ברוכים הבאים, אורח

עצה מעשית שעוזרת לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עצה מעשית שעוזרת לי 328 צפיות

עצה מעשית שעוזרת לי לפני 3 שנים, 7 חודשים #127539

שלום לכולם, 
ראשית תודה על הפורום הנפלא שעוזר מאוד. 
תודה לאבא שבשמים שמוביל אותי כאשר יישא העולל את היונק!  אני נקי 21 יום ומתפלל כל יום לעבור את היום בנקיות. בפסוקים של ברכות השחר אנו אומרים "תורה תהא אמונתי וא-ל ש-די בעזרתי" אני חוזר על הפסוק הזה כמה פעמים ומבקש מאבא שבשמים שיהיה לעזרתי בוויתורי על התאווה. זה עוזר לי מאוד!!! 

בנוסף, שמתי לב כי אם אני הולך לישון מאוחר בלילה ולא ישן מספיק שעות, למחרת יש יותר קשיים... שינת לילה טובה ובריאה נותנת לי יותר רוגע וכוחות נפש, ויש פחות גלי תאווה שמאיימים עליי.

תגובה: עצה מעשית שעוזרת לי לפני 3 שנים, 7 חודשים #127560

• טמבל
  • חבר ותיק

ראשית כל ברוך הבא. (לא תראה אותי פה הרבה. אני סתם כזה טמבל חובבן שלא רובץ פה יותר מדי. מגיח מפעם לפעם לגיחה קצרה ונעלם בעמקי הנשיה לחודשים ארוכים עד שחוזר לבקר כשכל פעם מבטיח לעצמי זה פעם אחרונה וגם לא אכתוב מילה שלא ידעו שהייתי פה אבל אני תמיד נזכר מסתקרן וחוזר)

בענין העייפות, ידוע שצריך להזהר ממצבי עכבר. עייפות כעסים בדידות רעב. אלו מצבים מסוכנים שמעוררים את הצורך לבריחה לסם המוכר. וכאן - להקליק עם העכבר איפה שלא צריך. 

ועכשיו עם הקורונה והכל - מי מרשה לעצמו להשאר בבידוד? מי מרשה לעצמו שלא? אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.

לא סתם טמבל

תגובה: עצה מעשית שעוזרת לי לפני 3 שנים, 7 חודשים #127569

• טמבל
  • חבר ותיק

לא יודע, סתם כזה... נו. אתה יודע. טמבל.

בא והולך.

מציץ ונעלם.

משלחה וחוזרת.

משתוקק לעשות משהו אבל נתקע כמו איזשהו.... טמבל!

לא רובץ פה יותר מדי זמן.

לא סתם טמבל

תגובה: עצה מעשית שעוזרת לי לפני 3 שנים, 7 חודשים #127591

טמבל כתב on 03 ספט' 2020 14:49:

ראשית כל ברוך הבא. (לא תראה אותי פה הרבה. אני סתם כזה טמבל חובבן שלא רובץ פה יותר מדי. מגיח מפעם לפעם לגיחה קצרה ונעלם בעמקי הנשיה לחודשים ארוכים עד שחוזר לבקר כשכל פעם מבטיח לעצמי זה פעם אחרונה וגם לא אכתוב מילה שלא ידעו שהייתי פה אבל אני תמיד נזכר מסתקרן וחוזר)

בענין העייפות, ידוע שצריך להזהר ממצבי עכבר. עייפות כעסים בדידות רעב. אלו מצבים מסוכנים שמעוררים את הצורך לבריחה לסם המוכר. וכאן - להקליק עם העכבר איפה שלא צריך. 

ועכשיו עם הקורונה והכל - מי מרשה לעצמו להשאר בבידוד? מי מרשה לעצמו שלא? אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.

תודה רבה על דבריך, רשמתי לפני את הדברים ואשים לב גם אליהם. 
שבת שלום

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן