ברוכים הבאים, אורח

היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו 265 צפיות

היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130839

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

לדוגמה, העולם הרוחני של הרב אלישיב זצ"ל היה להיות פוסק הדור, של הרב מפונביז זצ"ל להקים את עולם הישיבות, של האברך התלמיד חכם זה לגמור את הש"ס, של הרב החסיד מיילך בידרמן שליט"א זה להחדיר אמונה, ושלנו "המכורים" זה להתמודד נכון עם התאווה, זה הגדלות וזה השליחות, יש כאלו שמגיעים בזה לדרגת "מרן", ויש כאלה שמגיעים לדרגת "הגאון" או "החסיד", ויש כאלה שהם בדרגת "אברכים" או "בעלי בתים". אני חייב לשתף אתכם במאמר שפורסם לפני כשנה ע"י אחד מהמטפלים היותר טובים שלי בתחום ההתמכרות שלי שאף הוביל אותי לניקיון הנוכחי שאני מתחיל שוב, והמליץ לי להתחבר לאתר "שמור עיניך", בו הוא מבאר בהיקף נרחב את השליחות הבלעדית של הסובל מבעיה נפשית כולל בעיית התאווה, שווה לקרוא! (מצו"ב בקובץ נפרד)

קבצים מצורפים:
  • קובץ מצורף This attachment is hidden for guests. Please log in or register to see it.

תגובה: היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130846

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
יהודה מ כתב on 25 דצמ' 2020 07:57:

לדוגמה, העולם הרוחני של הרב אלישיב זצ"ל היה להיות פוסק הדור, של הרב מפונביז זצ"ל להקים את עולם הישיבות, של האברך התלמיד חכם זה לגמור את הש"ס, של הרב החסיד מיילך בידרמן שליט"א זה להחדיר אמונה, ושלנו "המכורים" זה להתמודד נכון עם התאווה, זה הגדלות וזה השליחות, יש כאלו שמגיעים בזה לדרגת "מרן", ויש כאלה שמגיעים לדרגת "הגאון" או "החסיד", ויש כאלה שהם בדרגת "אברכים" או "בעלי בתים". אני חייב לשתף אתכם במאמר שפורסם לפני כשנה ע"י אחד מהמטפלים היותר טובים שלי בתחום ההתמכרות שלי שאף הוביל אותי לניקיון הנוכחי שאני מתחיל שוב, והמליץ לי להתחבר לאתר "שמור עיניך", בו הוא מבאר בהיקף נרחב את השליחות הבלעדית של הסוזבל מבעיה נפשית כולל בעיית התאווה, שווה לקרוא! (מצו"ב בקובץ נפרד)

מעניין שתחת ידיהם של "גאוני הדור" ו"פוסקי הדור" יצאה הפדיחה הזאת שנקראת המגיפה של הפורנו.

משהו כמו הסיפור התנכ"י של בעל פעור, מועצם פי אלף, ולתקופה של כבר למעלה מעשרים שנה בלי שום סימן לעצירה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו לפני 3 שנים, 4 חודשים #130852

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

מה הקשר ל"גדולי הדור", זה קשור ל"מצב הדור" ולאפשרויות התאבתניות.
אולי הפוך, תחת ידיהם של "גאוני הדור" ו"פוסקי הדור" לא יצאה הפדיחה של "חטא העגל".

תגובה: היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו לפני 3 שנים, 3 חודשים #130879

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
יהודה מ כתב on 25 דצמ' 2020 07:57:

אני חייב לשתף אתכם במאמר שפורסם לפני כשנה ע"י אחד מהמטפלים היותר טובים שלי בתחום ההתמכרות שלי שאף הוביל אותי לניקיון הנוכחי שאני מתחיל שוב, והמליץ לי להתחבר לאתר "שמור עיניך", בו הוא מבאר בהיקף נרחב את השליחות הבלעדית של הסובל מבעיה נפשית כולל בעיית התאווה, שווה לקרוא! (מצו"ב בקובץ נפרד)

אחי, אני פשוט רוצה להודות לך על המאמר הזה! זה מאמר מרתק ומדהים! וזה בדיוק השלים לי דברים שהיו חסרים לי שלא התיישבו לי עדיין בשכל!
המאמר הזה פשוט היה בדיוק מה שהייתי צריך לקרוא בדיוק בזה הרגע !!

תודה רבה רבה שצירפת אותו! תודה שהוא כתב אותו!!

אני חושב שכל אחד כאן צריך לקרוא את המאמר הזה! 
ממליץ לך לפתוח בשבילו פוסט מיוחד... הוא שווה הרבה יותר מלהיות חבוי כאן בתוך השרשור!

שולח את זה לחברי תכנית שלי ושומר את זה לעצמי בצד, לקרוא לחזור ולשנן.

אוהבים!!

תגובה: היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו לפני 3 שנים, 3 חודשים #130880

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

אני מסכים אתך לחלוטין, שיש במאמר הזה "פתיחת עיניים" לכל מה שמתחולל עמנו בעולם היצרים והבעיות הנפשיות בכללן, זה אולי לא משנה את המציאות של התמודדות, אבל זה בפירוש מקל בעובדה שאתה מקבל אפילו איזו שהיא "גאוות יחידה" בהתמודדות שלך, זה גם מה שעזר לי בתהליך עימו באחד על אחד, פחות התעסקות בלשנות את המציאות, יותר העצמה של השליחות הרוחנית.

תגובה: היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו לפני 3 שנים, 3 חודשים #130886

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש ממש ממש ככה!

וזה כמובן מרגיע את האובססיה והשנאה עצמית של למה בזה אני מתעסק כל הזמן? למה אני לא נורמלי כמו כולם? למה עולות לי כאלה מחשבות באמצע תפילת נעילה של יום הכיפורים? למה העיניים שלי נמשכות לבד לעזרת נשים בשיא התפילה של ראש השנה בתקיעות השופר או בהוצאת ספר תורה?! למה ולמה ולמה והשנאה העצמית הזאת שיוקדת בי המאמר הזה פלוס כמובן כל שאר החומרים שקראתי ונחשפתי אליהם וכן גם התכנית עזרו לי להגיע יותר למקום של קבלה! של לקבל את עצמי ככה שזה רצון אלוקים עבורי ופשוט להפסיק להיאבק בעובדה שאני ככה אלא להיאבק בלא לעשות את המעשים עד היכן שידי משגת ולשחרר במקומות שלא ואם לא הצלחתי לא להתייאש מלהמשיך ולנסות!

פשוט תודה!!

אני רק אתקן שמתי לב שכן פתחת לזה נושא בפורום וזה לא כחלק משרשור. אשרייך ואשריי חלקך! אני העברתי את זה לכל החברים שלי במייל ובקבוצות... אשרייך.

תגובה: היציאה מתאווה ושמירה בניקיון היא העולם הרוחני שלנו לפני 3 שנים, 3 חודשים #130907

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
בעבר לאחר קריאת המאמר אף סרקתי את הדברים מתוך ספר החזיונות של רבי חיים ויטאל זי"ע מצו"ב, מעניין ביותר.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן