ברוכים הבאים, אורח

כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה
(0 צופה) 

נושא: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה 28193 צפיות

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 1 חודש #134347

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

בהמשך לדבריי בעמוד 17, חשבתי על ההתמכרות שלי לאישורם של בני אדם.

בתקופת מגיפת הקורונה, לא היו אנשים סביבי, ולכן לא יכולתי להשתמש בהם כדי לגרום לעצמי לקום בבוקר ולעשות דברים - מה הטעם ללמוד אם אף אחד לא נמצא בסביבה לשמוע את זה ?

למעשה, גיליתי שקיימת בי אמונה עמוקה, שאין שום אפשרות שאני אצליח בחיים שלי אם לא יהיה אנשים סביבי על מנת להזין את ההתמכרות שלי לאישורם של בני אדם.

ההתמכרות לבני אדם נשמעת כמו רעיון גאוני במבט שטחי - הרי קשה לקום בבוקר ולעשות דברים, לכן צריך ממריץ חיצוני שיגרום לך לעשות דברים, שאתה באופן טבעי נמשך אליו ורוצה אותו, והכי חשוב - אתה לא יכול לרמות כדי להשיג אותו.
ואכן בני אדם עונים על כל הדרישות - קשה מאוד לרצות אותם, במיוחד אם אתה מחפש אנשים איכותיים להרשים, ואתה תחפש להרשים אנשים איכותיים כי זה ייתן לך מנת התמכרות יותר גבוהה.
אי אפשר להדליק ולכבות בני אדם כאילו הם מחשב, ולכן תצטרך לעבוד קשה כדי לקבל מהם אישור. 
האדם הוא יצור חברתי מטבעו ולכן הוא רוצה תמיד שהשבט שסביבו יהיה מרוצה ושמח ממנו, ולכן השאיפה לאישורם של בני אדם היא טבעית ובלתי נשלטת בדיוק כמו התאווה לנשים או לאוכל.
ובנוסף אני לא יכול לרמות כדי להשיג את אישורם של בני אדם - אני לא יכול לקנות איזה מסמך שאומר שכל בני האדם חושבים שאני הכי חכם והכי גיבור שיש ולהרגיש מרוצה עם זה, כי המוח שלי לא קונה את השקר הזה.
המוח שלי קונה את השקר שהנשים על המסך הם אמיתיות, אבל הוא לא קונה את השקר על אישורם המזויף של בני אדם.
אין פורנוגרפיה של אישורם של בני אדם - הדרך היחידה להשיג את האישור הזה הוא מבני אדם אמיתיים.

פעם ההתמכרות לנשים הייתה צריכה גם כן נשים אמיתיות כדי להזין אותה, היום לא צריך נשים אמיתיות.
אבל התמכרות לאישורם של בני אדם עדיין צריך בעתיד הנראה לעין אנשים אמיתיים.

לכן להשתמש בהתמכרות הזאת לאישורם של בני אדם היה נשמע כמו רעיון ממש טוב, כי זה כוח שדוחף אותך בכוח להצלחה, וגם אם אתה קם בבוקר ואתה מרגיש שאין לך כוח לכלום, זה לא ישנה.
כי מהרגע שנכנסת לחדר הזה שבו כל האנשים והנשים יושבים לעבוד, אתה מקבל מייד אנרגיה כאילו מישהו הזריק לך סם לווריד, רק מעצם העובדה שהם נמצאים שם מולך ! כי מהרגע שהמוח רואה אותם, הוא רוצה לקבל מהם את מנת ההתמכרות שלו, והוא ידחוף אותך להצליח עד שתקבל את המנה.

אבל למעשה זה הוביל אותי לנקודה הזאת, בה אני כל כך תלוי באישורם של בני אדם, שאני חש בנפשי שמשהו מאוד לא בסדר, אבל אני לא יכול להצביע בדיוק על מה.

שמחפשים בעיה, מחפשים את האוכלוסייה שיש לה אותה הכי הרבה.

ואז פתאום זה היכה בי - האוכלוסייה שסובלת בדיוק מאותה בעיה, היא האוכלוסייה של הנשים היפות.

הנשים היפות - מקבלות את אישורם של בני אדם כל הזמן.
מה שלוקח לי עבודה קשה והרבה מאוד מאמץ כדי להשיג מעט אישור מבני אדם בגיל מבוגר, הנשים היפות מקבלות מייד ובגיל צעיר.
הנשים היפות מקבלות את כל תשומת הלב הזאת, ורואות את עצמן כשמש של התשומת לב, בשעה שכל האחרים הם לווינים סביבה.
במצב כזה, התמכרות לאישורם של בני אדם, בזמן שזה מגיע בקלות כזאת, זמינה לאישה יפה בקלות ובמהירות, בדיוק כמו שהאינטרנט עם הפוי' זמין לגבר מכור לפוי'.

ואכן, בהכללה גסה, נשים יפות הרבה פעמים לא מתבגרות או מתקדמות רגשית מעבר לגיל הנערות, כי הן מעולם לא היו צריכות לעשות בחירות קשות או לעבוד קשה להוכיח את עצמן, הרי הן הוכיחו את עצמן מגיל צעיר כחשובות.

חשוב לי להגיד שאני לא אומר את זה כניסיון לזלזל בנשים או בנשים יפות, אני פשוט אומר שלהיות אישה יפה ליד אנשים, זה כמו להיות איש שאוהב מאוד אוכל, ולידו יש ערימה של המבורגרים - בשני המקרים יהיה קשה לעמוד בפיתוי, האישה תאהב לשחק עם האנשים כדי שיעוררו בה את התחושה הנעימה שמאשרים אותה, והאיש שאוהב אוכל יאהב ללכת ולאכול המבורגרים.
אם נסתכל על זה ממבט חילוני, נראה שזה דבר פשוט לומר שנער צעיר שנכנס לתוך בית ספר מעורב ושואף להוכיח לחברה שהוא אדם ששווה משהו ומגניב, יודע שהדרך היחידה שלו לעשות את זה באמת היא באמצעות עבודה קשה - לעבוד קשה על השרירים שלו, או על השכל שלו, או על היכולת שלו לדבר - וכל אלו הם דברים שדורשים עבודה קשה על מנת להיות באמת טוב בהם, ורק אחר כך הוא יכול לקוות לקבל את ההתמכרות שלו מבני אדם.
ואילו נערה שנכנסת לתוך בית ספר מעורב ושואפת להוכיח לחברה שהיא אדם שווה ומגניב, ואוהבת (כמו כל בני האדם) שחושבים עליה שהיא הכי הכי. עושה את זה בלי להתאמץ מהדקה שהיא נכנסת לבית ספר. כל מה שהיא צריכה לעשות זה פשוט להופיע.

במצב כזה לאישה קשה מאוד להתפתח מעבר למה שהיא עכשיו. היא מבינה שכדי להשיג אישור חברתי, כל מה שהיא צריכה לעשות זה ללבוש משהו טוב. וכבר כולם נחים לרגליה.

למה אני מספר את זה ? כי אני רואה בזה נחמה גדולה עבורי.
נשים יפות רבות מאוד לא מתפתחות רגשית, זה נכון, אבל הרבה נשים יפות אחרות כן - על אף הזמינות והקלות הגדולים של ההתמכרות לאישורם של בני אדם, על אף העובדה שכל הזמן הן מקבלות תשומת לב בלי סוף, הן עדיין בחרו לצמוח ולעשות משהו משמעותי - ללמוד משהו, לעבוד במשהו קשה.

ואם לומר את האמת, זה מדהים אותי שהן הצליחו, מבחינתי להשתחרר מההתמכרות לאישורם של בני אדם זה לא פחות קשה מלהשתחרר מההתמכרות לפוי'. 
אבל כיום יש נשים שנראות טוב, ובכל זאת אתה רואה אותן עושות דברים קשים כמו לומדות מקצועות קשים, ובאופן כללי משקיעות בדברים חשובים בלי לוותר לעצמן.

וזה מספר לי משהו חשוב, שקיימת דרך להיפטר מההתמכרות לאישורם של בני אדם, והנשים היפות הללו הן ההוכחה לכך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 1 חודש #134348

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

בקשר למה שכתבת על היופי,
כתוב בגמ' בתענית שאמורא אחד אמר,
אם הייתי מכוער הייתי יותר חכם.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי קדימה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים #135465

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

כתבו כאן כמה אנשים בפורום שהיה להם מחשבות ופנטזיות מגיל חמש, שכבר מגיל צעיר מאוד הבעיה שלהם עלתה על פני השטח, והיה לי קשה מאוד להאמין להם.

אני עצמי התחלתי ליפול ברצינות אך ורק מגיל 17, לפני זה נפלתי רק 4 פעמים על תמונות של בחורות בבגדי ים בפרסומות של עיתונים וכדומה. כל פעם הרגישה לי טראומטית, אבל לא חשבתי בכלל להמשיך את ההתנהגות הזאת כהתמכרות של עוד ועוד תמונות - אולי מהסיבה שעיתונים הופיעו בתדירות די נמוכה, ובאופן כללי לא התעסקתי בזה.
ואז הגיע גיל 16 עם האינטרנט המהיר, ואז במשך שנה שלמה לא ידעתי שקיים פוי' בכלל, החשיפה היחידה שלי למשהו לא צנוע בגיל 16 היה באתרי חדשות שהופיעו בהם פרסומות שלפעמים היו קצת לא צנועות.
אבל לא חשבתי בכלל שקיים כזה דבר אתרים שכל המטרה שלהם הוא אך ורק להראות תמונות לא צנועות.
ומעל הכול, מעולם לא חשבתי שיש אתרים שכל המטרה שלהם זה להציג סרטונים שמראים יחסי מין בין גבר ואישה, זה היה כל כך רחוק מהמציאות של החיים שהיו לי במשך 16 שנה שלא העליתי אפילו בדימיוני שקיים דבר כזה בכלל.
ידעתי במעורפל מה זה יחסי מין, אבל לא ידעתי איך זה בדיוק עובד.

ואז בגיל 17 סוף סוף המוח שלי קלט שיש פה פוי', וראיתי את הסרטון הראשון שלי, הספקתי לשכוח את הפרצופים של הגבר והאישה שהשתתפו בסרטון, אני בקושי זוכר את הסרטון עצמו, אבל אני לא לעולם לא אשכח את ההשפעה המיידית והחזקה שעברתי מהסרטון הראשון שלי.

התחושה הייתה דומה באופן מפתיע לימים שבהם הייתי משחק במחשב והיה לי יום מאוד מוצלח במשחק המחשב, נניח אם קניתי משחק חדש ומאוד מהנה, וביליתי יום שלם בלגלות איך הוא עובד ומה אפשר לעשות בו, זה נחשב יום שבו הדופמין שלי יהיה בשמיים ויהיה לי מאוד כיף.

אז תחושה כזאת, שאני מקבל רק אחרי עבודה קשה במשחק המחשב שבו אני חושב ועושה דברים, קיבלתי בפוי' מייד ועל המקום, בלי שאלות ובלי עבודה קשה. ואז קיבלתי את זה שוב ושוב ושוב.
זה כאילו עבדתי כל החיים שלי קשה כדי לקבל בסוף כל יום כמה שקלים, ואז גיליתי מכונה בכל פעם שלוחצים עליה מקבלים מאה שקל בכל לחיצה, ואפשר ללחוץ כמה פעמים שרוצים עד שהאצבע שלך מתעייפת.

אבל לא האמנתי שבגיל 5 מישהו יתחיל לחשוב ככה, חשבתי שיש פה טעות, שאלתי אנשים בפורום אם היה להם טראומה או התעללות בגיל צעיר והם הכחישו בתוקף, ילדים טובים מבית טוב באמת.

עכשיו, בזכות הכתבה הזאת, אני חושב שאני מתחיל להאמין:
m.ynet.co.il/Articles/59158490

למי שהאתר חסום לו: מדובר על ילד בן חמש שהביא סכין ואיים להרוג את כל הבנות, וגם הפשיט בכוח ילדה או ילד בשירותים.

למי שהתבלבל, אני ממש לא אומר שחס ושלום אנשים פה הם אלימים כלפי אחרים, אני רק אומר שעצם העובדה שיש ילד בן חמש שמתנהג ככה, מראה שיש מקרים נדירים בהם ילדים בני חמש מתבגרים בצורה לא בריאה טרם זמנם - כמו להימשך בצורה לא בריאה ומוקדמת מדי לנשים

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135550

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני גם.. [אבל יש כאלה שעקפו אותי...]

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 7 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135559

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

כל מי שראה פוי' ואו', הרגיש איך זה הרס אותו מבפנים, ואיך זה גרם לו להרגיש חסר ערך וריק.

אבל דווקא אם נעמיק, אנחנו נראה שהפוי' דווקא הדגיש את החשיבות של הגבר ואת הגדולה שלו. ועשה יותר מכל דבר אחר כדי להדגיש כמה חשוב הגבר לעולם וכמה הוא ממלא את העולם במשמעות.

כי הפוי' גרם לנו להבין סוף סוף, שהתאווה לא נמצאת בגוף של האישה, אלא בראש של הגבר.

שאתם מסתכלים על אישה, אתה מרגישים תאווה, ולכן אתם חושבים בטעות שהאישה מייצרת את התאווה הזאת, וככל שיהיה לכם יותר נשים, תהיה לכם יותר תאווה.
וזה טעות נורמלית כי הנשים עצמם טועות בה - הן רואות שהן מתלבשות יפה ונראות טוב, וזה מעורר תאווה בגברים, ולכן הם מגיעות לאותה מסקנה מוטעית שהתאווה נמצאת ונוצרת בגוף שלהם.

אם אתה נער חילוני, ההיגיון אומר שאם כל אישה היא ערך עצמאי בפני עצמו, עלייך לחפש לשכב עם כמה שיותר נערות בגילך על מנת לקבל את הערכים הללו. שהרי אם כל אישה נותנת לך ערך מסויים בזכות זה ששכבת איתה, אז זה הגיוני לשכב עם כמה שיותר נשים, על מנת לקבל כמה שיותר ערך מכולן, ורק בסוף אחרי הרבה שנים להתחתן על מנת לקיים בית יציב.

אפשר גם לשמוע את זה בשפה שמשתמשים בה בכל יום, לדוגמא שמישהו חילוני אומר שהוא "תפס" מישהי, או "השיג" מישהי, או "כבש" מישהי. כל אלו הם מילים שמראות שהגבר חושב שכאשר הוא עושה יחסי מין עם אישה אז הוא לוקח ממנה איזה ערך שקיים בתוכה - ונתן לעצמו.

זה טעות שאפילו הרבנים בכבודם ובעצמם טועים בה. הם מצביעים לעבר אישה יפה ואומרים לך - אנחנו מודים שיש פה הרבה ערך, אבל אנחנו מבקשים ממך בכל לשון של בקשה לא לגשת ולקטוף את הערך הזה, אלא להיות צנוע וירא שמיים, ואז שתמות בשיבה טובה אתה תקבל את כל הערך הזה ש"פיספסת" בגן עדן.

במשך אלפי שנים, הטעות הזאת המשיכה להתקיים, ואז הגיע הפוי' והוכיח בצורה חד משמעית שזה שקר. הפוי' הצליח להראות שגם הרבנים וגם החילונים טעו לחלוטין בהבנה מהי המושג של אישה יפה ומה המשמעות שלה.

הרי מה קרה שקיבלנו פוי', שזה מיליוני נשים ? מה שקיבלנו היה ההיפך הגמור מתאווה.
ככל שראינו עוד ועוד נשים, ככה התאווה שלנו ירדה עוד ועוד עד שבמקרים הכי קיצוניים הגבר לא יכול היה ליצור תאווה בכלל, והיה צריך להיות נקי חודשים ארוכים עד שזקפתו חזרה אליו שוב.

רגע, מה מתרחש כאן ? אם ליופי של האישה יש ערך, איך זה ייתכן שכאשר קיבלנו את כל הערך הזה, אנחנו איבדנו אותו ?
איך זה אפשרי שאם קיבלנו מיליון שקל אנחנו מרגישים שמחים מאוד, אבל אם אנחנו מקבלים מיליון בחורות בפוי', אנחנו מרגישים עצובים מאוד ?

התשובה היא שהיופי, התאווה והתשוקה, מעולם לא היו בגוף של האישה, זהו שקר.
המקום היחיד שמאפשר לתת לגוף של האישה ערך, יופי וליצור תאווה, זה הראש של הגבר, ושם מתרחש הכול.

תשוקה מינית איננה נוצרת מנשים, אלא מגברים, שטיפחו וגידלו תאווה בתוכם, כל מה שהנשים יכולות לעשות זה לשאוב תאווה שקיימת כבר בגבר, אבל הן לעולם לא יכולות ליצור תאווה.

המאמר הזה לא יימנע ממכם ליפול, אבל אם אתם נופלים בעודכם מסתכלים באישה יפה, חשוב שתדעו מה אישה יפה אומר בכלל.

אם אתם רואים שלט חוצות, ובו אישה בלבוש לא צנוע, תבינו שהשלט הזה מציג שקר, הוא מציג אישה יפה ועוצמתית שנראה כאילו היא מחזיקה את כל התאווה של העולם, ורק אם היא תרשה לך לקבל חלק מהתאווה הזאת, אתה תהיה בעל תאווה.
אבל זהו שקר, לאישה הזאת אין ערך לתת, היא ענייה מרודה, היא רק יכולה לגרום לערכים שבתוך הנפש שלך להתפרץ, אבל אין לה ערך לתת.

זה למה נשים יפות הן חסרות תועלת עבור גברים חסרי אופי וכוח, נשים יפות יודעות לגרום לגבר לבטא את כוחות החיים שלו, אבל אם אין כוח חיים בגבר, גם האישה הכי יפה בעולם, שאין יופי דומה לה בעולם כולו, לא תעזור לו בכלל.

יש אפילו בדיחה בנושא, בקליפורניה יש בריחה של הרבה אנשי עסקים עשירים החוצה מהמדינה השמאלנית לטקסס הימנית. ומישהו כתב במרירות "אם האנשים העשירים עוזבים את קליפורניה, הבחורות היפות יברחו אחריהם".
זה בדיחה, אבל יש בה גרעין של אמת - הבחורות היפות מחפשות דווקא את הגברים המוצלחים והחזקים, כי הן יודעות שהיופי שלהן חסר ערך לגברים שאין בתוכם ערך עצמי.

בסדרה שובר שורות, אפשר לראות עוד דוגמא לעניין, הגיבור של הסרט הוא מורה למדעים שעובד בהשלמות הכנסה ומרגיש כמו אפס, ולכן שאשתו מנסה לעורר אותו מינית היא לא מצליחה. אבל שהוא מפסיק להיות מורה למדעים ומתחיל לגדל סמים ולהרוויח מלא כסף, הוא לפתע משתנה ועושה יחסי מין מלאי תשוקה עם אשתו.
והוא עושה את זה בגלל שמשהו בתוכו השתנה, לא בגלל שאשתו נהפכה להיות יפה יותר, אלא בגלל שהערכים הפנימיים בתוכו הולידו תשוקה גדולה וכוחות חיים גדולים, שקיבלו ביטוי ביחסי מין טובים יותר. אשתו הייתה יכולה לעשות גם אלף ניתוחים פלסטיים וזה לא היה עוזר, כי זה לא היה מטפל בשורש הבעיה.

הפוסט הזה לא יעזור לכם להפסיק ליפול, וכל מי שחושב להשתמש בזה כדי להפסיק ליפול הוא טועה טעות גדולה וזה לא מטרת דבריי ! המטרה היא לראות את העולם כפי שהוא באמת.

לכן כאשר אתה נופל, כאשר אתה רואה אישה ונמשך אליה, אל תשכח אף פעם שהאישה עם כל הרצון הטוב שלה, לא יכולה לתת לך יותר ממה שיש לך בתוך הנפש שלך, ורק אם יש לך כוחות חיים חזקים האישה תוכל לעורר בך תאווה חזקה ולשאוב ממך יותר כוחות חיים.
אומנם אישה יפה אולי תוכל לשאוב ממך כוחות חיים ממקומות עמוקים יותר, אבל גם זה ייגמר בסופו של דבר.

אפשר לתת העמקה נוספת ולחשוב על אתרי פוי', שאתה חושב על אתרי פוי', אתה חושב על אתרים מלאים בתמונות וסרטונים, מלאים בתאווה ובתשוקה.
אבל למעשה, אתר פוי' שלא צופים בו הוא כמו עץ שנופל ביער בלי ששומעים אותו, זה חסר ערך, זה תמונות וסרטונים חסרי ערך וחסרי משמעות.
כאשר אתה עומד להיכנס לאתר הפוי', אתר הפוי' מרוקן ממשמעות, זה סתם אתר עם סרטונים ותמונות, זה לא משמעותי.
כאשר אתה נכנסת לאתר הפוי', האתר מתמלא לפתע במשמעות, יש משמעות לתמונות, יש משמעות לסרטונים, והמשמעות נוצרה אך ורק בזכות הכניסה שלך לאתר.
אומנם אתה מרגיש שהאתר פוי' הוא דבר חי ונושם שמושך אותך (כמו אישה אמיתית ונושמת) לעבר מעשה עבירה. אבל למעשה האתר פוי' הוא גופה חסרת חיים, שמתעוררת לחיים רק בזכות העובדה שנכנסת לאתר והכנסת בגוויה מעט חיים ומשמעות.
וכאשר אתה נופל, ומסתלק מהאתר פוי'. האתר פוי' חוזר להיות חסר משמעות, גופה ללא חיים.

וזה טעות  גדולה שאנשים נקיים חושבים עליה, הם חושבים בזמני הנקיות שלהם ומפנטזים על אתרי הפוי' בתור יצורים חיים ומלאי תאווה, שכל מה שדרוש זה לפתוח דלת ולפגוש את היצור מלא כוחות החיים ותשוקה. והאמת שזה באמת נשמע מאוד מגרה, מי לא רוצה לפגוש יצור מלא תשוקה וכוח חיים ?
אבל האנשים הנקיים טועים טעות גדולה, כי בזמן שהם נקיים ונמצאים רחוק מהפוי', האתרים האלה הם גופות ללא חיים.
האנשים הנקיים טועים טעות גדולה, בגלל שהם כל הזמן רואים את אתרי הפוי' בשעה שהם מלאי כוחות חיים, כי הם עצמם מפיחים בהם כוחות חיים. ולכן הם חושבים שאתרי הפוי' תמיד בעלי כוח חיים חזק, זהו שורש הטעות.

למה הדבר דומה ? לגבר המתחתן עם שלד, וכל פעם שהגבר נכנס לחדר שנמצא בו השלד, השלד שואב מכוחות החיים של הגבר והופך להיות אישה יפה וצעירה. והגבר חושב שהוא התחתן עם אישה יפה וצעירה.
אבל בזמן שהגבר יוצא מהחדר וסוגר את הדלת, מתברר גודל השקר - אין לו אישה יפה וצעירה, יש לו גופה מתה, שלד.
רק אחרי שהגבר נכנס פעמים רבות לתוך החדר הזה, ולאט לאט מאבד את כוחות החיים שלו, הוא מבין שמשהו פה לא בסדר. שאשתו היפה והצעירה אינה באמת מה שהיא טוענת שהיא. שאולי אין לו אישה כלל. שהכול שקר, וגרוע מזה - זהו שקר שלוקח את נשמת חייו של הגבר על מנת להתקיים.

בתקופה המודרנית הזאת, שבה נראה כאילו נחצה כל גבול מוסרי על המסך, יש פורומים מלאים באנשים חילוניים לגמרי שהחליטו להפסיק לראות דברים לא צנועים מכל סוג - לא רק באתרי פוי', אלא אפילו בפייסבוק או באינסטגרם. והם עשו את זה כי הם הבינו שכל השפע הזה של נשים על המסך לא עוזר להם, אלא מחליש אותם. כי הם הבינו שנשים לא מעצימים אותם אלא פשוט שואבים מהם משהו שקיים כבר בתוכם.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 8 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135602

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
דייב 2 כתב on 20 אפר' 2021 22:26:

אני גם מגיל 7 בערך - זה מאד צעיר.. [אבל יש כאלה שעקפו אותי...]

המשתוקק כתב on 20 אפר' 2021 21:53:

אני לא צריך כתבה, פשוט ראינו על עצמנו (מגיל 3... אני נמשכתי לדברים לא צנועים)

אני חייב להגיד שאני לא מבין למה אתם נלחמים בתאווה, הרי אתם לא מכירים כל דבר אחר אם אתם הייתם בה עוד מהילדות.

אני אישית יודע איך זה היה להרגיש בלי התאווה כי רוב השנים שהייתי בהם נער הייתי נקי כי לא היה לי אינטרנט, ולכן יש לי את הנחישות להמשיך להתעקש שוב ושוב עד שאני נקי. כי אני זוכר את התחושה המדהימה הזאת שפשוט לא דומה לשום דבר אחר.

אבל מה הסיבה לזה שאתם רוצים להיות נקיים ? הרי אתם לא יודעים מה זה בכלל להיות נקי, מה גורם לכם להילחם כל יום בתאווה... מחילה על השאלה.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 12 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135603

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני הייתי בתקופה גדולה בחיים נקי בישיבה קטנה
הרצון שלי להיות נקי, כי אני רוצה קשר עם אלוקים וזה מונע גדול, ההתעסקות בתאוה - המחלה שלי מגיל קטן - חצצה ביני לבין בוראי, כשהייתי נקי הייתי יותר רוחני ומחובר, אבל היות וזה לא היה ממקום שלא תוכנית ודברים מסודרים אלא ממקום של בריחה וסגפנות ואי הבנה מה קורה איתי - התוצאות היו בהתאם כי הכל התפרץ ולא היה שליטה שם, קושי גדול, התאוה זה היה המקום המפלט שלי, זה משהו מאד ארוך ומורכב, מי שקרא/שמע את הצעד הראשון אולי יבין...

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 12 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135605

אולי לא הכרתי חיים בלי תאווה (למרות שבשנים הראשונות של השימוש זה לא תפס אותי חזק כמו בשנים המאוחרות יותר), אבל הרגשתי שאני עבד לתאווה, הרגשתי שהחיים שלי לא חיים, קמתי בשביל תאווה והלכתי לישון בתאווה, ואכלתי או לא אכלתי בשביל תאווה, וכו' וכו'. יש שלב שבו אתה לא צריך להכיר חיים אחרים בשביל לדעת ולהרגיש שהחיים האלה הם לא חיים.
ההתמכרות זה לא שאלה האם אני יודע מגיל 5 מה זה סקס או שרק בגיל 22 לפני החתונה אמרו לי איך נולדים ילדים. מדובר כאן על המשיכה האינסופית לתאווה כביכול התאווה תפתור לי את כל הבעיות שלי בחיים, וגם תחווה איתי ביחד את הדברים הטובים בחיים שלי, וכמו שכתבתי מדובר על עבדות לתאווה. וזה לא שייך בכלל לנושא האם פורנו זה מועיל או מזיק והאם אוננות זה מועיל או מזיק, כמו שאצל אלכוהוליסט הנושא הוא לא האם וודקה זה דבר חיובי או שלילי, אלא שלי זה לא עושה טוב, אני לא יכול להשתמש באופן מבוקר, כמו שאני אוכל בצורה מבוקרת, ולא בולע כל בוקר 20 ככרות לחם בבת אחת.

בהצלחה ובהחלמה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135610

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 23 אפר' 2021 11:09:

אולי לא הכרתי חיים בלי תאווה (למרות שבשנים הראשונות של השימוש זה לא תפס אותי חזק כמו בשנים המאוחרות יותר), אבל הרגשתי שאני עבד לתאווה, הרגשתי שהחיים שלי לא חיים, קמתי בשביל תאווה והלכתי לישון בתאווה, ואכלתי או לא אכלתי בשביל תאווה, וכו' וכו'. יש שלב שבו אתה לא צריך להכיר חיים אחרים בשביל לדעת ולהרגיש שהחיים האלה הם לא חיים.
ההתמכרות זה לא שאלה האם אני יודע מגיל 5 מה זה סקס או שרק בגיל 22 לפני החתונה אמרו לי איך נולדים ילדים. מדובר כאן על המשיכה האינסופית לתאווה כביכול התאווה תפתור לי את כל הבעיות שלי בחיים, וגם תחווה איתי ביחד את הדברים הטובים בחיים שלי, וכמו שכתבתי מדובר על עבדות לתאווה. וזה לא שייך בכלל לנושא האם פורנו זה מועיל או מזיק והאם אוננות זה מועיל או מזיק, כמו שאצל אלכוהוליסט הנושא הוא לא האם וודקה זה דבר חיובי או שלילי, אלא שלי זה לא עושה טוב, אני לא יכול להשתמש באופן מבוקר, כמו שאני אוכל בצורה מבוקרת, ולא בולע כל בוקר 20 ככרות לחם בבת אחת.

בהצלחה ובהחלמה

אתה אומר דבר מאוד נכון, לא חייבים להיות בריאים פעם אחת כדי להבין שאנחנו חולים, בדיוק כמו שאדם שנולד בלי רגליים מבין לבד שזה לא מצב טבעי.

בנוגע לגיל אני לא מסכים איתך ואני חושב שהגיל שבו התחילו לראות פוי' או להיחשף לפוי' הוא משנה.
לא דומה אדם בוגר בגיל 30 שנחשף לפוי' לילד צעיר בן 11, ולא דומה נער בן 17 שנחשף לפוי' לילד בגיל 14.

אני נופל, אבל נופל בתמונות וסיפורים, וסרטונים מגעילים אותי, אני חושב שזה בגלל שהתחלתי לראות פוי' בגיל בוגר יותר.

בסרט מסכי עשן, הם מתארים את דור Z בתור הדור שנחשף בסוף בית הספר היסודי לפייסבוק ושאר האתרים החברתיים. בניגוד לאנשים מבוגרים יותר שנפגשו עם פייסבוק רק מאוחר יותר בסוף התיכון. ההבדל הזה יוצר את ההבדל בין הדורות. בגלל זה יש לדור Z יש הרבה בעיות שאין לדורות לפניהם, ותקצר היריעה פה מלפרטם. זה מראה שלפי המדע הגיל בו אתה נחשף לתוכן מסויים היא משנה מאוד.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 10 חודשים #136649

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

חלק ממה שהפוי' עושה, זה להציף פנטזיות מיניות על פני השטח, שלא ידעת שהם קיימים.

כל אחד מאיתנו נמשך לקטגוריות שונות של פוי', לנשים שונות ולעלילת פוי' שונה. וכל אחד מאיתנו מתבייש עד עמקי נשמתו מהדברים שהוא גילה על עצמו.

אומנם, פוי' הוא מאוד מגמש את המוח של האדם להימשך מינית לכל דבר, כמו שגארי ווילסון אמר, הפוי' יכול לגרום לך לשנות את הנטייה המינית שלך, כמובן שלא לשנות באמת, אלא לגרום לך להתגרות מסרטונים של נטייה מינית הפוכה. זה יכול לקרות. וזה פשוט חלק מהטבע המאוד גמיש של יצר המין.
קראתי סיפור על אדם שסבל מאוד בילדותו כי הרופאים היו צריכים להזריק לו דברים, ולכן הוא פיתח קטגוריית פוי' מיוחדת שכל כולה סבל. כדי להתמודד עם שגרת החיים שלו שכללה הרבה מאוד מחטים ובדיקות של רופאים.
במחילה מכבודכם, הוא פיתח כזה יכולת להתעורר מינית באמצעות סבל, שהוא דפק מסמר על האיבר זכרות שלו, בלי שום בעיה, בשידור חי. והוא עוד נהנה מזה. קראתי את זה בספר שמתאר את הטבע הפלסטי והגמיש מאוד של יצר המין - אם יצר המין גמיש מספיק לגרום לך להתעורר מינית מלדפוק מסמרי ברזל על הזי* שלך, כנראה יצר המין באמת מאוד גמיש. וכמובן שצריך להיזהר מזה. ולזכור שהמוח גם גמיש מאוד לחזור חזרה למצב בריא.

אבל מה לעשות, שאנשים נמשכים לדברים מסויימים ולא אחרים. אני אישית נמשך למצבים בו נשים עם סטנדרט יופי בלתי מושג, מתחברות דווקא לגברים עם כיעור פנימי וחיצוני גדול.

כאשר אני נקי, אני מרגיש גדול, רחב, רוחני ועצום. אני רואה נשים בזלזול, כמו גרגרי חול קטנים ליד כפות רגליי הענקיות, אני לא צריך נשים, אני לא רוצה נשים, אני רוצה להרגיש את הנשמה הגדולה הזאת שיש לי ולמלא איתה את היקום.

מה זה אומר עליי ? זה אומר שאני מרגיש בושה מיצר המין שלי, מצד אחד יש בי רוחניות מדהימה, משהו בלתי יאומן. מצד שני יש לי איזה יצר מין עלוב ומקטין, שגורם לי לבזבז את כל הרוחניות הזאת על שטויות ולרוקן אותה.

וככה הפנטזיות המיניות שלי משקפות את זה: אישה יפה באופן מדהים (שמבטאת את הרוחניות שלי) הנמשכת (מתוך איזה כוח בלתי מוסבר) לגבר מכוער בפנימיות ובחיצוניות (שמסמל את יצר המין שלי). אני נמשך לדברים כאלה מאוד, כי זה שיקוף מדוייק של המצב הנשמתי שלי.

כמובן שאם הייתי חי לפני אלף שנה, הסתירה הזאת לא הייתה קיימת: יצר המין לא היה נוכח בחיים כל כך כמו היום, ולכן הייתי יכול לגשת לעניין בצורה בריאה ואיטית, להכיר בחורות לראשונה בגיל עשרים ומשהו, לדבר איתן, להתחתן, ואז להיפגש עם יצר המין עם אישה אחת ויחידה למשך כל החיים שלי.

אבל זה לא מה שקרה, מה שקרה היה שנפגשתי את יצר מין אלים, חזק, סוער ועם עוצמה, שמכות בי בבת אחת - חמש מיליון בחורות בסרטונים לבחירתי, ועוד חמש מיליון אנימציות של פוי', וטכנולוגיות ואינטרנט וראייה ווירטואלית ועוד היד נטויה. וכל זה בזמן שהייתי נער וחסר ניסיון.
וזה גרם לי לראות מייד את הנקודות החלשות בי, ואני מתבייש, כל כך מתבייש ממה שאני רואה על עצמי, שאני מסרב להתחתן.

איך אישה תוכל להתחתן עם אדם כמוני, אחרי שאני יודע על עצמי מה שאני יודע ?

באיזה מובן, החברה הדתית מקבלת רק סוג אחד של פנטזיה מינית: גבר עם אשתו, בתנוחה מיסיונרית, וזהו פחות או יותר.
כל פנטזיה אחרת, כל מחשבה אחרת על מין, נתפסת כבושה.
ואני לא נגד המחשבה שלחץ חברתי לעיצוב התנהגות מינית זה דבר שלילי, כי לפעמים צריך לחץ חברתי ליישר אנשים.

אבל אם הפוי' מציף כל כך הרבה פנטזיות מיניות אצלי, שכולם נתפסות כשליליות, איך אני אמור לגשת לנישואים מתוך ידיים נקיות ? איך אני אמור לגשת לנישואים בלי להרגיש רמאי שעומד בכל רגע להיתפס ? הרי אני לא בא לנישואים בתור איש משפחה קלאסי שכל מה שיש לו בראש זה רק לשכב עם אשתו, לגדל ילדים וגמרנו. אני בא לנישואים עם ערימה של פנטזיות מיניות מורכבות בגלל שאני אדם מורכב, ולפי מה שהחברה מספרת לי, אני מקולקל בגלל זה. ועדיף שלא אתחתן בכלל...

חייב להיות איזה סוג של שיח על המציאות הזאת, אי אפשר להגיד יותר שאין דבר כזה פנטזיות מיניות אסורות. אפילו חז"ל אמרו שמהרגע שחרב בית המקדש, ניטל טעם ביאה וניתן לעוברי עבירה. מה שאומר שגם הם מודים שהפנטזיות המיניות המורכבות הם חלק מהותי מחייו של אדם, מסיבות רוחניות.

הם אנחנו מוכנים לקבל את יצר המין שלנו, על כל הפנטזיות שלו ? זאת שאלה מורכבת, כי המוח הוא מאוד פלסטי, וצריך להכיר בכך שהוא צריך להתכופף בפני המוסריות.
אבל יש חלק מהתאווה המינית שקשור באופן ישיר לאישיות שלנו העמוקה, שהדרך היחידה לשנות אותה הוא לשנות את עצמנו מהיסוד, וזה לדעתי דרישה מוגזמת ומרושעת, התורה לא דורשת שנפסיק להיות אנחנו, היא דורשת שנהיה הגרסה הטובה ביותר של עצמנו.
ולכן, אם יש לי תאוות מיניות שקשורות לאישיות שלי בצורה ישירה שאי אפשר להתיר, אני חייב לבוא ולהגיד בפה מלא - כן, יש לי פנטזיות מיניות, ואני לחלוטין מקבל את זה באהבה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 10 חודשים #136652

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

כתבת דברים מעניינים מאוד, 
השאלה היא נוקבת! 
מה אני עושה עם כל הדברים שמצאתי על עצמי" תוך כדי השיומם בתאווה, 
או באופן מהותי יותר האם הרצונות האלו הם אמיתים ורק שהתאווה מוציאה אותם מהמחבוא, או שהם פיקציה ותוצאה של גירוי שמכניס לי מחשבות לא רצוניות, 
ממחקרים שנעשו וכך קראתי רוב האנשים שמשתמשים בפורנו מודים שאחרי זמן מסוים של שימוש הם יכולים להתגרות ולפנטז על דברים שהם לא "הפנטזיה הטבעית" שלהם,
שאלות חחזקות שאלת, 
אוהבים אותך רובין מזדהה, 
אומר לך רק דבר אחד, ואני יודע שלרווקים קשקשה לקבל את זה לפעמים, אבל תדע לך שסיון של רבים מאוד הוכיח שאם יש קשר טוב בין בני זוג, אם יש התחשבות הדדית ורצון לתת לאהוב, והקשר ביניהם הוא פתוח כנה ומתחשב עד כמה שאפשר, במקרים כאלו רוב הבעיות הכתבת עליהם מתגמדות ולא מורגשות משום שנוצר יחס אחר ואתה מחפש משהו אחר ביחסים,שמהו שלא ראית בשום סרטון וממילא אין שם מקום לפנטזיות, 
זה לא אומר בכללבכלל בכלל שהנישואין פותרים את בעיית הפורנו, ממש לא! אבל במערכת יחסים אוהבת ומכבדת נוצר הבדל גדול, 
תודה כל הכנות שלך וההשקעה! 

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 10 חודשים #136691

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 28 מאי 2021 11:08:

כתבת דברים מעניינים מאוד, 
השאלה היא נוקבת! 
מה אני עושה עם כל הדברים שמצאתי על עצמי" תוך כדי השיומם בתאווה, 
או באופן מהותי יותר האם הרצונות האלו הם אמיתים ורק שהתאווה מוציאה אותם מהמחבוא, או שהם פיקציה ותוצאה של גירוי שמכניס לי מחשבות לא רצוניות, 
ממחקרים שנעשו וכך קראתי רוב האנשים שמשתמשים בפורנו מודים שאחרי זמן מסוים של שימוש הם יכולים להתגרות ולפנטז על דברים שהם לא "הפנטזיה הטבעית" שלהם,
שאלות חחזקות שאלת, 
אוהבים אותך רובין מזדהה, 
אומר לך רק דבר אחד, ואני יודע שלרווקים קשקשה לקבל את זה לפעמים, אבל תדע לך שסיון של רבים מאוד הוכיח שאם יש קשר טוב בין בני זוג, אם יש התחשבות הדדית ורצון לתת לאהוב, והקשר ביניהם הוא פתוח כנה ומתחשב עד כמה שאפשר, במקרים כאלו רוב הבעיות הכתבת עליהם מתגמדות ולא מורגשות משום שנוצר יחס אחר ואתה מחפש משהו אחר ביחסים,שמהו שלא ראית בשום סרטון וממילא אין שם מקום לפנטזיות, 
זה לא אומר בכללבכלל בכלל שהנישואין פותרים את בעיית הפורנו, ממש לא! אבל במערכת יחסים אוהבת ומכבדת נוצר הבדל גדול, 
תודה כל הכנות שלך וההשקעה!

תודה על התגובה.

אבל מה זה קשר פתוח כנה ומתחשב במידת האפשר ? 

האם אתה משתף את אשתך בפנטזיות המיניות שלך, אפילו אם הם כוללות דברים אסורים (ואני חוזר ומזכיר שחז"ל עצמם הודו שמרגע שחרב בית המקדש, ניטל טעם ביאה וניתן לעוברי עבירה), או שאתה משתדל לא לדבר איתה על הדברים האלה ?

ואיך בדיוק ממשיכים מכאן אחרי שמשתפים עם אשתך שהיא לא המרכז המוחלט של כל פנטזיות המין שלך ? הרי אשתך רוצה לשמוע שהיא מרכז עולמך, ואני בטוח שאתה בעל מסור שמציב את אשתך במקום הראשון. אבל בעולם הפנטזיות המיניות החוקים הם אחרים (לצערי הרב), איך היא מגיבה לכך ?

זה בדיוק הנקודה, שלא ברור איך האישה צריכה להגיב לזה, וזה למה אמרתי שדרוש שיח בקרב החברה הדתית על הנושא הזה. אחרת בעלים פשוט ינסו לחסום את נשותיהם מלדעת על עולם הפנטזיות המיניות שלהם, ויחשבו שמשהו לא בסדר איתם, שבפועל ייתכן שחלק מהפנטזיות המיניות הללו הם תולדה של האישיות שלהם, ולכן חלק מהם ממש כמו איברי גופם, מה שהופך את הבושה בעניין למול בת הזוג למסוכנת. אסור להתבייש מול אשתך במשהו שהוא מהותית חלק ממך, זה מתכון להתפוררות נישואים.

זה למה להיות "פתוח כנה ומתחשב" זה לא מספיק, צריך להיות פתוח כנה ומתחשב בצורה חכמה, ואני מתלבט מהי הדרך הנכונה לכך.

נקודה נוספת היא המסוכנות של פתיחות כנות והתחשבות. אם תדרוש מאשתך התחשבות, ייתכן שזה ידרדר לכך שהיא תנסה להגשים כל פנטזיה מינית שתעלה על דעתך, כולל הפנטזיות המלאכותיות שעולם הפוי' מנסה לשתול בך. וזה כמובן רע מאוד.
מצד שני, אפס התחשבות מצד האישה יהיה יחסי מין פעם בשנה, אם בכלל, ודרישתה של אשתך ממך לאהוב אותה וזהו, שזה גם רע מאוד.

כנות - רע מאוד לדבר על פנטזיות מיניות שהפוי' שתל בך, כי זה מחלה, ולא צריך לדבר על הצבע של הקיא שלך, ממש כמו שלא צריך לדבר על הפנטזיות החולות שהפוי' מנסה להכניס בך.
מצד שני, זה רעיון רע לא לדבר על פנטזיות מיניות שנובעות מהאישיות שלך.

אני מנסה להבין עם עצמי אם זה נקודת האיזון בין בעל לאישה, או שזה משהו אחר לגמרי.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 10 חודשים #136826

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

האישה היא מקור ההשראה שלנו הגברים, ובתור מקור השראה, במצב הבריא שלו היא לא צפויה, ומציעה יחסי מין על בסיס איזה החלטה מסתורית שמגיעה ממנה.

לדעתי, אם נסתכל על  הדברים בעומק, האישה היא למעשה הדרך למשוך מהגבר איזה מקור אינסופי של רוחניות.

הפוי' ראה את זה, וקפץ להציע לגבר עסקה מפתה - אנחנו ניתן לך נשים בשפע, בטעם ובצורה ובסיפור שאתה רוצה. וככה תוכל לשאוב את כל המקור האינסופי הזה של רוחניות ועושר ממך בחינם בלי הגבלה.

אבל התוכנית של הפוי' לא עבדה, כי מה שהפוי' נכשל להבין, הוא שהגבר לא יכול פשוט לגשת ולקחת מהבאר הזאת ברגע שהוא רוצה. ממש כמו שהוא לא יכול לבחור מתי, לדוגמא, הוא חושב על רעיון מוצלח לעבודה שלו, או על חידוש מעניין לתורה. אי אפשר לבחור את הרגע והזמן שבו הרעיונות האלה יגיעו לעולם. אפשר לעבוד קשה, ולקוות שיום אחד אלוקים ייתן לך השראה לתת לך את הרעיונות האלה.

ככה כל השפע מגיע לעולם - מטוסים, ספינות, שבבים, בניינים וכל השפע שקיים, הגיע אך ורק באמצעות עבודה קשה, שלאחריה באופן מסתורי אלוקים החליט לתת לאנשים מסויימים לפתע מהאין, רעיון טוב יותר לבנות מטוס או ספינה או בניין. וככה העולם מתקדם לאט לאט.

האישה, והשפע שהיא שואבת מהגבר, מבוססת על אותו דבר - אי אפשר לבחור את הרגע בו יחסי המין יקרו, צריך פשוט לעבוד קשה, לתת לה כבוד ויחס טוב, לבנות בית אמיתי, ולקוות שיום אחד, באופן מסתורי, האישה תתן את עצמה אליך.

הפוי' היא יותר מכמה נשים ערומות באתר אינטרנט. הפוי' בעומק שלו זה ניסיון לגשת למאגר האלוקי של השראה ורוחניות ופשוט לפרוץ אותו בלי הגבלה. אבל הניסיון הזה נכשל.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 10 חודשים #136835

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 01 יוני 2021 20:38:

היי רובינהוד, אתה כותב את אותה תובנה שוב ושוב, רק במילים אחרות... חוץ מזה שלא כ"כ הבנתי מה התובנה הזו בדיוק מועילה להתמודדות שלנו.
עם התובנות הללו (והסינון...) - אתה נקי הרבה זמן?

התובנה הזאת עוזרת לתת בסיס לדרך בה התאווה צריכה לקבל יחס בחיי הנישואים.

המחשבה שמאחוריי זה היא שכל ספרי המוסר והמחשבה של הדורות האחרונים אינם רלוונטיים לדור שבו אפשר לקבל את כל נשות העולם בלחיצת כפתור, ודרושה חשיבה אחרת.

אני חושב על המתרפא, שסופר ימי נקיות גבוהים יותר ויותר, אבל בבית המצב עם אשתו גרוע יותר ויותר, עם ריבים ובעיות. עם פוסטים שמתחילים במילים כמו "היום שברתי את כל הצלחות בבית" או "היום חשבתי שאשתי תתגרש ממני" ועוד דברים מהסוג הזה. ואני מפחד מזה ורואה את זה כעתיד המפחיד שלי בתור נשוי, ומנסה לחשוב איך למנוע את זה - לא מספיק להיות נקי, צריך ללכת למשהו עמוק יותר. זה אחד הסיבות למה אני כותב את התובנות האלה.

בכלל, הפורום הזה לא משווק נישואים באופן מוצלח במיוחד. הוא מתחיל בזה שהבעיה של הפוי' לא תיפתר עם הנישואים. ואז ממשיך ואומר שאישה רק מסבכת את המצב. מתחיל לחשוב שעדיף להיות רווק לנצח וזהו. אולי לא יהיה לי אישה. אבל לפחות יהיה לי סיכוי יותר טוב להיות נקי. זה לא חיים מלאים, אבל לפחות זה חיים ששווה לחיותם.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 10 חודשים #136839

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 01 יוני 2021 21:56:
תודה רבה! מקווה להתייעץ איתך בפרטי על איך לשקם את חיי הנישואין שלי, אני בטוח שנסיונך בתחום יהיה לי לעזר רב...

מה אשם מתרפא, רק תגיד לי... מה הכנסת אותו...

לא דנים אדם בשעת צערו.

תובנות בצד. אני לפעמים שוכח את הדברים הבסיסיים שעושים לפני שמדברים על תובנות כמו שאני כותב עכשיו, אז אולי אני שמח שאתה כתבת, כדי שאזכיר לעצמי מהם.
ספורט. קביעות (עבודה או לימוד). סינונים.
בלי קביעות - סינונים לא יעזרו.
בלי סינונים - קביעות לא תעזור.
וספורט מחזקת את האדם להיות נקי יותר.

עוד טיפים - תלבש מכנסיים גסות כמו ג'ינס, גם בלילה. אם תישן עם ג'ינס, אתה תקום ותרגיש נקי מאוד. אם תישן עם מכנסיים רכות, הסיכון לנפילה יעלה הרבה יותר.
זה קשה מאוד - תגרום לסינונים שלך לכבות את האינטרנט מהלילה עד הבוקר.
ובכללי, תאמץ את מידת האכזריות כלפי עצמך. ככל שתהיה אכזר יותר, אתה תהיה נקי יותר. לא נעים לקום בבוקר, אז תהיה אכזר. לא נעים ללבוש מכנס קשה, אז תהיה אכזר.

רק דברים בסיסיים כאלה יעשו אותך נקי. התובנות שלי הם תוספת עליהם.

אם יש לך עוד טיפים להוסיף, תוסיף וכולם נחכים ממך.

זמן ליצירת דף: 1.21 שניות

Are you sure?

כן