ברוכים הבאים, אורח

עדכונים חדשים בקשר ל pluckeye והמלצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עדכונים חדשים בקשר ל pluckeye והמלצות 287 צפיות

עדכונים חדשים בקשר ל pluckeye והמלצות לפני 3 שנים, 1 חודש #133831

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

פלוקאי התעדכנה בהמון דברים מאז הגרסה 0.99.60, ואני רוצה לסקור כמה מהשינויים שהגיע לגרסת 1.0 שלה, ומה אפשר לעשות.

תצטרכו לקרוא את המדריך שכתבתי קודם:
מדריך pluckeye - כפתורים לפקודות מהירות

דבר ראשון, אין יותר כפתורים ברגע שאתה לוחץ על הכפתור של פלוקאי בדפדפן, במקום זה אתה פותח חלון חדש, ויש בו 4 כפתורים ללחוץ עליהם בחלק העליון של הדף: config, rule, verdicts, help

config מראה לך את המצב הכללי שלך בפלוקאי - כמה זמן יש לך עד שאתה יכול לאשר לעצמך דברים, וכדומה.
עכשיו אי אפשר להוריד את פלוקאי לרמת הגנה 1 או להעלות לרמה 2 - לפלוקאי יש רק רמת הגנה אחת, והיא ברמה הכי גבוהה.
אם אתם רוצים להסיר את פלוקאי, אתם צריכים להסיר אותה, ואם תתקינו אותה מחדש, אז תצטרכו להכניס מחדש את כל הפקודות, שזה כמובן יכול לקחת שנייה אם אתם יודעים מה אתם עושים, אבל עדיף לא לעשות את זה מסיבות פסיכולוגיות ומסיבות של נוחות.

לכן, מעכשיו, אם אתם רוצים לכבות את פלוקאי בצורה נוחה, תשתמשו בקובץ bat עם זה:

pluck + allow everything
pause

אם אתם רוצים להדליק את פלוקאי שוב, תשתמשו בקובץ bat עם זה:

pluck - allow everything
pause

החלק הבא הוא rule, שם אתה יכול לאשר לעצמך דברים בצורה הרבה יותר נוחה מבעבר - פלוקאי יראה מהו הדף אינטרנט שאתה נמצא בו כרגע, ומאפשר לך לאשר אותו בלחיצת כפתור, תוך עריכה נוחה של מה שאתה רוצה לאשר.

החלק הבא זה verdicts, וזה חלק שהיה נחוץ מאוד בפלוקאי. כי כל פעם שאתה נכנסת לדף אינטרנט שאושר על ידי פלוקאי ומשהו לא עבד שם כמו שצריך - כמו תפריט או כפתור באתר אינטרנט שלא הצליח להיטען, אתה רצית לדעת מה בדיוק הבעיה, ו verdicts מאפשר לך לראות את כל הדברים הקטנים שמאושרים בדף אינטרנט שלך, שמורכב מהרבה קישורים מוזרים שמאושרים או חסומים.

החלק האחרון זה help, אין לי מה להוסיף פה.

דבר נוסף שהוא עזרה ענקית הוא אפשרות לחסום דפים על סמך המילים שבתוכם, קוראים לזה flee, וזה חוסם בעיות שקשורות לחיפוש לא ראוי של דברים.
הפקודה הזאת, למשל חוסמת כל דף שיש בו את המילה פיצה, לכן אם אתה מחפש בגוגל פיצריות, אתה תיחסם בדף הזה:

pluck + flee word pizza

הפקודה הזאת שימושית לחסום את הדבר היחיד שפלוקאי לא הייתה טובה בלחסום - וזה סיפורי פוי'.

הדבר האחרון שהוסף בפלוקאי החדש, זה שכל פעם שאתה נכנס לדף חסום, יהיה לך כתוב בדיוק מהי הפקודה שגרמה לו להיות חסום.
לפעמים אתה נכנס לדף חסום, ואתה מרגיש מבולבל למה הוא חסום בכלל, ואז אתה נאלץ לפתוח את קובץ הטקסט שמכיל את כל החוקים של פלוקאי ולחפש שם את הסיבה. עכשיו אין צורך והכול מוסבר מייד בדפדפן.

אפשר לומר שהעדכון של 1.0 בפלוקאי הפך את הכול להרבה יותר נוח וברור למשתמש.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי robinhood.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן