ברוכים הבאים, אורח

אפליקצית חסימה לטלפון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אפליקצית חסימה לטלפון 1359 צפיות

אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133957

שלום חברים
רוצה להמליץ על אפליקציית BLOCKER X 
אני משתמש בה כבר תקופה ארוכה והיא מאוד עוזרת לי.
הפירצה שלה היא לצערי במצב בטוח למי ממכם שכל כך נחוש ומוכן להיכנס כל פעם להסיר אותה ממצב בטוח זה קצת פחות רלוונטי.
אני  אישית מספיק עצלן כדי להבין שעד שאני אסיר אותה אני כבר אשתגע.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133961

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני רוצה במלוא הכבוד לחלוק עליך, 
אצלי היא ממש לא היתה טובה מלאה פרצות, קלה להסרה, בכל פעם שהאפליקציה צריכה עדכון  (לעיתים קרובות מאוד) היא מפסיקה לעבוד, 
האפליקציה לא חוסמת חיפושים בעייתים בעברית... ובאופן כללי מצאתי שגם אני שממש לא מבין בטכנולוגיה וממש ממש עצלן מסוגל להגיע איתה לתאווה ממש ממש בקלות, 
אם תפתח את היומן האישי שלי תראה שבתחילת דרכי כאן גם אני התלהבתי ממנה.. וחשבתי שמצאתי סוף סוף את הסינון המיוחל. לצערי במהרה התבדיתי והייתי צריך נפילה כואבת אחרי 127 יום לעורר אותי סוף סוף להפטר מהבולשיט הזה ולשים סוף סוף סינון נורמלי, 
אוהבים אותך הנשמר לנפשו!
אני לא מתכוון אליך אישית רק כותב את דעתי האוביקבית כמשתמש לשעבר של בלוקראקס, תודה על השירות! 

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133965

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
הנשמר לנפשו כתב on 07 מרץ 2021 18:34:

שלום חברים
רוצה להמליץ על אפליקציית BLOCKER X 
אני משתמש בה כבר תקופה ארוכה והיא מאוד עוזרת לי.
הפירצה שלה היא לצערי במצב בטוח למי ממכם שכל כך נחוש ומוכן להיכנס כל פעם להסיר אותה ממצב בטוח זה קצת פחות רלוונטי.
אני  אישית מספיק עצלן כדי להבין שעד שאני אסיר אותה אני כבר אשתגע.

אני מצטער לומר, שמצב בטוח בטלפון זה משהו שמאוד קל להיכנס אליו. אז אני לא יודע למה אתה ממליץ על אפליקציה שלא חוסמת משהו כל כך חשוב...

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133966

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 07 מרץ 2021 21:55:

אני רוצה במלוא הכבוד לחלוק עליך, 
אצלי היא ממש לא היתה טובה מלאה פרצות, קלה להסרה, בכל פעם שהאפליקציה צריכה עדכון  (לעיתים קרובות מאוד) היא מפסיקה לעבוד, 
האפליקציה לא חוסמת חיפושים בעייתים בעברית... ובאופן כללי מצאתי שגם אני שממש לא מבין בטכנולוגיה וממש ממש עצלן מסוגל להגיע איתה לתאווה ממש ממש בקלות, 
אם תפתח את היומן האישי שלי תראה שבתחילת דרכי כאן גם אני התלהבתי ממנה.. וחשבתי שמצאתי סוף סוף את הסינון המיוחל. לצערי במהרה התבדיתי והייתי צריך נפילה כואבת אחרי 127 יום לעורר אותי סוף סוף להפטר מהבולשיט הזה ולשים סוף סוף סינון נורמלי, 
אוהבים אותך הנשמר לנפשו!
אני לא מתכוון אליך אישית רק כותב את דעתי האוביקבית כמשתמש לשעבר של בלוקראקס, תודה על השירות!

יכול להיות שאתה צודק. אבל אם זה נכון  - למה יש לאפליקציה ציון מעולה של איזה 4.6 בחנות האפליקציות של גוגל ??? 40 אלף איש דירגו את האפליקציה בממוצע של 4.6...

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי robinhood.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133968

אני עוד לא מצאתי מסנן חזק כמו שלהם ואגב יש שם אפשרות לחסום מילים בעברית וכמובן לכפות חיפוש בטוח בגוגל.
להגיד לך שהיא מושלמת לא אבל לי אישית היא מספיקה כדי לעבור תהליך.

אגב טיפ חשוב למצב בטוח:אני אישית קניתי את הטלפון שלי כי ידעתי שאני יכול לשתק בו את הכפתור שאחראי על מצב בטוח מי שרוצה יותר פרטים בפרטי.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133971

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני שמח שהתוכנה עובדת בשבילך, אולי ב"ה אתה פחות חולה ממני, אולי יש לך פלאפון אחר עם הגדרות אחרות,  (אכן קיימת אפשרות לחסום חיפוש מילים וכך גם עשיתי אלא שיש הרבה מילים....)

בכל אופן אין כאן וויכוח, וכמו שבאמזון או שאר אתרי מכירות כל אחד יכול לכתוב את הרושם שלו מהמוצר והנסיון שהיה לו וכך הרוכש הפוטנציאלי מקבל את כל המידע, כך כתבתי שאצלי הסינון שלהם לא עבד למרות שהאפליקציה דיי טובה. 

במאמר המוסגר אכתוב כאן עוד מחשבה קטנה בנושא הסינונים מהנסיון שלי, 
כיון שהראש שלי חולה, גם כשאני מתקין סינון בתת מודע שלי אני רוצה להשאיר אופציות ובקבוקים...לכן למדתי דבר מאוד פשוט, אני לא יכול לסמוך על הראש שלי, כי הוא פשוט חולה, אם אני אעשה את הסינון לפי מה שאני מרגיש שאני צריך אני תמיד אשאיר לי במודע או שלא במודע איזו אופציה רחוקה אבל קיימת של שימוש, 
לקח לי הרבה זמן להבין את זה!  וגם היום אני לא 100 אחוז שם, אבל נפילה אחרי נפילה שאני לא מצליח להבין איך לעזאזאל  אני נופל הרי שמתי את הסינון שהיה נראה לי הכי טוב/מתאים/יעיל/זול/מתקדם... וכו', 
בכל נפילה הבנתי שכשאני סומך על הראש שלי אני משאיר אופציות,  ולכן הדרך היחידה היא לעשות דווקא את הדבר שאני לא רוצה לעשות, להתקין דווקא את הסינון שאני "לא צריך" "ולא חייב" את הסינון שחברים שלי ממליצים ולא את זה שמצאתי לבד בחנות אפליקציות...... 
אני יכול לומר דבר אחד בנושא הסינונים-בכל פעם שהקשבתי לראש שלי נפלתי!
ובכל פעם שעשיתי את האופציה הלא נוחה והלכתי על מה  שאמרו לי הצלחתי להשאר נקי ולא ליפול מאותו מכשיר. 
אלו העובדות אצלי,וכמובן שכל אחד הוא שונה ולכל אחד יש התמודדות אחרת, כתבתי את הנסיון וההבנה שלי בעניין. 

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133976

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
הנשמר לנפשו כתב on 08 מרץ 2021 11:45:

אני עוד לא מצאתי מסנן חזק כמו שלהם ואגב יש שם אפשרות לחסום מילים בעברית וכמובן לכפות חיפוש בטוח בגוגל.
להגיד לך שהיא מושלמת לא אבל לי אישית היא מספיקה כדי לעבור תהליך.

אגב טיפ חשוב למצב בטוח:אני אישית קניתי את הטלפון שלי כי ידעתי שאני יכול לשתק בו את הכפתור שאחראי על מצב בטוח מי שרוצה יותר פרטים בפרטי.

לי יש את נטספרק אנדרואיד כרגע, כי אין לי אופציה יותר טובה. והם חברה גרועה עם שירות לקוחות גרוע. אבל לפחות את החסימה של אנדרואיד הם עשו כמו שצריך. כולל את המצב הבטוח.

אבל אם תרצה לשלוח לי איזה פלאפון מאפשר לשתק את מצב בטוח זה יהיה טוב. כדי שאם אקנה פלאפון חדש בעתיד אז אני יידע מה לקנות. אני לא רוצה להיות תלוי בנטספרק.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133978

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 08 מרץ 2021 12:28:

אני שמח שהתוכנה עובדת בשבילך, אולי ב"ה אתה פחות חולה ממני, אולי יש לך פלאפון אחר עם הגדרות אחרות,  (אכן קיימת אפשרות לחסום חיפוש מילים וכך גם עשיתי אלא שיש הרבה מילים....)

בכל אופן אין כאן וויכוח, וכמו שבאמזון או שאר אתרי מכירות כל אחד יכול לכתוב את הרושם שלו מהמוצר והנסיון שהיה לו וכך הרוכש הפוטנציאלי מקבל את כל המידע, כך כתבתי שאצלי הסינון שלהם לא עבד למרות שהאפליקציה דיי טובה. 

במאמר המוסגר אכתוב כאן עוד מחשבה קטנה בנושא הסינונים מהנסיון שלי, 
כיון שהראש שלי חולה, גם כשאני מתקין סינון בתת מודע שלי אני רוצה להשאיר אופציות ובקבוקים...לכן למדתי דבר מאוד פשוט, אני לא יכול לסמוך על הראש שלי, כי הוא פשוט חולה, אם אני אעשה את הסינון לפי מה שאני מרגיש שאני צריך אני תמיד אשאיר לי במודע או שלא במודע איזו אופציה רחוקה אבל קיימת של שימוש, 
לקח לי הרבה זמן להבין את זה!  וגם היום אני לא 100 אחוז שם, אבל נפילה אחרי נפילה שאני לא מצליח להבין איך לעזאזאל  אני נופל הרי שמתי את הסינון שהיה נראה לי הכי טוב/מתאים/יעיל/זול/מתקדם... וכו', 
בכל נפילה הבנתי שכשאני סומך על הראש שלי אני משאיר אופציות,  ולכן הדרך היחידה היא לעשות דווקא את הדבר שאני לא רוצה לעשות, להתקין דווקא את הסינון שאני "לא צריך" "ולא חייב" את הסינון שחברים שלי ממליצים ולא את זה שמצאתי לבד בחנות אפליקציות...... 
אני יכול לומר דבר אחד בנושא הסינונים-בכל פעם שהקשבתי לראש שלי נפלתי!
ובכל פעם שעשיתי את האופציה הלא נוחה והלכתי על מה  שאמרו לי הצלחתי להשאר נקי ולא ליפול מאותו מכשיר. 
אלו העובדות אצלי,וכמובן שכל אחד הוא שונה ולכל אחד יש התמודדות אחרת, כתבתי את הנסיון וההבנה שלי בעניין.

אצלי זה לא כל כך קורה.
מה שכן קורה לי זה שאני שם חסימה ושוכח כל מיני פרצות שקשה לחשוב עליהם. למשל אני חוסם את יוטיוב ושוכח שאפשר להשים לינקים ליוטיוב בווצאפ למשל ואז לראות יוטיוב משם.

זה למה אני עשיתי רשימה שכתוב בה כל הדרכים הלא ברורות מאליהם לפרוץ את החסימה ואני בודק את הרשימה כל פעם לפני שאני מפעיל את החסימה, כדי להיות בטוח שלא שכחתי כלום. זה עזר לי הרבה.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133983

לצערי אין טלפונים שאני יודע עליהם שיש להם בהגדרות ביטול מצב בטוח.
קניתי טלפון של שיואמי redmi 9 לאחר בדיקה. הרעיון הוא קצת יותר מסובך כי בעצם צריך לשתק את הלחצן העליון שמגביר את הקול צריך לעשות את זה בזהירות לדפוק אותו פנימה.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #133992

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

לגבי הציון לאפליקציה שהוא גבוה, אני מניח שרוב האנשים שמתמשים באפליקציה הזאת הם הורים לילדים ששמים אותה על המכשיר של הילדים.. אז... לא יודע כמה זה עוזר לנו..

בכל מקרה לי יש מכשיר של נתיב אני דיי בטוח שלהפעיל אותו במצב בטוח לא יתאפשר או לא יאפשר גלישה לתכנים אסורים ו/או הסרה של תוכנ ההגנה שכן היא צרובה פיזית על המכשיר.

בנוסף נקודה ששווה לחשוב עליה, כשאתם כותבים פירצות מסוג אלה, אתם רק נותנים רעיונות לאנשים שלא היו מודעים אליהם לפני כן... 
גם באתר של הפלאקי הוא כותב שמי שעלה על פרצה שישתדל לשלוח לו אותה בפרטי ולא לפרסם אותה בפורום שם כי זה עלול להפיל הרבה אנשים טובים ..

הייתי שמח אם היינו נוקטים באותה גישה גם כאן...

אוהבים

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134035

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 08 מרץ 2021 15:09:

לגבי הציון לאפליקציה שהוא גבוה, אני מניח שרוב האנשים שמתמשים באפליקציה הזאת הם הורים לילדים ששמים אותה על המכשיר של הילדים.. אז... לא יודע כמה זה עוזר לנו..

בכל מקרה לי יש מכשיר של נתיב אני דיי בטוח שלהפעיל אותו במצב בטוח לא יתאפשר או לא יאפשר גלישה לתכנים אסורים ו/או הסרה של תוכנ ההגנה שכן היא צרובה פיזית על המכשיר.

בנוסף נקודה ששווה לחשוב עליה, כשאתם כותבים פירצות מסוג אלה, אתם רק נותנים רעיונות לאנשים שלא היו מודעים אליהם לפני כן... 
גם באתר של הפלאקי הוא כותב שמי שעלה על פרצה שישתדל לשלוח לו אותה בפרטי ולא לפרסם אותה בפורום שם כי זה עלול להפיל הרבה אנשים טובים ..

הייתי שמח אם היינו נוקטים באותה גישה גם כאן...

אוהבים

אתה בטוח בזה ?
אומנם במבט שטחי, לפרסם פרצות או דברים לא ברורים מאליהם לעקוף חסימות, זה אולי יגרום לאנשים לגשת וליפול בפרצות האלה.

אבל אולי יש משהו יותר חשוב מליפול - וזה להאמין בסינון.

כי מה אומרים פה כל הזמן ? "אני מכור ואם אני רוצה אני ימצא דרך לפרוץ את הסינון שלי"
מה שהם בעצם מתכוונים זה: "יש 10 דרכים לעקוף את הסינון שלי, ואף אחד לא טרח להסביר לי מהם ואיך חוסמים אותם. לכן בשבוע הראשון מצאתי את הפירצה הראשונה, בשבוע השני את השנייה וכן הלאה. אחרי חמש שבועות ככה האמון שלי בסינון נשבר לגמרי והחלטתי שזה לא שווה כלום".

במילים אחרות, אתה מסתכל על הטווח זמן הקצר מאוד של הנפילה שתגיע אחרי שיפרסמו פרצות. ומתעלם ממה שאתה מקבל - שזה אנשים שנותנים אמון בסינונים.

עזוב אנשים אחרים, דמיין שאתה מוצא מחר לגמרי בעצמך פירצה לפלוקאי (אם אתה זוכר אתה מצאת סוג של פרצה וכתבת על התסכולים שלך באותו יום והחרדות שזה גרם לך לפני כמה חודשים במסע 90 יום שלך בשמור עיניך), זה חוויה מטלטלת פסיכולוגית שעלולה לשבור את האמון העדין שנוצר בינך לבין הסינון.

מה אם מישהו היה מפרסם מראש את הפרצה, מסביר איך לחסום אותה וככה לא היית צריך לעבור את כל החוויה הרעה הזאת ?

אתה כאילו מנסה מכוונות טובות למנוע מאנשים את הדרך ואת השיטה איך לפרוץ, אבל מה שקורה בסופו של דבר הוא שהאנשים מוצאים לבדם איך לפרוץ, חושבים שכל השיטה של הסינונים היא דפוקה ועוזבים אותה.
שיהיה ברור - אנשים שעוזבים סינון, זה הפריצה הכי גדולה שאין פריצה גדולה ממנה.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134038

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
הנשמר לנפשו כתב on 08 מרץ 2021 13:47:

לצערי אין טלפונים שאני יודע עליהם שיש להם בהגדרות ביטול מצב בטוח.
קניתי טלפון של שיואמי redmi 9 לאחר בדיקה. הרעיון הוא קצת יותר מסובך כי בעצם צריך לשתק את הלחצן העליון שמגביר את הקול צריך לעשות את זה בזהירות לדפוק אותו פנימה.

אם ככה אז אפשר לפתור את הבעיה בכל מקרה - פשוט לך למעבדת פלאפונים ותבקש מהם להסיר את הכפתור של הקול. לא חשבתי על זה בכלל, זה פתרון מדהים.

זה ממש הברית מילה של הפלאפונים.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134041

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אפשר לכתוב שיש פירצות מבלי לפרט אותן.. ולכתוב אם אפשר לחסום את הפירצה או לא...
אבל לכתוב אותה מפורשות בזה לעניות דעתי אין כל תועלת חוץ מלהכניס לאחרים עוד רעיונות לראש..

לא מצליח להבין את הצורך לשתף את הפירצה עצמה (להפעיל את הפלאפון במצב בטוח למשל) מאשר פשוט לכתוב יש פרצה מאוד קלה שאפשר בעזרתה לעקוף את החסימה וכו...

במיוחד אם אין לזה פתרון...

הפירצה שמצאתי בפלאקי שאתה מתאר זה לא פירצה בפלאקי בכלל...
אני במו ידיי אישרתי ופתחתי אפליקציה מסויימת, וגיליתי שדרכה אני יכול להגיע לתאווה...

זה לא פרצה בפלאקי וזה לא דרך לעקוף אותו.. הפתרון הוא פשוט לא לפתוח את אותה אפליקציה עם הפלאקי ושם זה נגמר..

והדבר הכי חשוב זה שאת ה"פירצה" כביכול הזאת שגיליתי- יש לה פתרון...

אם הייתי מגלה עכשיו פרצה סבוכה בפלאקי שמאפשרת ךי ברגע של קריז להוריד אותו ולגלוש לפורנו ושאין לה פתרון הדבר האחרון שהייתי עושה זה לכתוב אותה כאן...
או בכל מקום אחר..

אוהבים

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134042

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 09 מרץ 2021 14:06:

אפשר לכתוב שיש פירצות מבלי לפרט אותן.. ולכתוב אם אפשר לחסום את הפירצה או לא...
אבל לכתוב אותה מפורשות בזה לעניות דעתי אין כל תועלת חוץ מלהכניס לאחרים עוד רעיונות לראש..

לא מצליח להבין את הצורך לשתף את הפירצה עצמה (להפעיל את הפלאפון במצב בטוח למשל) מאשר פשוט לכתוב יש פרצה מאוד קלה שאפשר בעזרתה לעקוף את החסימה וכו...

במיוחד אם אין לזה פתרון...

הפירצה שמצאתי בפלאקי שאתה מתאר זה לא פירצה בפלאקי בכלל...
אני במו ידיי אישרתי ופתחתי אפליקציה מסויימת, וגיליתי שדרכה אני יכול להגיע לתאווה...

זה לא פרצה בפלאקי וזה לא דרך לעקוף אותו.. הפתרון הוא פשוט לא לפתוח את אותה אפליקציה עם הפלאקי ושם זה נגמר..

והדבר הכי חשוב זה שאת ה"פירצה" כביכול הזאת שגיליתי- יש לה פתרון...

אם הייתי מגלה עכשיו פרצה סבוכה בפלאקי שמאפשרת ךי ברגע של קריז להוריד אותו ולגלוש לפורנו ושאין לה פתרון הדבר האחרון שהייתי עושה זה לכתוב אותה כאן...
או בכל מקום אחר..

אוהבים

יש פתרון למצב בטוח - נטספרק, qustodio, family link.
mmguardian מאפשרים הגנה למצב בטוח אבל צריך לפרמט את כל המכשיר.
וכמו שכתבתי לנשמר לנפשו, אפשר ללכת למעבדת פלאפון ולהסיר ישירות את הכפתור של הקול. זה פותר את רוב הבעיה, ואז החסימה של המצב בטוח בפלאפון עצמו זה כבר הרבה אפליקציות נראה לי יכולות לעשות.

בקשר לפלוקאי - כל העקיפות לפלוקאי זה דברים שאתה אישרת לעצמך.
יש לי כרגע רשימה של 11 דרכים לעקוף את פלוקאי, את כולם אפשר לסכם בתור "משהו שאישרתי לעצמי ולא הבנתי שזה בעצם עקיפה".  ולכולם יש פתרון.

תגובה: אפליקצית חסימה לטלפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134049

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

ברכה והצלחה אחי אין לי ראש לזה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן