ברוכים הבאים, אורח

הסיבות למה צריך לברוח מ netspark
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark 2053 צפיות

הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125299

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

הייתי ב netspark (נטספרק) זמן ארוך, הישיבה שלי עודדה אותנו להתקין את זה, הרב אמר לי להתקין את זה, החתול אמר לי להתקין את זה, ומגיש הקפה שלי אמר לי להתקין את זה.

אז התקנתי את זה.

אז מה זה נטספרק? נטספרק, על רגל אחת, שולחת את כל המידע בו אתה גולש לאיזה שרת, שם היא בוררת את המוץ מן התבן, ואז שולחת לך חזרה מה שנקי.
איך היא דואגת שכל האינטרנט שלך יועבר דווקא אליה ויסונן דווקא דרכה ? באמצעות טכנולוגיה ששמה VPN ,שזה דרך שהמציאו ליצור רשת פרטית על גבי האינטרנט (הציבורי).
מי מסנן את התוכן שאתה רואה ? מי שמסנן זה תוכנות בינה מלאכותית שקובעות מהר מה צנוע ומה לא צנוע.
והכי חשוב: מי דואג לכך שהדברים יעבדו חלק, ושלא יהיה אפשר לעקוף את נטספארק או למחוק אותה מהמחשב שלכם ? מי דואג לחסום כל דבר במחשב שלכם שעלול לשמש אותכם לחסום את נטספארק ? מי דואג לחסום כל דבר באינטרנט שעלול לשמש אותכם לחסום את נטספארק ?
התשובה היא שאנשים דואגים לזה, אנשים בשר ודם. לא בינה מלאכותית ולא נעליים.

חשוב שתבינו שאנשים חשובים מאוד להתנהלות התקינה של נטספארק, אחרת לא תבינו למה צריך לעזוב את נטספארק.
בינה מלאכותית יודעת טוב מאוד איך לעשות משימה אחת בצורה טובה מאוד - לשחק שח מט למשל.
אבל היא לא תדע לעזור לך אם מצאת למשל דרך לגשת ל safe mode של המחשב ולבטל את נטפסארק. זה דורש הבנה עמוקה של מתכנת בן אדם. ואם תנסה לתת לבינה מלאכותית לתקן את הבעיה, רק ההסבר מה זה safe mode ככה שהבינה המלאכותית תבין על מה מדובר תיקח שנה (או חודש, אין לי מושג).

התחושה שלי היא שנטספארק לא מבינים את זה בכלל.

1. בא נתחיל בדבר הכי בסיסי: שירות הלקוחות נוראי.
בא נהיה מדוייקים - אם תשאל את שירות הלקוחות של נטספארק מה השעה, אתה תקבל תשובה תוך 24 שעות, גילית פירצה אמיתית או בעיה אמיתית בנטספאק ?  שיהיה לך בהצלחה ותמתין חודש בקלות.
אני מכיר מקרה של 4 חודשים, ו-6 חודשים. עד שהבעיה נפתרה, ואז אחרי שהיא נפתרה, היא בוטלה על ידי גורם אחר בנטספארק.

אז תענו לי על השאלה הבאה: מה הטעם בכל הבינה המלאכותית של סינון שיש לנטספארק, אם אני יכול לכבות את האפליקציה דרך שינוי השעה במחשב שלי למשל ? (זה דוגמא אמיתית לעקיפה שהתרחשה בעבר ל screen time של אפל).

אני רוצה להבהיר ששירות הלקוחות של נטספארק אכן פועל ומגיב - אם תשלח להם הודעה, אתה תקבל תוך 2-3 ימים תשובה. זה ארוך, אבל הם לא ייתנו לך להמתין שבועיים. אז לפחות זה משהו.

הבעיה האמיתית בנטספארק היא כאשר דברים משתבשים מהיסוד - כאשר יש עקיפה אמיתית, כזאת שאי אפשר לתקן אותה בקליק, כזאת שדורשת עבודה. במקרה הזה האיטיות של נטספארק מוכחת כבעיה רצינית. חודשים על חודשים לפני שמשהו קורה. מבחינתם, העובדה שיש ברגעים אלו ממש עקיפות קלות בנטספארק זה משהו שהם מוכנים לעבור עליו לסדר היום. זה לא משהו שמזעזע אותם.

וברור שזה אמור לזעזע ! חברת סינון בהגדרה תפקידה הוא לסנן ולמנוע עקיפה של הסינון שלה. אם יש עקיפה, אז מה התועלת בה ??

2. דוגמא: נטספארק חוסמת דפדפני VPN שיכולים לעקוף את ההגנה שלה, אבל הם רשלנים ולא חוסמים הכול, בושה וחרפה ! זה המשימה הכי קלה, ורשלנות במשימה כזאת קלה מראה תרבות ניהולית עלובה ביותר. 

3. על הנייר הכול נשמע מדהים - טכנולוגיית AI של רשתות נוירונים מתוחכמת שלומדת מה צנוע ומה לא צנוע ומסננת, נשמע נפלא ומדע בדיוני.

בפועל, זה פשוט לא עובד. ותמונות לא צנועות עוברות את החסימה, למה ? כי מחשב לא חכם כמו בן אדם, אין מה לעשות.

זה למה סין שמה אלפי פקידים שמסננים את התכנים שלה יום יום (וחווים טראומות קשות בגלל זה, הם רואים דברים מזוועים שאפילו מכורי הפורנו הכבדים ביותר בפורום הזה יחווירו מולם).

4. האינטרנט איטי בגלל הסינון, על אף הבטחות חוזרות ונשנות של החברה שזה לא מאט את האינטרנט, אף אחד לא מטומטם ומבין שלהעביר אינטרנט דרך שרת נוסף לצורך סינון, מה לעשות, מאריך את הדרך ומאריך את האינטרנט.

5. תהליך התקנה מסורבל ומעצבן.
וזה מראה שהם לא חושבים איך לעשות את זה קל יותר עבורנו. אני לא יודע מה הם עושים, אולי הבינה המלאכותית שהם בנו כל כך מרתקת אותם שהם עובדים רק על זה, אבל הבינה המלאכותית שווה זבל אם אין מנגנונים אמינים שחוסמים את המשתמש מלעקוף את האפליקציה. 

בשורה התחתונה, נטספארק היא חברה עם מאות אלפי לקוחות, שיש לה תוכניות גדולות ולא אכפת לה מהמשתמש הקטן ולא חושבת עליו.

הנה כמה מהטענות שיש למי שרוצה להשתמש בנטספארק בכל זאת:
1. אין משהו יותר טוב.

באמת ? אתה בדקת ? יש לך מושג כמה אפליקציות, למשל, לחסימת אפליקציות קיימות באנדרואיד ? תחפש ותמצא מאה בקלות.
2. זה מנגנון מתוחכם מאוד.
לא מכחיש שהרעיון של נטספארק הוא מקורי ויפה, אבל ממתי "זה מנגנון חכם מאוד" זה תשובה למשהו ?
לדוגמא - השרתים שדואגים לכך שסרטוני הפוי' (פורנו) ימשיכו לעבוד באינטרנט, הם גם כן מתוחכמים מאוד, מה אכפת לי ?

3. הורדתי את זה, זה עובד לי, מה אכפת לי ממה שיש לך לומר ?
זה בדיוק הבעיה - בא אדם, פותח את נטספארק, רואה שאכן - אינטרנט מסונן, רואה שאכן - הוא מנסה להסיר את זה באמצעים רגילים ולא מצליח. יושב רגל על רגל ואומר לעצמו שזהו זה - הוא הגיע אל המנוחה ואל הנחלה.

ובתכלס, קשה לי להאשים אותו - מי כמוני יודע שלמצוא סינון ולסמוך עליו זה מלאכה נפשית מתישה ביותר.
זה כמו שאני יגיד למישהו שעבר טיול מאוד ארוך ברגל במדבר יהודה לקום מהצל שהוא מצא לעצמו ולהמשיך ללכת, זה ממש לא נעים.

אבל הנה החדשות המאוד רעות בקשר לנטספארק: התוכנה מעולה, הרעיון מעולה, אבל יש דבר אחד קטנטנן שגרוע ממש  בנטספרק -וזה האנשים שבה.
תמיכה טכנית, מתכנתים, מנהלים - הכול שם רקוב.
איך אני יודע ? כי בשום חברה נורמלית שהמטרה המרכזית שלה הוא:
לסנן את האינטרנט.

אין מצב שבו האינטרנט יהיה
פרוץ לרווחה

למשך חודשים שלמים, במהלכם יש תחושה חזקה ביותר שאם לא תתעקש מולם, הם לא יתקנו.

תאמינו לי שאין יותר ממאושר ממני אם אני יגיד לכם שנטספארק זה הסינון הכי טוב שיש, לסגור את האור, לזרוק את המפתח ולפרוש מהאתר הזה לנצח נצחים, בזמן שאני נהנה בחיים שלי מסינון נקי ואיכותי נצחי של נטספארק.

אתם חושבים שאני לא מעדיף להיות בנטספארק שבתיאוריה עושה לי את כל העבודה, מאשר להתעסק עם  pluckeye או עם חוסמי אפליקציות, או עם screen time ?

אבל איזה ברירה יש לי - הייתי בנטספארק, ראיתי כמה רקוב הכול הולך שם, ראיתי איך לא אכפת להם, בכנות לא אכפת להם שהאינטרנט פרוץ, אז יצאתי משם.
ואני מקבל עוד ועוד סיפורים על הטמטום שלהם. זה לא נגמר.

אנחנו מכורים, אנחנו לא יכולים לקבל מקום לטעויות, אין כזה דבר טעות.

אנחנו אנשים עם לב פתוח בחדר ניתוח, טעות אחת של הרופא - והוא חותך עורק ראשי והוא מדמם למוות.
אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות בתוכנה שעובדת 80% מהזמן, או 90% מהזמן, או חוסמת 80% או 90% מהדרכים לחסום.

אנחנו רוצים -100%, בלי פשרות (אלא אם כן מדובר בעקיפות שרק מתכנת מכיר, אבל כמה פה מתכנתים בכלל ? מה אנחנו מבינים בזה ?).
אנחנו רוצים בלי פשרות, לא כי אנחנו מפונקים, אלא כי אין לנו ברירה - אנחנו פשוט חייבים.

נטספארק עשתה יותר מדי טעויות, אי אפשר להתעלם מזה, אי אפשר גם להתעלם מהעובדה שזמן התגובה שלה איטי ולא יעיל, אין להם "אש בעיניים" ואין להם סכין בין השיניים, אין לי מושג מה הם רוצים לעשות, אבל סינון - זה בטוח הם לא רוצים. ככה לא חשתי.

אז אם אתם הולכים לנטספארק, זה לא על אחריותי.

הנה ההמלצות שלי לחסימת אפליקציות באנדרואיד:
Family link - בגלל שגוגל עצמם עשו את זה, והם גם עשו את מערכת ההפעלה אנדרואיד, אז הם יודעים לחסום את התוכנה של עצמם כמו שצריך.
החסרון זה שזה דורש פלאפון נוסף שיתפקד בתור הורה, אז אם תרצו לעשות חסימה עצמית תצטרכו לקנות פלאפון נוסף שיתפקד כהורה ואז לנעול את הסיסמא לפלאפון הזה ב lockbox.

Qustodio, MMguardian - חברות גדולות עם מוניטין טוב.

וכמובן, אם יש לכם כסף, המשתמש מתרפא ממליץ על פלאפון של חברת נתיב, או חברות חרדיות אחרות כמו עסקן או הדרן. הפתרונות האלו יקרים מאוד, ואני ממליץ לכם לבדוק קודם את הפתרונות הפחות יקרים.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי robinhood.

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125302

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מהידע הקטן (מאוד) שלי בנושא אבטחת המידע למדתי שאין חסימה אותה אי אפשר לעקוף, אין הגנה מושלמת וגם לחשבון הבנק אפשר לפרוץ ולכן יש צוותים שכל הזמן מעדכנים..

הסינון הזה נותן לדעתי איזה הגנה בסיסית וראשונית מול הפריצות אבל תכלס אם רוצים להיות מוגנים קח מנעול ותנעל את הטלפון בארון או עבור לטלפון לא חכם או תגביל את הטלפון שלך בצורה ממש קיצונית..
וגם זה לא תמיד פיתרון מושלם- כל הגנה ניתן לעקוף.
אני היום פחות משתמש בהגנות אבל כן יש לי רימון וזה לפחות מונע ממני את החשיפה הראשונית שלא יקפצו עליי מודעות של פורנ' או משהו כזה אבל קשה לי להאמין ולצפות שתהיה חברה כל כך מסורה שתצליח לחסום כל פירצה שתעלה..

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125303

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אישית גם סבלתי מנטספארק בתקופתו כי זה הכביד לי מאוד על המכשיר וגרם למלא חוסר נוחות ותפקוד של אפליקציות ועם כל זה הייתי מוצא מלא פירצות כי פשוט חיפשתי..

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125329

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

הסיבות למה צריך להשתמש בנטספארק:

1. אין ברירה טובה אחרת שאני מכיר שעדיפה.

2. הסינון עובד מצויין. מתוך 1000 תמונות תועבה זה יראה לי אולי אחת... וגם כשאני מחפש ועובד ויושב על זה שעות...

3. זה מאפשר חופש גלישה מבלי לחסום אתרים באופן גורף (למשל פייסבוק או סתם אתרי חדשות או ספורט) ומצד שני מסנן בצורה אוטומטית ובלייב את התמונות והסרטונים שמוצגים על המסך.

4. גם את הפירצות שעד כה חבר שיתף איתי ראיתי שזה מסנן בהם את התמונות והסרטונים כמעט בצורה מוחלטת.

5. זה יחסית זול. זה חדשני. זה מהפכני. זה סינון חכם - לא רק חכם אלא גאוני.. ופשוט וקל לתפעול.

נכון, כמו כל חברה בשוק היום השירות לקוחות לוקה בחסר.. ויש באגים ומתקנים ועובדים על דברים אבל הם עושים את זה. הם עובדים נונסטופ בלי הפסקה ומתקנים ומשדרגים והמערכת רק הופכת להיות יותר ויותר חכמה מרגע לרגע.

לצורך הבהרה אני מדבר רק על המחשב הביתי- בפלאפון הבנתי שהם לא טובים. לפלאפון אני ממליץ להשתמש בסמארטפון כשר של נתיב.

לצורך הבהרה שנייה אני לא עובד בנטספארק ולא מקבל שם אחוזים. גם לא בנתיב.

אוהבים

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125332

כמכור, אין שום חסימה בעולם שמספיק טובה בשבילי.
כשאני רוצה, ואני רוצה, אני אדע לפרוץ את אתרוג או נטספארק יותר טוב ממנכל אינטל ומיקרוסופט ביחד.
ההגנה שלי לא נשענת על החסימה. היא נשענת על התוכנית (כוח עליון ונתינה)
הגדרת הנקיון שלי היא לא לעשות שום פעולה שתגרום לגירוי מיני. ניסיתי לפרוץ? מבחינתי זה כאילו אוננתי.
(אגב, כיום יש לי חסימה מזערית ומגוחכת של הוט. ואסירות תודה לא ראיתי פורנו או אוננתי כבר חודשיים)

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125389

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מחושך לאור כתב on 13 יולי 2020 20:33:

כשאני רוצה, ואני רוצה, אני אדע לפרוץ את אתרוג או נטספארק יותר טוב ממנכל אינטל ומיקרוסופט ביחד.
הגדרת הנקיון שלי היא לא לעשות שום פעולה שתגרום לגירוי מיני. ניסיתי לפרוץ? מבחינתי זה כאילו אוננתי.
(אגב, כיום יש לי חסימה מזערית ומגוחכת של הוט. ואסירות תודה לא ראיתי פורנו או אוננתי כבר חודשיים)

נשמה, אני התעייפתי מזומבים של תוכנית 12 הצעדים. אתה רוצה לבלבל את המוח למישהו, מר מנכ"ל אינטל ומיקרוסופט ביחד, אז לא פה.

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125390

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 13 יולי 2020 19:29:

הסיבות למה צריך להשתמש בנטספארק:

1. אין ברירה טובה אחרת שאני מכיר שעדיפה.

2. הסינון עובד מצויין. מתוך 1000 תמונות תועבה זה יראה לי אולי אחת... וגם כשאני מחפש ועובד ויושב על זה שעות...

3. זה מאפשר חופש גלישה מבלי לחסום אתרים באופן גורף (למשל פייסבוק או סתם אתרי חדשות או ספורט) ומצד שני מסנן בצורה אוטומטית ובלייב את התמונות והסרטונים שמוצגים על המסך.

4. גם את הפירצות שעד כה חבר שיתף איתי ראיתי שזה מסנן בהם את התמונות והסרטונים כמעט בצורה מוחלטת.

5. זה יחסית זול. זה חדשני. זה מהפכני. זה סינון חכם - לא רק חכם אלא גאוני.. ופשוט וקל לתפעול.

נכון, כמו כל חברה בשוק היום השירות לקוחות לוקה בחסר.. ויש באגים ומתקנים ועובדים על דברים אבל הם עושים את זה. הם עובדים נונסטופ בלי הפסקה ומתקנים ומשדרגים והמערכת רק הופכת להיות יותר ויותר חכמה מרגע לרגע.

לצורך הבהרה אני מדבר רק על המחשב הביתי- בפלאפון הבנתי שהם לא טובים. לפלאפון אני ממליץ להשתמש בסמארטפון כשר של נתיב.

לצורך הבהרה שנייה אני לא עובד בנטספארק ולא מקבל שם אחוזים. גם לא בנתיב.

אוהבים

עדכנתי את הפוסט

כל מה שיש לי להגיד זה - שאתה טועה עמוקות.

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125392

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
gidi כתב on 13 יולי 2020 16:19:

מהידע הקטן (מאוד) שלי בנושא אבטחת המידע למדתי שאין חסימה אותה אי אפשר לעקוף, אין הגנה מושלמת וגם לחשבון הבנק אפשר לפרוץ ולכן יש צוותים שכל הזמן מעדכנים..

הסינון הזה נותן לדעתי איזה הגנה בסיסית וראשונית מול הפריצות אבל תכלס אם רוצים להיות מוגנים קח מנעול ותנעל את הטלפון בארון או עבור לטלפון לא חכם או תגביל את הטלפון שלך בצורה ממש קיצונית..
וגם זה לא תמיד פיתרון מושלם- כל הגנה ניתן לעקוף.
אני היום פחות משתמש בהגנות אבל כן יש לי רימון וזה לפחות מונע ממני את החשיפה הראשונית שלא יקפצו עליי מודעות של פורנ' או משהו כזה אבל קשה לי להאמין ולצפות שתהיה חברה כל כך מסורה שתצליח לחסום כל פירצה שתעלה..

זה - זה לב הבעיה, שהציפיות שלך כל כך נמוכות, שאתה אומר תודה לתוכנה הכי עלובה שיש.

תרים את הסטנדרטים שלך ותסתכל למעלה, יש אנשים נורמליים בעולם הזה שכן מסורים וכן אכפת להם.

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125409

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 15 יולי 2020 17:13:

עדכנתי את הפוסט

כל מה שיש לי להגיד זה - שאתה טועה עמוקות.

אל תשכח שכתב את זה - זה שגילה פה את הפלאקי...

העולם לא שחור לבן.  - יש הרבה ואני ביניהם - שלא מצליחים לפרוץ אפילו רימון... 
יש כאלה שזה טוב להם ויש כאלה שלא...  לא צריך להגזים (כנ"ל לגבי 12 הצעדים...).

אל תשכח שאני פרצתי את נטספארק בעצמי. ב-3 דרכים שונות. כולם קלות להדהים.

בקטע של סינונים, העולם הוא מאוד מאוד שחור לבן: האם זה אפשרי לפריצה על ידי אנשים נורמליים ? (לא תואר שלישי בהנדסת תוכנה, אני מדבר איתך נערים עם ידע טכני טוב או אדם בן 30) כן או לא ?

לפני שתענה לי, אני רוצה שתסתכל על הבית שלך - על הקירות, על הדלת, ותענה לעצמך: האם הבית שלך אפשרי לפריצה על ידי סתם בן אדם ? (אני לא מדבר איתך על אדם שיכול לפוצץ את הדלת שלך בדינמיט, אלא סתם מישהו שמנסה לפרוץ את הדלת שלך בבעיטות) כן או לא ?
מן הסתם יש לך תשובה מוצקה לעניין - אחרת לא היית מפקיד את שלום הרכוש שלך והמשפחה שלך בדלת נייר או מקירות של קרטון. אפילו לא קירות של קרטון ב-10% מהקיר שלך.

אותו דבר הגבול שבנו בין מצרים לישראל - האם רוב האנשים עוברים שם ? לא. 
אם אתה מבריח עם סולם של 20 מטר וכושר ממש טוב, אתה יכול, כל השאר לא. וזה בדיוק המטרה.
עוד פעם - שחור לבן.
פעם הלכו המון מהגרים דרך הגבול של ישראל מצרים, היום המספר הוא 10 בקושי בשנה, אולי אפס. שחור-לבן.

וברור, אם תלמד מספיק, תדע לפרוץ הכול - אם אני אלמד 30 שנה, אני ידע לפרוץ לאתרים הכי מסווגים בעולם. אם אני יילמד 3 חודשים תכנות, אני יידע למצוא דרך חדשה לפרוץ סינון. אבל למי יש כוח לשבת 3 חודשים וללמוד משהו כזה ?

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125412

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
robinhood כתב on 15 יולי 2020 13:42:

מחושך לאור כתב on 13 יולי 2020 20:33:

נשמה, אני התעייפתי מזומבים של תוכנית 12 הצעדים. אתה רוצה לבלבל את המוח למישהו, מר מנכ"ל אינטל ומיקרוסופט ביחד, אז לא פה.

לא מכובד אחי .

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125424

מצטרף לדברי קודמי, בבקשה מכל החברים אנא תדונו בדברים בצורה יפה, מי שלא נח לו לשמוע דברים מסויימים, שישאיר את האי נוחות אצל עצמו, לא כדאי להעלות כאן על הכתב דברים בצורה כזו.

בכל אופן, אין ספור פעמים עשיתי חסימות ופרצתי, וגם כשהגיע שלב שלא הצלחתי לפרוץ את החסימה שעשיתי, אז תנחשו מה עשיתי? קניתי סמראטפון חדש.

אבל עוד הרבה לפני שהגעתי לאינטרנט הייתי משתמש עמוק, כל ילדות ובנות השכונה שבה גרתי בילדותי הכרתי על ימין ועל שמאל, משרוך נעל ועד גומיית הקוקו בלי לפספס שום פיפס...

זוהי המחלה שלי, ואני גם גאה שאני ב-SA, שהוא הבית שלי, זהו המקום שבו עליתי על הדרך, זהו המקום שבו לראשונה בחיי הרגשתי שהגעתי הביתה.

אבל חשוב לי לזכור שהדרך היחידה שלי שאלוקים הוביל אותי ל-SA זה היה דרך האתר הקדוש הזה, דרך המנהלים של האתר ועוד חברים יקרים ואהובים מן האתר הזה, שעי"ז הגעתי לקבוצות שמור עיניך ומשם המשכתי לקבוצות SA.

תודה לך אבא אוהב ויקר
תודה לכם חברים יקרים ואהובים מהעבר
ותודה לכך חברים יקרים ואהובים הנמצאים כאן כעת בפורום, הן החברים שמשתתפים בקבוצות, והן שאר החברים היקרים לי מאד שאינם משתתפים בקבוצות, אני קורא את כל ההודעות שלכם, אני מנסה ללמוד מהם גם אם זה לא בדיוק בדרך שלי, הכל מועיל לי ועוזר לי בצורה כזו או אחרת.
וגם לך רובינהוד היקר  תודה על כל השירות שאתה עושה כאן, הן בענין הספציפי הזה של החסימות שאתה משקיע בזה הרבה מאד, והן בשאר הפוסטים וההודעות שאתה מעלה כאן בפורום.

אוהב את כולכם

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125426

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 15 יולי 2020 19:51:

לא מכובד אחי .

תחשוב על הנזק שמישהו צעיר רואה דברים מטופשים כאלה ש"אני יכול לפרוץ כל חסימה בעולם". הוא יסיק שסינונים זה לא אפשרי, ובמקום זה - יעשה מה ? יילך בגיל 15 לפגישות של 12 הצעדים ?

אנשים פה השתגעו, חושבים לתת את 12 הצעדים לכל איש חדש שבא לפה. מישהו חשב על הנזק וההרתעה שאנשים נרתעים מלגשת לפה בדיוק בגלל זה ? אולי הם פשוט רוצים איזה סינון טוב, כמה עצות קטנות וסיימנו ?

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125431

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
רובין אחי אני ממש איתך בדברים שכתבת אבל עדיין אפשר לכתוב את זה בצורה יותר מכובדת ולא לפגוע באנשים.. בהצלחה לכולם!!!

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 9 חודשים #125439

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי!

אני מכבד אותך ואת הדיעה שלך ולכן מתייחס בכבוד גם אם אני לא מסכים איתה..

בסופו של יום דיבור לא מכובד כלפי חברים לעניות דעתי הקטן שבקטנים עלול להרחיק אנשים יותר מאשר המלצה לעשיית 12 הצעדים...

אוהבים!

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 8 חודשים #126549

• mitmoded
  • דירוג זהב

תאמת אני אגיד לך רובינהוד היקר,
אני קצת מבין בכל העניינים האלו ויש לי נטספארק כבר שנה וחצי ומעולם לא הצלחתי לצפות בפורנוגרפיה.. (נטספארק על אנדרואיד)
הצלחתי להגיע לשבבי תמונות של פריצות (ברמת הלבוש) אבל לא יותר מזה וברוך ה הפלאפון שלי מוגן בצורה טובה מאוד ואני מרוצה ממנו, אני לא מצפה שהוא יעשה לי את העבודה וגם אם יש אפשרות לצפות בדברים ("קצת") לא צנועים אני צריך להתאמץ, וברוך ה כל הנפילות שלי מחצי שנה האחרונה + לא היו בכלל מהפלאפון.

בכל מקרה אחי אתה כל כך החלטי ואני חושב שזה יוצר תחושה לא נעימה,
אתה בטוח שאתה צודק ושאתה האמת וכל מי שלא חושב כמוך הוא פשוט טועה/לא מבין וכו'

זה לא הדרך אחי היקר,
יש אדם שיתאים לו נטספרק יש אדם שיתאים לו חסימה מינימלית של הספק רשת ויש אדם שיתאים לו 12 הצעדים, כל מה שכתבת לגבי החוויה של על נטספארק היא החוויה שלך על נטספארק, חוויה סובייקטיבית, ובגלל זה סביר מאוד שלא כולם יסכימו איתך, 
ברגע שתבין את זה אני חושב שגם התגובות שלך יעודנו ויהיה יותר נעימות, 
גם אם אתה בטוח ב3000 אחוז שאתה צודק זה עדיין נכון רק לגבייך(ולגבי כל מי שחשוב כמוך).

תודה רבה על הסקירה ועל שאר המדריכים !!!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי mitmoded.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.96 שניות

Are you sure?

כן