ברוכים הבאים, אורח

כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה
(0 צופה) 

נושא: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה 28232 צפיות

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126442

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

אני חושב שהדרך הנוכחית בה היהדות משקיפה על התאוות הטבעיות סובלת מפגם מסויים.
במובן הזה, הרבנים תמיד היו דומים למהנדסים שמנסים לתרץ למה משהו קיים.

לדוגמא, מהו התירוץ הקלאסי שתמיד שמעתם בחינוך הדתי שלכם על התאווה ?
התירוץ הקלאסי היה תמיד: תאווה בונה את העולם, תאווה מייצרת ילדים.

בכך, ההשקפה הזאת מרדדת את התאווה לאיזה משהו טכני כזה שדרוש כדי לגרום לעולם להמשיך לתקתק. משהו טכני.

בעצם, זה לא נגמר בתאווה - כל דבר הופך להסבר טכני, שהמטרה המרכזית שלו היא - שאלוקים יהיה מרוצה.
אנחנו רוצים לשכב עם נשים - כדי לייצר עוד אנשים, שרוצים לשכב עם נשים, כדי שאלוקים יהיה מרוצה.

ולמה חשוב שאלוקים יהיה מרוצה ? עוד הסבר טכני - כי אנחנו רוצים לקבל גן עדן. וגן עדן זה טוב, וגיהנום זה לא טוב.

למה אנחנו אוהבים לאכול ? כדי שיהיה לנו כוח, כוח לעשות מה ? לעבוד את אלוקים, למה ? כדי שאלוקים יהיה מרוצה. טכני.

הרבנים הם מהנדסים שבנו את כל העולם הזה בשביל מטרה טכנית אחת - שאלוקים יהיה מרוצה.

הרבנים למעשה מנסים להסביר למה זה מרגיש נחמד לעשות דברים מסויימים.
כי יש איזה השקפה עמוקה כאן, שלקבל תחושה נחמדה תוך כדי פעולה (פעולת יחסי המין, האוכל, הלימוד וכדומה) היא אמצעי למטרה, והמטרה היא מטרה טכנית עם יעדים ברורים.

(הנצרות רואה את יחסי המין באור רע - נזירים נתפסים כמוערכים יותר כי הם מתנזרים ממין.)
ויש זרם ביהדות שרואה את יחסי המין באור שהוא לא רע, אלא אדיש: כן, יחסי מין זה חשוב, כי יש להם חשיבות טכנית, לא יותר מכך.

התפיסה הזאת כיום מותקפת בצורה קשה וחריפה על ידי הפוי', ואני לא בטוח שזה בהכרח רע.

כיום, הפוי' בעשר-עשרים שנים האחרונות מכה ללא רחם במחשבה שהתאווה היא רק אמצעי למטרה, בכך שהוא מפציץ אותנו שוב ושוב ושוב בתמונות שבאות להציף בנו תאוות, ולגרום לנו שוב ושוב להכיר בחשיבותם, עד כדי כך שיש אפילו קבוצות של 12 הצעדים שעומדים על הברכיים, מרימים ידיים בהכנעה ואומרים "אני חסר אונים מול התאווה".
התאווה, הדבר שהוא לכאורה טכני, רק אמצעי למטרה, רק איזה שמן להזיז את הגלגלים - הפך להיות משהו נוכח, יסודי ומוצק בחיים של כל אדם ואדם שמחזיק גישה לאינטרנט. והוא כוח שאי אפשר להתעלם ממנו יותר.

משל למה הדבר דומה? לאדם שמחזיק שומרים ששומרים על ביתו.
האיש הזה חושב ששמירה זה משהו טכני, רק אמצעי למטרה, והמטרה האמיתית היא שהאיש הזה יעשה כל מיני דברים בביתו בלי שיפריעו לו.
אבל שלאיש הזה פולשים אנשים לבית ומענים אותו, האיש מבין שהשמירה - בפני עצמה, מתוך הביטחון שהיא יוצרת, יש לה חשיבות עצמאית ואמיתית בפני עצמה.
לרוע מזלו של האיש הזה, הוא גילה את זה רק אחרי שפלשו לו אנשים לבית.

הנה התפיסה החדשה שהפוי' רוצה להחדיר למוחנו: תאווה זה משהו חשוב בבסיסו, בצורה עצמאית ולא תלויה.
חשוב להכיר ברצון שלנו לתאווה, לא "לכוון את זה למטרה טכנית", או משהו דומה, אלא להגיד שהתאווה היא עצמאית וחשובה בבסיסה.
זה שינוי עצום בתודעה.

קחו למשל אדם שסובל מנטיות הפוכות או מתאוות קיצוניות: אם נסתכל עליו מההשקפה שהתאווה היא רק אמצעי למטרה טכנית, אזי הרי האדם הזה עושה דבר נורא ואיום, וצריך להיות מפוקח בצורה מחמירה כדי שלא יבזבז את הפוטנציאל של הדלק שלו על שטויות, שלא ממלאות את המטרה  הטכנית.

אם נשקיף עליו ממבט של התאווה כעיקר יסודי, אנחנו נתחיל בלתת לו בטחון שהתאווה שלו היא ביטוי עמוק שלו, ושלביטוי הזה יש חשיבות עצמאית ולא תלויה בשום דבר, חשיבות שלא יכולה להתבטל על ידי אף גורם, ולא תכנע בפני אף הכוונה או תנועה, חשיבות פראית שלא תתבטל בפני אף חשיבות אחרת, אלא תחייה עימה בדו-קיום. רק זה יהיה דרך לרפואה אמיתית.

אתה לא מרפא חולי בכך שאתה מבטל את ביטויי החולי כמשהו לא חשוב, אתה מרפא חולי בכך שאתה תופס את ביטויי החולי כמשהו חשוב.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126458

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 10 אוג' 2020 10:39:

זו בכלל לא השקפה של רבנים בדווקא...
כל פיזיולוג - אפילו שמאמין באבולוציה - יגיד לך שהתאווה  נמצאת בגלל הפריה ורביה.

לשיטתך - נמר - נמשך לנמרה - ומקבל במוח דפמין - כדי לקבל אותה בשלמות??
ואתה זה שכתבת שאתה משתמש במונחים חייתיים בכוונה...

ראיתי תמונה פעם של קבוצה של מדענים ממששים פיל.
מי שמישש את החדק אמר שזה צינור.
מי שמישש את הרגל אמר שזה עץ.
מי שמישש את האוזניים אמר שזה מטרייה.
וכן הלאה.

הפיזיולוג ממשש פן אחד של האדם, פן אחד של המציאות של האדם, ומחליט שהפיל זה צינור.

אני מסכים שהרעיון הזה הוא לא פשוט, (שהתאווה יש לה חשיבות עצמאית), וזה בדיוק למה הפוי' מנסה לעשות את זה.

כמובן שייתכן שאני טועה, אני צריך להיות זהיר ולומר שייתכן שאני משבש דברים בצורה קשה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126482

א. בענין השכחה מה זה אוננות אחרי 57 יום, יש אנשים כמוך. אבל יש גם הרבה מאד אנשים לא כמוך. ולא בהכרח שתעזור להם התקופה הזו בשביל לשכוח. בכל אופן הם יצטרכו להמשיך כל יום ויום לעבוד ולפעול בשביל להישאר בנקיות ומפוקחות.

ב. לתשומת לבך ההתמכרות לתאווה אינה קשורה כלל וכלל לפורנו. גם SA הוקם עוד בזמן שבקושי היה תמונות פורנו בעולם, וגם אני עבדך הקטן היה מכור לתאווה עוד לפני שידעתי בכלל שיש דבר שנקרא פורנו, ועוד לפני שידעתי בכלל שיש תמונות עירום חלקיות, ועוד לפני שידעתי איך ילדים באים לעולם.

הבעיה שלי היא בכלל בכלל לא פורנו, זה רק דרך אחת בשבילי להשתמש בתאווה, אבל לא זאת הבעיה.

בהצלחה רבה

אוהב

מתחיל שוב וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126495

robinhood כתב on 10 אוג' 2020 10:15:

התפיסה הזאת כיום מותקפת בצורה קשה וחריפה על ידי הפוי', ואני לא בטוח שזה בהכרח רע.

כיום, הפוי' בעשר-עשרים שנים האחרונות מכה ללא רחם במחשבה שהתאווה היא רק אמצעי למטרה, בכך שהוא מפציץ אותנו שוב ושוב ושוב בתמונות שבאות להציף בנו תאוות, ולגרום לנו שוב ושוב להכיר בחשיבותם, עד כדי כך שיש אפילו קבוצות של 12 הצעדים שעומדים על הברכיים, מרימים ידיים בהכנעה ואומרים "אני חסר אונים מול התאווה".
אתה תופס את ביטויי החולי כמשהו חשוב.

התגובה שלי היא בהקשר למשפט הזה שנאמר כאן למעלה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126532

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה רובין הוד על השרשור המרתק הזה. צריך פעם לערוך ממנו איזו חוברת, או אפילו ספר...

היהדות דווקא מדגישה את חשיבות התאווה, או מוטב לומר המיניות, שלא בהקשר להולדת ילדים. הדבר הזה בא לידי ביטוי במצוות עונה שתקפה גם כאשר באופן ודאי לא יתרחש היריון (כגון כשהאשה כבר בהיריון, או זקנה וכדו').

אמנם, היהדות רואה בזה ערך כשזה משולב עם המכלול של מחוייבות להולדת ילדים, ולכן יש ביקורת במדרש על אנשי דור המבול שהיו לוקחים אישה אחת להולדת ילדים, ואישה אחת לתאווה.

לאורך השנים היהדות ספגה הרבה השפעות וטלטלות ובאמת יש כל מיני כיוונים רעיוניים והלכתיים לגבי העניין הזה, כאשר מי שמיקל בימינו נראה לפעמים חדשן, אבל למעשה הוא תואם יותר את הגישה המרכזית בדברי חז"ל. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126679

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

היום גיליתי עוד פגם אופי שלי.

גיליתי שאני "מנוהל" על ידי המחשבה מה אנשים חושבים עליי. אנשים שאני מכיר, אנשים שלמדתי איתם, או עבדתי איתם.

וגיליתי גם למה.
הרי מי אני ? אני רווק, שכמה להתחתן.
מי אני ? אני אדם שכמה לקביעות בעבודתו, שרוצה לדעת שתמיד יהיה לו פרנסה בסוף היום.

ומשהו בתוכי משוכנע מאוד, שאני לעולם לא אתחתן עם בחירת ליבי, עם מישהי שבאמת תמצא חן בעיניי, אלא אם כן אני ידאג שכולם יחשבו עליי דברים טובים.
ואם אני נכשל לעשות דברים, ואם אני מביך את עצמי - הרי ההדים של הכשלון הזה, יימשכו לנצח נצחים, ויהרסו כל סיכוי שיש לי אי פעם להתחתן (עם מישהי איכותית).

אבל מה האמת ?
האמת שיש בזה משהו נכון - אם למשל תקיא לפני אלף איש, משהו במוניטין שלך ייהרס.
קחו למשל את ביבי נתניהו - אם הוא היה, נניח, משתין על עצמו בטעות בגלל בעיה רפואית באמצע נאום, זה היה הורס את הקריירה הפוליטית שלו, בלי ספק.
ואם גבר צעיר בשנות העשרים לחייו שרוצה להתמקצע בעבודה שלו, הקיא, שיכור, בפני כמה אנשים, בוודאי שזה ישפיע על עתידו.
למעשה, כל דבר משפיע על עתידך - אתה נכנסת לחדר מלא באנשים שחשובים לעתידך, והתיישבת על כיסא? השפעת על עתידך לפני שבכלל פתחת את הפה שלך - הם רואים את הפרצוף שלך, את ההליכה שלך, וכבר מסיקים מסקנות.

אבל מה זה אומר ?

זה אומר שיש לך שני שבילים לקחת בקשר לאמת הזאת.
האחת, להסכים לכך שזה ינהל אותך, ויוביל אותך, ולהיות עבד לאמת הזאת. האמת שכל תנועה תשפיע על דעתם של אנשים עלייך. ולגרום לאמת הזאת להוביל אותך לנישואים - עבד (לדעת הקהל) שנישא לשפחה (שחושבת על דעת הקהל ממש כמוהו).

והאמת האחרת, היא לומר שנישואים שמבוססים על עבדות לדעתם הכללית של האנשים, היא גרועה בערך כמו פורנו.
האמת היא - שנישואים הם קשר של שני אנשים שהחליטו לתת ערך לנפש של השני, בלי להתחשב בדעתם של אחרים.
נישואים הם הקשר הבסיסי ביותר, כמו האטום - הם לא שם בגלל שאיזה מישהו שם עליי או על אשתי חותמת כשרות, הם שם כי אני ואשתי מצאנו חן בעיני השני, נקודה.

ייתכן כמובן, שיש נשים שמחפשות גברים, רק אחרי שהם נבחנו על ידי אנשים אחרים, ונבדקו על ידם, במילים אחרות - יש נשים שמחליטות להקדיש את חייהן למישהו, בגלל שמישהו אחר אמר להן שגבר זה ראוי לכך.

בדיוק בגלל חוסר עצמאות כזאת, הפורנו גולש פנימה.

הפורנו הוא סוג של אישור עצמי, והתרסה כלפי החלק בי שמחפש את האישור מאחרים. שחושב שבלי האישור הזה, אני לא יקבל אישה.
תחשבו על מדינה בה אתה מקבל אישור ממשרד הפנים לחפש אישה, "תלוש אישה", ובלי זה אין לך את הרשות בכלל להתחתן.
הפוי' מנסה להסביר לך, באמצעות הגוף, שאתה הוא האדם שמאשר את עצמך, ולא אף אחד אחר.

מה קורה שגבר ואישה שמחפשים את האישור החברתי של סביבתם על מנת למצוא חן זה בעיניי זה נפגשים ? 
בדרך כלל כלום - המארג החברתי דואג לשמור עליהם טוב אחד עם השני.
אבל היום כל חולשה בנישואים - מתגלה מייד באמצעות הפוי' שמחלחל לכל חולשה בבית, והגבר שתמיד עמוק בנפש שלו סחב את הפגם של העבדות הזאת כלפי דעת הסביבה שלו, מגלה את הפוי', שמנפץ את תפיסת עולמו שהוא עבד למחשבות האחרים.
הגבר רואה פוי', מתמכר, והופך להיות עבד לפוי'. עבד נשאר עבד, קשה לעבד להפוך להיות אדון.

האמת היא, שנשים נמשכות לגברים עצמאיים - אלו שנותנים ערך לעצמם ולמעשים שלהם, ומתעלמים ממה שאחרים חושבים עליהם.
גברים שיודעים שיש להם חסרונות, אבל לא נותנים לאחרים להשפיל אותם בגלל זה.

גברים לא מושכים, אלו הגברים שבונים את ערכם על פי דעת אחרים - כשהם עושים דברים טובים, והקהל רואה אותם באור טוב, הם פורחים, וכאשר המצב מדרדר, והקהל רואה אותם באורח רע, הם קורסים בלי יכולת לחזור על הרגליים.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126681

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

"הפורנו מנסה להסביר לך שאתה מאשר את עצמך". חזק ועמוק מאוד. רובין הוד, אתה צלף!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127121

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

נשים מתרגשות מרומנטיקה, זה ידוע.
לכן אם יש זמר ידוע, עם קול טוב, ששר כל מיני דברים על אהבה וכדומה, נשים מתות על זה.
למה ? כי הזמר הזה מכבד את עולם הערכים שלהם, שבנוי מהשאיפה למצוא קשר, בין שני אנשים, ביחד. וכל החבילה של הרגשות שמתלווה לסיפור הזה.

נערים צעירים חילונים בישראל ובעולם, רואים באותה הערצה כל מיני דוגמניות כאלו ואחרות, ותולים פוסטרים שלהן על הקירות בחדרם, בטח ראיתם את זה בסרטים של הוליווד.
ההערצה שלהם לנשים הללו, נובעת בדיוק מאותם סיבות להערצתם של נשים זמר ידוע - כי הדוגמניות הללו מכבדות את עולם הערכי הגברי, שרואה ביחסי מין, בחיזור ובכיבוש המיני, ובכל התחושות שנלוות לזה.

האם ההערצה הזאת מוצדקת, זה שאלה שהתשובה שלה לדעתי היא - כן, היא מוצדקת במידה מסויימת, כי היא מייצגת תהליך חיוני שדרוש לנישואים תקינים: האישה צריכה ללמוד להוקיר ולכבד את עולם הערכים הגברי שרואה ביחסי המין ובפורקן המיני דבר חשוב. והגבר צריך ללמוד להוקיר ולכבד את עולם הערכים הנשי שרואה ברומנטיקה דבר חשוב.

בסופו של דבר, הגבר שיילמד להעריך רומנטיקה, יגלה שההנאה המינית שלו תעלה על כל מה שחשב.
ואישה שתלמד להעריך יחסי מין ומגע מיני, תלמד שהקשר הרומנטי יעלה על כל מה שחשבה.

החילונים מראים זאת בצורה פומבית מדי, אבל הרעיון בבסיסו נכון.
התפיסה הגברית והתפיסה הנשית הם תפיסות שמפרות זו את זו ומחזקות זו את זו.

אבל מה קורה, שהערך הגברי גובר עד חולי ? מה קורה שהערך הנשי גובר עד חולי ?
מה קורה אם יש גבר שמעריך כל כך את הערכים הנשיים, מעריך עד כדי חולי, בלי איזון ובלי בקרה ?
מה שיקרה זה שהגבר יהיה אובססיבי כלפי אשתו - ירצה שתהיה שלו ורק שלו, שלא תצא מהבית כלל, שלא תדבר עם איש, שלא תתכתב עם איש ללא אישורו, קנאות, אובססיה עד כדי טירוף, האשמה בבגידות, כליאה בבית, מניפולציות רגשיות, זה יהיה התוצאה.

מה קורה שיש אישה שמעריכה את הערכים הגבריים, מעריכה את כדי חולי, בלי איזון ובלי בקרה ?
במצב כזה, הגבר קרוב לוודאי צופה בפורנו. והאישה מסכימה לכך, בלי להבין את ההשלכות של מה שהיא מסכימה לו.
האישה תיכנס לתחרות עם הנשים בעולם הערכים של הגבר, ותפסיד, ותיכנס לדכאון בגלל שהיא לא מצליחה לעמוד בסטנדרטים של עולם הערכים הגברי שהיא מאמינה בו.
היא תתקשט בצורה מוגזמת, תסכים לכל אקט מיני, תעשה ניתוחים שישנו את גופה בצורה לא בריאה, תאכל יותר מדי, תאכל מעט מדי. ובסופו של דבר, תהפוך להיות יצור שרק קניות ושטויות מעניינות אותו.

היום, הפוי' גורם לכך שהגבר נחסם מלהכיר בעולם הערכים הנשי, בגלל שהוא יותר מדי שקוע ועסוק בעולם הערכים הגברי.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127197

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

שחושבים על תקופה שבה הכול היה מושלם ושלם, חושבים על תקופת בית המקדש.

אבל אם חושבים על זה, היו בערך מיליון זוגות בישראל בבית המקדש.

לכן, אם תיאורטית היינו מכניסים צוות צלמים לחדר המיטות של כל אחד ממיליון הזוגות הללו, היינו מקבלים מיליון סרטי פוי' לדפדוף באינטרנט. ביום.

אז אם נחשוב על זה, היה "פוי' " גם בתקופת בית המקדש, בתקופת השכינה והנביאים.

מה ההבדל בין זה לבין הפוי' ? ההבדל הוא פשוט מאוד - שם לא היה צוות צלמים, וכאן כן.

מבחינה הלכתית טהורה, גם כן אין הבדל: הזוגות בתקופת בית המקדש היו נשואים כדת וכדין.
וגם בפוי' שבאינטרנט, רוב מוחלט של יחסי המין שם, הם מן הסתם רווק עם רווקה. ורוב מוחלט מהם גויים - אין איסור של גוי רווק לשכב עם גויה רווקה.

כל האיסור של הפוי', כל התועבה בפוי', לא נובעת מנקודת מבט הלכתית טהורה - שהרי אנחנו לא חוזים פה בחטא הלכתי כלל.

אז למה אנחנו נלחמים עד חורמה במיליון סרטונים של פוי' באינטרנט, אבל לא נלחמים עד חורמה במיליון "סרטונים פוטנציאליים" שמתרחשים יום יום בין זוגות נשואים בישראל ?

כי אנחנו לא מתנגדים ליחסי מין, או בבוטות - אנחנו בעד שיהיה סקס, הרבה סקס, כמה שיותר ממנו. סליחה על הבוטות, אבל זה צריך להיאמר.

שרואים את כל הבעילות בסרטוני הפוי', צריך להיות ברור - אנחנו לא נגד המהות של זה, אנחנו לא נגד התשוקה שמופגנת שם, אנחנו לא נגד התאווה שמופגנת שם.
אהבה זה נחמד, אהבה זה טוב, כולנו חושבים שאהבה זה יחסי מין כאלה לאור נרות רומנטיים, שכל אחד לוחש לשני "אני אוהב אותך", וכו'. ככה חונכו לחשוב, ככה חונכנו להתנהג.
אבל יש עוד דברים בעולם - יש אהבה, ויש גם תאווה, ואנחנו לא נגד תאווה. אנחנו לא נגד התאווה שמופגנית בפוי'.

התורה גם כן בעד התאווה שמופגנית בפוי'.
אבל היא דורשת מאיתנו דבר פשוט מאוד - להוסיף תאווה, לא להחסיר אותה.

כאשר אנחנו מסתכלים בפוי', אנחנו מחסירים תאווה מהעולם.
כל אחד שראה פוי', יידע שזה הרבה עונג בהתחלה, והרבה אדישות בסוף.
אדם שרואה הרבה פוי', צריך הרבה מאוד גירוי, ואילו אדם שלא ראה פוי' כלל, כל דבר קטן מדליק אותו.

התורה דורשת מאיתנו - כמה שיותר יחסי מין, כמה שיותר תאווה.
אבל התורה גם יודעת, את המינון המדויק שדרוש, על מנת שהתאווה שלנו תהיה מקסימלית.
לכן אסור לנו רשימה ארוכה מאוד של דברים (נידה, אשת איש, וכדומה), שאלוקים החליט שהם מורידים את התאווה ולא מועילים להגברתה.

כל ייעודה של מצוות ייחוד, נידה, איסורי תורה על גילוי עריות וכדומה - כל זה נועד כדי להגביר את ההנאה המינית שלנו !

התורה, זה בעצם כדור וויאגרה. סליחה על הבוטות.  ואלוקים דורש מאיתנו לקחת את הכדור הזה יום יום.

וזה למה אנחנו צריכים לקיים את המצוות של התורה.

אל תגידו שחשוב לקיים את המצוות של התורה בעניין המין, כי חשוב לקחת אחריות - זה מילים שרק מכבות את האדם, לא גורמות לו לפעול.
תגידו שחשוב לקיים את המצוות של התורה בעניין המין, כי זה חשוב להנאה ! כי הוספת הנאה ביחסי המין, היא קודש קודשים ! כי הוספת ההנאה המינית היא המטרה המרכזית של האדם !

כל אדם צריך לשאול  את עצמו, "איך הועלתי היום, להגביר את ההנאה המינית שלי, ככה שתגדל ותתעצם על פני ההנאה המינית של אתמול", ממש כך.

הפוי', כך נקבע על פי התורה, רק מפחית את ההנאה המינית.
כל אחד עם מחשבה שטחית, צוחק על התורה - איך ייתכן שכל כך הרבה עירום ומראות חשופים יגרום להפחתת ההנאה המינית ? בוודאי שהתורה טיפשה והחכמים טיפשים. כך הם חושבים.
אבל אז הם נחשפים לפוי', והם כבר לא צוחקים על התורה, או על חכמים, כי הם צדקו תמיד לכל הדרך, כרגיל.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127237

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 27 אוג' 2020 09:19:

אתה כותב מתוך הרבה חוסר ידיעה על יחסי אישות לפי ההלכה. - נכון שיש מקום גדול לתאווה - אבל יש כמה מגבלות.

לו היו עושים סרטי פורנו מיחסי אישות לפי ההלכה הטהורה - זה היה מאוד משעמם...

אני יודע על מה אתה מדבר: ראיתי ספרי הלכה ממש מוזרים שלמשל לפני החדירה צריך "לכוון באימה וביראה לקיים מצוות פרו ורבו" ודברים מעין אלו, שכל נער יגחך עליהם. כתבו אותם אנשים שטועים.

לפי הרמב"ם, אפשר לבוא על האישה בכל דרך שרוצים, ובלבד שבסופו של דבר הזרע לא יהיה לבטלה.

בסופו של דבר, כל הרבנים שגוזרים כל מיני חומרות ומתיימרים לשלוט על הנעשה בחדר המיטות - טועים, והפוי' ממוטט את מגדל הקלפים הדק שהם בנו כמו יריית תותח.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127246

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לדברי המשתוקק,
ולצערי אני  ממש ממש לא מהמחמירים...

ניכר מדבריך שאתה לא יודע מה זה חיי אישות של נישואין, 
אני מכיר ציבור חרדי דת'ל ואפילו לא דתיים בכלל, 
ואני אומר לך שאתה מדבר שטויות,
אין לי ענין להכנס כאן לויכוחים אבל חבל שרווקים יקראו את דבריך ויקבלנו תמונה על אישות ונישואין מאדם שלא כל כך מכיר את התחום כנראה, 
בכבוד.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 7 חודשים על ידי עשר שמעון.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127254

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 27 אוג' 2020 16:56:
מצטרף לדברי המשתוקק,
ולצערי אני  ממש ממש לא מהמחמירים...

ניכר מדבריך שאתה לא יודע מה זה חיי אישות של נישואין, 
אני מכיר ציבור חרדי דת'ל ואפילו לא דתיים בכלל, 
ואני אומר לך שאתה מדבר שטויות,
אין לי ענין להכנס כאן לויכוחים אבל חבל שרווקים יקראו את דבריך ויקבלנו תמונה על אישות ונישואין מאדם שלא כל כך מכיר את התחום כנראה, 
בכבוד.

לא ברור לי מה אתה חושב שטעיתי, ולא ברור לי מה הנימוק שלך לזה שטעיתי.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127256

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
'טעות' זה שכשאחד מכיר את הענין ו'טועה' לגבי פרט מסוים,
'חוסר הבנה' זה לקרוא את כל התאוריה שלך על חיי מין בהשקפת התורה,
בכבוד

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127258

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 27 אוג' 2020 18:46:
'טעות' זה שכשאחד מכיר את הענין ו'טועה' לגבי פרט מסוים,
'חוסר הבנה' זה לקרוא את כל התאוריה שלך על חיי מין בהשקפת התורה,
בכבוד

תראה, אני לא טוען שאני מושלם, אבל שים לב לתגובות שלך ושל משתוקק: אולי הם נבעו מכוונה טובה, אבל לא היה בהם בכלל טענות רציניות, הסגנון שלהם היה: "אנחנו מבינים יותר ממך, אז תשתוק ותקבל את זה שאתה טועה".

זה לא עובד ככה.

אז אם יש לך משהו רציני להגיד - תגיד, הבמה לרשותך.

אחרי הכול, אם נצטט אותך "חבל שרווקים יקראו את דבריך ויקבלנו תמונה על אישות ונישואין מאדם שלא כל כך מכיר את התחום כנראה"

אז זה הזמן שלך להראות שאני באמת לא מבין כלום, כדי שהרווקים הללו לא יטעו חלילה

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127259

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

לא כל דבר יכול להיות מוסבר ונידון בפורום,
אמי גם לא מתיימר להגיד שאני מבין גדול,

זמן ליצירת דף: 1.02 שניות

Are you sure?

כן