ברוכים הבאים, אורח

צחוקים, בדיחות ושאר ירקות
(0 צופה) 

נושא: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות 11411 צפיות

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #124940

אחת פעם ספרה לחברה שלה איך שהיא עשתה סדר בבית.

"שבוע אחרי החתונה אמרתי לו תשמע חביבי  זה לא משחק ואתה כבר לא ילד. זה לא שטח הפקר. תצטרך ללמוד לסדר דברים. שתית? תשטוף את הכוס. אכלת? תחזיר מוצרים למקרר. וכן הלאה. 

נו, שואלת החברה,. זה עזר?

בטח עזר. מאז כבר לא נפגשנו יותר

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #124949

חחחחחחח ירושלים עשית את הפורום זהב !

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #124959

תמו"ז - תשימו מסכות ותהיו זהירים.

מה עושים כשרואים שוטר?

ב-2019: מורידים מהירות, מחביאים את הפלאפון וחוגרים חגורות בזריזות.
ב-2020: שמים מסכות.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי ילד טוב ירושלים.

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #124960

י"אחת כתב on 05 יולי 2020 15:44:

חחחחחחח ירושלים עשית את הפורום זהב !

ירושלים של זהב

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #125104

שוטר עצר נהג ודרש בדיקת ינשוף. הנהג התנצל מעומק לבו אך הסביר לשוטר כי הוא ממש ממש לא מסוגל. זה גובל בפיקוח-נפש. הוא סובל מאסטמה. אוקיי, אומר השוטר, בא תצעד כאן בסמוך לגדר. בסדר מסכים הנהג, אך מבקש שיישרו קודם את הגדר. שהוא לא יתקל בו באמצע הדרך. השוטר מבין עם מי יש לו עסק ודורש  רשיונות. לפני שההוא מספיק להוציא ולהציג, השוטר מקבל קריאה דחופה לעזוב הכל ולגשת באופן מיידי לבנין הסמוך. קומה שלישית. פשע בשעת מעשה. לשוטר אין ברירה והוא רץ לתוך הבנין ועולה לקומה שלישית. בנתיים הנהג רואה שנפשו ניתנה לו לשלל והוא נכנס לרכב מתניע ונעלם מהשטח. בשתים בלילה דפיקות בדלת. תפתח כאן משטרה. פותח שואל במה העניין אמרו לו אתה נהגת בשיכרות. תתלווה אלינו. תוך כדי נסיעה למעצר שואל הנהג את השוטרים בסדר אבל איך עליתם עלי הרי אפילו לא הספקתי להזדהות? כן, ענה לו השוטר, אמנם לא הזדהת אך את הניידת שנעלמה מהזירה מצאנו בחניה שלך

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #125229

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחד מסטול נוסע ברכב שלו פתאום מגיעה משטרה מולו השוטר אומר לו תעצור בצד השוטר עושה לו בדיקת ינשוף ומגלה שהבן אדם שיכור לגמרי נותן לו קנס של מאתיים שקל ומשחרר אותו אחרי איזה עשרים שניות שוב פעם שוטר עוצר אותו עושה לו בדיקה ומשחרר אותו אחרי קנס של מאתיים שקל הדבר חוזר על עצמו כמה וכמה פעמים עד שהנהג שואל את השוטר תגיד לי מה נסגר יש איזה מבצע היום של המשטרה מה קרה כל שנייה ניידת מה אתם עושים עלי אמבוש אומר לו השוטר תקשיב אחי תן לי מאתיים שקל אחרונים ואני מוציא אותך מהכיכר......
חחחחחחחחחחחחחח
שבוע מבדח חברים!!!!

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #125274

נהג נעצר  ע"י שוטר ומתבקש להציג רשיונות. "אין לי" אומר הנהג. "מה זאת אומרת"? שואל השוטר. "לך לחבריך בתחילת הרחוב. הם עצרו אותי ולקחו לי. זה אצלם" השוטר נוסע לבדוק והנהג נוסע לחיים ולשלום.

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 8 חודשים #125425

שתי חברים בקבוצה סיכמו שמי שיעלה ראשון אחרי 120 יבוא לספר לחברו על החיים למעלה: האם יש שם קבוצות ואיך הם וכו'. עולה הראשון למעלה ובא בחלום לחברו: נו, איך שם? עונה החבר: בשורה אחת טובה והשני'ה פחות: מצב הקבוצות מעולה, כל יום שלוש קבוצות, החלמה רצינית . . . . . הבשורה הפחות טובה שאתמול הי'ה מצפון של הקבוצה והחליטו שאתה תהי'ה מזכיר הקבוצה . . . . . .

המקור מתוך הפורום כאן: שבת ללא מסכות

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 7 חודשים #126782

• טמבל
  • חבר ותיק

יושבים להם קבוצת אנשים תוך כדי מילוי ושליחת טופס לוטו ומעבירים חלומות.

"אם אני זוכה" אומר א' מהם "אני מפסיק ללכת כל יום לעבודה ברגל. אתחיל להשתמש באוטובוסים"

"השתגעת?" שואל אותו השני "להיסחב באוטובוסים? להיות תלוי בלוח זמנים ומסלולים שלהם? אני לוקח מונית כל יום. מונית הלוך מונית חזור" 

"שתיכם בלתי שפויים" ענה השלישי "מי בכלל צריך להיות תלוי בנהגים? אני רוכש לעצמי רכב. מגיע לבד וחוזר לבד. בקיצער  עושה חיים"

"מחילה מכבודכם אך אני כלל וכלל לא מבין על מה אתם מדברים" הכריז הרביעי "אתם מדברים על איך להגיע לעבודה? אני, ביום של הזכיה, אפילו לא טורח להודיע למנהל. אני פשוט נותן לו להבין לבד שהפסקתי להגיע"

לא סתם טמבל

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 7 חודשים #126824

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

להשתמש באוטובוסים יכול להיות מסוכן. וד"ל.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 7 חודשים #126835

טהרני כתב on 17 אוג' 2020 21:33:

להשתמש באוטובוסים יכול להיות מסוכן. וד"ל.

לכן השלישי אמר לשני שהוא לא שפוי...

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 6 חודשים #127561

• טמבל
  • חבר ותיק
שני  מפקדים אבדו את הנשק. הם החליטו יאללה בא נסגור את זה בינינו. א' שופט את השני. אתה מודה שנאבד הנשק? מודה. אוקיי נרשום לך הערה בתיק. עכשיו מחליפים תפקידים. ואז השופט התורן שואל את השני אתה מודה שנאבד לך הנשק? מודה. שלוש שנים מחבוש. ההוא מתרגז מה זה אני הספקתי בהערה? כן, אכל אצלך זה מקרה שני בגדוד. לא הפקת לקחים.

מנהל משלם משכורות ובטעות מוסיף אלפיים ש"ח לא' העובדים. העובד מתלבט אם להפנות את תשומת לבו ואז מחליט שהכל משמים. בתלוש הבא הוא קולט את הטעות ומוריד לו אלף. מגיע אליו העובד ושואל מה זה? שואל המעביד איפה היית פעם קודמת? למה אז לא באת להחזיר? ואז הוא מסביר. פעם ראשונה טעות. אבל על טעות לא חוזרים פעמיים.

השופט שואל את הנאשם, אתה מודה שגנבת לאשה את התיק? כן, עונה הנאשם, אני מודה לה מאוד.

מי לא עושה טעויות? רק קמצנים. כי על טעויות משלמים.
לא סתם טמבל
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי טמבל.

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 6 חודשים #127605

• טמבל
  • חבר ותיק

שודד תופס בנאדם מצמיד לו אקדח ומסנן: "את הכסף או את החיים".

"שמע אדוני, מה אני יגיד'ך", עונה לו ההוא. "אני נשוי".

"מה נשוי איפה נשוי". מתעצבן השודד. "אותי ל'מעניין מצבך האישי או הפסיכולוגי. יש'ך שלוש דקות להחליט. את הכסף או את החיים"

"מה לא הבנת פה"? שואל ההוא. "אמרתי'ך כבר. אני נשוי. אין לי לא כסף ולא חיים"

לא סתם טמבל

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 4 חודשים #130068

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

לפרשת חיי שרה: 
איך יודעים שעפרון היה מכור לסמים?
הוא קיבל "ארבע מאות שקל כסף עובר לסוחר". רק קיבל אותם, ישר העביר לסוחר... 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צחוקים, בדיחות ושאר ירקות לפני 3 שנים, 4 חודשים #130070

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
To much na? 
זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן