ברוכים הבאים, אורח

מה זה ה'פגמי אופי' האלה שאני כל הזמן חופר עליהם?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה זה ה'פגמי אופי' האלה שאני כל הזמן חופר עליהם? 314 צפיות

מה זה ה'פגמי אופי' האלה שאני כל הזמן חופר עליהם? לפני 3 שנים, 5 חודשים #130258

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום
משהו שקרה לפני כמה ימים אולי יעזור להסביר.•קודם כל בואו נניח הנחת יסוד: אני כמכור לא פונה אל ההתמכרות שלי סתם בשביל הצחוקים. הסיבה (לרוב) שמכורים פונים לסם שלהם קשור לכאב. אני מנסה להקהות כאב והדרך היחידה שאני מכיר היא פורקן מיני.יש כל מיני סוגי כאב, כידוע.כאב קיומי אקזסטנציאלי.כאב פיזי.כאב ריגשי.כאב רוחני.כל מיני כאבים כאלו ואחרים שלחו אותי בעבר לשימושים המיניים שלי כי זאת הדרך היחידה שהכרתי כדי לקבל כמה רגעים של שקט ושלווה.בתכנית שלנו יש שם לפונקציה הזאת שגורמת לכאבים האלה להגיע, זה נקרא 'פגם אופי'.דוגמאות לפגמי אופי שיש לי (ומצאתי בעזרת התכנית): דחיינות. אנוכיות. שליטה. שיפוטיות. כעס. טינה. חוסר ערך עצמי. רחמים עצמיים.יש עוד אבל חבל על הנייר.•רגע, אל תגידו לי "נו, כולם דחיינים מה קרה מה יש".כולם גם רואים 'קצת פורנו' וכולם גם 'קצת מאוננים' או 'קצת מפלרטטים' עם קולגה מהעבודה שבמקרה נראית טוב.עובדת חיי היא שאני סקסהוליסט.בתור סקסהוליסט אני לא יכול להרשות לעצמי דברים מסוימים ש'כולם' יכולים להרשות לעצמם.לדוגמא; אין אצלי 'קצת'. אני לא יכול 'קצת פורנו' כי זה ייגמר בימים שלמים מול המחשב באוננות כפייתית. אין אצלי 'קצת לפלרטט' עם קולגה מהעבודה שנראית טוב כי זה יכול להיגמר ברומן מחוץ לקשרי הנישואים.סמכו עליי, אני מדבר מנסיון אישי ומר.אז מה עוד אני לא יכול להרשות לעצמי ש'כולם' יכולים?ניחשתם נכון - פגמי אופי.אני לא יכול 'קצת לכעוס' או 'קצת לנטור טינה' או 'קצת להיות דחיין' כי זה לרוב נגמר בהרבה יותר חמור מכך.•דוגמא מהחיים:לא מזמן אישתי ואנוכי הלכנו לסרט.פעם, בעומק מחלת ההתמכרות שלי (לפני התכנית שהצילה את חיי) ובעקבות אתגרי הקשב והריכוז הרבים שיש לי - הייתי משתיק את כולם מסביבי.חלק קטן מזה היה שקשה לי להתרכז כשאנשים מדברים אבל הרוב היה 'פגמי האופי' שלי.אני הרי יודע יותר טוב מכולם (אנוכיות), אין להם שום סיבה להפריע לכל הצופים באולם הקולנוע (שיפוטיות) וכוס אמ אמ אמ אמא שלהם שהם מפריעים לי לראות סרט ששילמתי עליו כסף! (כעס, טינה).בסרט שהלכנו אליו לא מזמן הדברים נראו אחרת:התעלמתי כמיטב יכולתי מהזוג שדיבר לימיני ורק לאחר זמן רב ביקשתי בשקט ובשלווה בצורה נינוחה ומנומסת אם יוכלו לדבר יותר בשקט משום שאני מנסה לראות סרט.מהזוג שדיבר לשמאלי התעלמתי לחלוטין.איפה בכל זאת יצאו פגמי האופי שלי משליטה וכיצד זה הוביל לתאווה ופגיעה בעצמי?לאחר הסרט נשארו חבורה של ערסים בשורה שלנו שהפריעו הן כשהם נכנסו לסרט והן במהלך הסרט עצמו.לאחר הכתוביות בסרט הספציפי הזה ישנה סצנה מוסתרת (רמז לאיזה סרט זה!) שכל יודעי הדבר מחכים לראות.חיכינו בסבלנות וכאשר התחילה הסצנה אנשים ניסו להשתיק את חבורת הערסים שבתורם החזירו עוד יותר רעש ובלאגן.לאחר סוף הסצנה (ידעתי שאמורה להיות עוד סצנה עוד מעט שגם לה אנשים מחכים) פניתי אל הערסים ופעלתי על פגמי האופי שלי.אמרתי להם באסרטיביות ובמאצ'ואיזם זכרי מדהים: "הסרט נגמר, קומו ועופו הביתה".הם היו בהלם.אישתי הייתה נבוכה.הדם התחיל לעלות לי לראש וכבר חישבתי לאיזה ערס אני דופק מכות ראשון ואיך אני יוצא מכאן בלי להידקר.הערס הקרוב אליי הגיב "מה אתה רוצה" והחזרתי לו מבט כזה שגרם לו להשתתק.אמרתי שוב: "קום, צא מפה - עכשיו".השקט והזכריות שבי עשו את שלהם והערסים קמו ויצאו מהאולם.•כבר אז זה הרגיש לי לא טוב.ידעתי שהתעסקתי בפגמי אופי.בשטויות.הייתי טווס שפתח את כל מניפת הנוצות שלו.זאב שחושף שיניים.זכר אלפא.הייתי חייב לצאת זכר אלפא.זה פגם אופי שלי.אף אחד לא יפריע לי ואף אחד לא יקטין אותי.התעסקתי בלקחת מהעולם ערך במקום לתת לעולם.הסתכלתי לעבר אישתי שכמובן שונאת כשאני עושה דברים כאלה.היא לא התלהבה גם הפעם אבל התנצלתי מהר והכל חזר לעצמו.הבעיה העיקרית התעוררה כאשר הסתובבתי אל אישתי ושמתי לב שבשורה מאחורינו יושבים זוג צעירים.היא הייתה מדהימה.בלונדינית עם שמלת ערב שחורה ועקבים. יש עוד הרבה להרחיב על איך שנראתה אבל אפסיק כאן.הבחורה יצרה איתי קשר עין ועשתה עם השפתיים שלה והראש את התנועה הזאת של "פששש איזה תותח".בדיוק מה שהתאווה שלי צריכה - ערך ואישור שאני שווה משהו.העיניים שלה שידרו הכל.אני זכר האלפא.המשכנו לראות את הסצנה הבאה ושמעתי מאחורי את הזוג מתלחשש ואת הבחורה אומרת שהיא אהבה את הפגנת הכוחניות שלי.בטח גם חבר שלה הרגיש אפס בגללי.איזה תותח אני.ומה בתוך הראש שלי?אני חייב לראות אותה שוב.להסתובב אליה וליצור קשר עין.היא בטח רוצה אותי.אני זכר האלפא הרי.חבר שלה לא מספק אותה.אני יכול לספק אותה.נברח לשירותים או לחניון.נברח לתאילנד ונעשה סקס על חוף הים כל החיים.אני אממש איתה את כל מה שראיתי בסרטי פורנו.הלו?!אתה אונס את הבחורה הזאת!איפה אשתך?!לידי!היא פה לידי והראש שלי כבר במקסיקו עם הבלונדינית מאחורי!למה?!למה זה שוב קורה לי?!היום לאחר שנה, ארבעה חודשים ו28 ימי נקיות מהמחלה הארורה התשובות מתבהרות.אני לא בנאדם נורמלי.אני לא יכול להרשות לעצמי דברים שאחרים יכולים.אני לא יכול 'קצת'.לא 'קצת אוננות ופורנו' ולא 'קצת פגמי אופי'.ברגע שאני פועל על פגמי האופי שלי התאווה מחכה לקפוץ שוב לתוך המערכה.•מקווה שזה היה טיפה ברור.כאשר מתעסקים בדברים רוחניים ואמורפיים הדברים קשים להסבר על הכתב.נשאלת השאלה אגב, מה עושים עם זה?הפעולות שנקטתי היו:1. שיתפתי את הספונסר שלי בפרטי המקרה לפרטי פרטים2. שיתפתי קבוצת וואצפ של מכורים בהחלמה בפרטי הסיפור גם כן3. התפללתי על הזוג מאחורי ואיחלתי להם את כל מה שהייתי מאחל לעצמי. התפללתי על הבלונדינית כמה שרק אפשר.4. וויתרתי על מין עם אישתי אתמול5. היום בבוקר שיתפתי שוב את הסיפור עם 2 חברים בטלפון וחיפשתי את פגמי האופי שפעלו6. אני כותב את זה כאן בכדי לנסות לעזור לאחרים שסובלים•שיהיה יום מחובר, מפוכח ונקי.תודה על ההקשבה.

תגובה: מה זה ה'פגמי אופי' האלה שאני כל הזמן חופר עליהם? לפני 3 שנים, 5 חודשים #130263

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

דייב אשמח מאוד אם תכתוב מאיפה אתה מביא את הטקסטים האלה (שאני מאוד מאוד מתחבר אליהם) וגם אם אפשר לדעת מי הכותב.

תודה

תגובה: מה זה ה'פגמי אופי' האלה שאני כל הזמן חופר עליהם? לפני 3 שנים, 5 חודשים #130271

התחברתי מאוד למה שאתה כותב. אני לא יכול להרשות לעצמי הרבה דברים שאנשים רגילים, אני כמכור לא יכול לכעוס כמו בנאדם רגיל ולא יכול סתם להיכנס לאתר, ואני שלא כמו בנאדם רגיל חייב סדר בחיים חייב מסגרת גם בשעות הפנאי שלי.

המון בהצלחה אח יקר וזה טוב מאוד שאתה מודע לגאווה ולא נותן לה להרים ראש.

תעדכן!

תגובה: מה זה ה'פגמי אופי' האלה שאני כל הזמן חופר עליהם? לפני 3 שנים, 5 חודשים #130281

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

זה סיפור יפה, אני לא יודע אם הוא אמיתי, אבל אין ספק שהיו סיפורים כאלה במהלך השנים, וגם יהיו.

זכר אלפא זה באמת מושג מעניין, שמתייחס לגבר שרגיל להיות אסרטיבי, חזק, ודומיננטי.
אבל לאיים על חבורת ערסים עד שישתתקו ויילכו - זה דבר אחד.
להצליח להיות עם שליטה עצמית חזקה מספיק על מנת להתנהל מינית בצורה נכונה, זה משהו אחר לגמרי.

נניח והזכר אלפא שלנו לא היה מוצלח בהתמודדות שלו עם הערסים, ונניח שהוא הלך איתם מכות בחוץ והפסיד, מה ההפסד במקרה הזה ? גאווה פצועה (שזה באמת כואב, לא מזלזל), וכמה חבורות.

מה קורה אם הזכר אלפא שלנו היה נכנע לייצרו, משיג את מספר הטלפון של הבלונדינית ההיא שחושבת שהדבר הכי חשוב בחיים זה הפחדת ערסים ? הוא היה בוגד באשתו, אשתו הייתה מגלה ומתגרשת ממנו, כמה הנזק במקרה הזה ? גאווה פצועה, ולפחות מיליון שקל נזק מגירושים.

ההבדל הוא שאם הגבר נופל בבגידה באשתו, אבל מצליח להפחיד את הערסים - הבלונדינית חושבת שהוא תותח.
ואם הגבר לא מצליח להכות את הערסים, אבל לא נופל בבגידה ונשאר נאמן לאשתו - הבלונדינית חושבת שהוא אפס.

אני חושב שהמכור האמיתי בסיפור הזה היא הבלונדינית - היא שקועה בעולם מאוד בסיסי וייצרי של מה נכון ומה לא נכון, היא תאפשר להכניס לחייה אדם שהכישרון היחיד שלו הוא הפחדת ערסים ו"להיראות גבר", בלי שיקול נוסף. זה ממש המקבילה של גבר שמחפש אישה שהתכונות היחידות שטובות בה הם איך הגוף והפנים שלה נראים. זה ממש אותו דבר.

אני מניח שאני לא יכול לשפוט אותה - נשים נמשכות לגברים גבוהים, וגברים נמשכים לנשים יפות, ככה זה העולם, אבל בסיפור הזה טמונה ההנחה הסמויה שאם אישה יפה חושבת שהמעשים שלך נכונים, אזי קיבלת אישור למעשים שלך והכול בסדר.

אני יכול לומר על עצמי בפה מלא - אם הייתי עושה דברים רק בשביל להרשים בנות, לא הייתי מתקדם בחיים שלי בכלל. מי שמנסה לבדוק מה מרשים בנות ואז  משתדל בכל כוחו לעשות את הדברים האלה כדי לקבל בת יותר טובה, דומה לאישה שבודקת באתרי פוי' (פורנו) מה גברים אוהבים - כך שתחקה את המעשים שנעשים באתרי הפוי', וכל זה כדי לתפוס את הגבר המושלם. בשני המקרים הגבר והאישה לא יילכו רחוק.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי robinhood.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן