ברוכים הבאים, אורח

"המחלה" כדמות בתוך האדם המכור, ישות עצמאית ונפרדת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "המחלה" כדמות בתוך האדם המכור, ישות עצמאית ונפרדת 293 צפיות

"המחלה" כדמות בתוך האדם המכור, ישות עצמאית ונפרדת לפני 3 שנים, 1 חודש #133697

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

המחלה הזו, היא תלך איתי לאורך כל השנים. עד הקבר. זה רק, מי ייקח את מי? או שהיא תיקח אותי או שאני אקח אותה דרך הנקיון בזמן שאלוהים יחליט מתי אני אמות.... לא הבנתי שהיא חיה בתוכי והיא פשוט נרדמת לכמה זמן. והיא אין לה חגים, אין לה שבתות, אין לה כלום. היא תתפוס אותי יום אחד באיזה סוג של חולשה ואני אפילו לא אבין איך אני אגע בסם הזה... המחלה לא רוצה אף אחד לידה. היא רוצה שתהיה סודי, שאף אחד לא ידע. כי מי שידע - הוא מסכן אותה, הוא יכול לעזור לך. היא רוצה אותך לבד. היא אומרת לך "אני האישה שלך, אני המאהבת שלך, אתה לא צריך אף אחד חוץ ממני. אני גורמת לך להרגיש הכי כיף, הכי טוב בעולם"  (יחיאל)

היא תוקפת אותי המחלה: "למה אתה צריך את האישה? למה אתה צריך את הבית? נכון שיש לך אישה יפה ואתה נהנה ממנה. ותמיד יש יותר טובה, ומה אתה פתאום נהיה חסיד כזה שאתה כמו איזה שהוא בנאדם כל כך צדיק פתאום. לא מסתכל על נשים אחרות..." היא תוקפת, המחלה היא תוקפת. כל הזמן הזה שאני למשל עושה דרך: היא קמה לפניי, היא יושנת אחרי, היא רק מחכה לרגע שאני אהיה עם עצמי לבד והיא מלטפת אותי ואומרת לי: "מה, לא באלך עלי? לא באלך להיות איתי? הנה אני כאן בשבילך, משעמם לך, אתה עצוב". ואני אסור לי לשכוח את הרגעים הקשים בעצם. את הריצות אחריה בלילות, בכל מיני סימטאות, את הבדידות הזאתי שהייתי יושב על הרצפה...  (שוקי)

מתוך: משמעות המעידה בקרב מכורים לסמים

תגובה: "המחלה" כדמות בתוך האדם המכור, ישות עצמאית ונפרדת לפני 3 שנים, 1 חודש #133704

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

והיא מציעה לך חופשות מהניקיון שצברת, בשיטת הנדנדה כמו אצל הילדים, נדנד..נדנד..עלה..עלה ורד, היית למעלה, נהנית, היה קשה, עכשיו בוא לסיבוב בשוויץ, תחזור לארץ, תתחיל שוב. בבוקר היא באה ובערב היא שבה שנית אל בית הנשים, תמיד היא בדרך לבית הנשים, לפעמים היא נכנסת ישר פנימה, לפעמים היא מסיעה אותך דרך הכותל המערבי וקברי הצדיקים לבית הנשים, בית הנשים, זה דירה שרשומה עליה בטאבו, שמה יש תמרוקים, שמן המור ובשמים, מבחר הבנות שם הוא אדיר, כל בתולה טובת מראה נאספת לאותו בית שאם השנים שופץ, ובמקום קיר אבנים, עיצבו את הבית עם קיר מזכוכית שעליו מתכנסות כל הבתולות טובות המראה, אתה יכול לשבת אצלך בגינת הביתן ולראות און ליין את בית הנשים, רק נס פורים יכול לגמור את הסיפור המביש, ואם לא, אז שוב, בהקבץ בתולות שנית ושלישית ורביעית ומליונית.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן