גלבוע
  • דירוג כסף

תודה חיל על החיזוק

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן