ברוכים הבאים, אורח

אפליקציית סינון שהוציאה אותי משימוש כפייתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אפליקציית סינון שהוציאה אותי משימוש כפייתי 242 צפיות

אפליקציית סינון שהוציאה אותי משימוש כפייתי לפני 1 שנה, 9 חודשים #143214

היי חברים יקרים 
הרגשתי צורך לשתף אותכם באפליקציה שהיא מבחינתי חובה לאנשים במצבי , אני מתכוון אנשים שנמצאים על הגדר כבר הרבה זמן , ומאוד פוחדים מאפליקציית סינון שתחייב אותם כספית או מול חבר ומול עצמם הם לא מצליחים באמת להחביא את הסיסמא מעצמם (ניסיתי גם את זה זה לא באמת עובד) 
לאפליקציה קוראים blokerhero , הרעיון שעזר לי בה הוא שניתן באופן חינמילמנוע הסרת התקנה או הסרת הסוויץ של התכנים שחסמתם בין אם זה ע"י חבר או על ידכם , זה ננעל רק ל24 שעות "רק להיום" , וכול יום צריך לחדש את הנעילה הזאת , החסימה עצמה מאוד איכותית ניסיתי לפרוץ אותה ללא הצלחה , אפשר להכניס אתרים , מילים בעייתיות , אפליקציות , (אני חסמתי את חנות הגוגל,טלגרם) , כל דבר כזה שחסום ואחרי זה "מתחרטים" ניתן להסרה רק בהקלדת טקסט ארוך ומייאש שאין באמת כוח לכתוב 

אז זאתי אחלה אפליקציה לאנשים בעייתים כמוני שמפחדים להתחייב , כמובן יש את הגרסת פרימיום שזה כבר הרמטית כביכול , הרבה הצלחה לכולם

תגובה: אפליקציית סינון שהוציאה אותי משימוש כפייתי לפני 1 שנה, 9 חודשים #143216

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

האפליקציה הזאת נראית נחמד
play.google.com/store/apps/details?id=com.blockerhero

אבל אם אתה רוצה פלטפורמה להחביא את הסיסמא מעצמך, אתה יכול פשוט להשתמש ב lockbox:

https://gye.org.il/forum/18-רעיונות-ציטוטים-וקישורים/119866יש-לי-אתר-שיכול-לשמור-ולשחרר-את-הסיסמאות-שלכם-%21

ואז אתה יכול להשתמש בהרבה יותר אפליקציות שנעולות על ידי סיסמא.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: תיקנתי את הקישור :)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן