ברוכים הבאים, אורח

כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה
(0 צופה) 

נושא: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה 14834 צפיות

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142617

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאד מזדהה
זה תקופה של למעלה מ12 שנים מאז שהתמכרתי לתאווה
בתחילה רק אוננות, ולפני כמה שנים הכרתי את הפורנו
ומאז החיים שלי השתנו לריעותא...

בתקופה האחרונה התמכרתי לזמרת ידועה שאני כל הזמן מסתכל עליה, אסירות תודה לא מאונן עליה, ולא מפנטז, אבל נהנה מראייתה, מה שמביא לריקנות וכאב.

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 1 שבוע על ידי דייב 2.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142660

רובין, ממש כתבת חלק ממני. זה מבהיל עד כמה זה כואב. אני חושב שמאז שנכנסתי לזה והאושר שלי נמחק - כל החיים שלי נמחקו איתו ביחד. אני לא זוכר כלום מהילדות ודברים מכיתה ז' וכדו'. החיים שלי התחילו כשהתחלתי לנסות להתחרק מהתאווה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142673

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 158 ימים
  • דירוג זהב

לפי דעתי, אם לא היה לך את הפוי' במהלך 10 השנים הללו היית מוצא דבר אחר לברוח אליו. אני לא חושב שהפוי' זו הבעיה אלא אלו הבעיות שלנו בחיים אשר מביאות אותנו לברוח לכל מיני מקומות בעייתיים.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142675

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
משתמש1 כתב on 26 מאי 2022 11:03:

לפי דעתי, אם לא היה לך את הפוי' במהלך 10 השנים הללו היית מוצא דבר אחר לברוח אליו. אני לא חושב שהפוי' זו הבעיה אלא אלו הבעיות שלנו בחיים אשר מביאות אותנו לברוח לכל מיני מקומות בעייתיים.

מסכים עם כל מילה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142684

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

לא מסכים בכלל.
לפורנו - יש משיכה חזקה מצד עצמו והתענוג שבו, בלי קשר לכך שהוא מהווה מקום נעים לבריחה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142686

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

אני לא מסכים איתך בכלל.
אומנם הייתי בורח לדברים אחרים, וכבר כתבתי באריכות בשרשור זה על הדרך שלי לברוח באמצעות רדיפה אחרי אישורם של בני האדם, לימודים או משחקי מחשב. אבל תמיד הדגשתי שזה כלום לעומת הפוי'.
פוי' זה נזק ברמה אחרת לגמרי.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 1 שבוע על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142690

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
חיל בלע ויקיאנו כתב on 25 מאי 2022 21:02:
רובין, ממש כתבת חלק ממני. זה מבהיל עד כמה זה כואב. אני חושב שמאז שנכנסתי לזה והאושר שלי נמחק - כל החיים שלי נמחקו איתו ביחד. אני לא זוכר כלום מהילדות ודברים מכיתה ז' וכדו'. החיים שלי התחילו כשהתחלתי לנסות להתחרק מהתאווה.

החיים שלך לא נמחקו
אני גם חוויתי מחיקה או היעלמות של זיכרון. אבל זה לא באמת נמחק או נעלם. הגוף שלך מנסה להגן על הזכרונות הטובים האלה ולהפריד אותם מהזכרונות של הפוי'. זה מנגנון הגנה בריא.

כאשר תהיה נקי שוב, הזכרונות יחזרו אלייך. אני יעיד על כך מניסיון אישי

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 חודש #142812

מעניין מה שאתה אומר. בעז"ה נחייה ונראה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שבוע, 5 ימים #143053

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

ריבנהוד
מחכים לכתיבה שלך
לרעיונות, להגיגים, לפיצוחים, לפילוחים וכו'....
שתף מעט! מה קורה?

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שבוע #143100

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
MrBeast הוא אחד היוטיוברים הכי מפורסמים בעולם.

הוא ידוע בכך שהוא מחלק כמויות גדולות של כסף במגוון אתגרים שונים.

ראיתי סרט על ההיסטוריה שלו, הוא הגיע מרקע צנוע, אימא שלו גידלה אותו לבד על משכורת קטנה. והוא כל הזמן עשה עוד ועוד סרטונים ביוטיוב והשקיע בהם.

דבר אחד ברור שניכר בו הוא שהוא אדם מאוד נחמד שרוצה לעשות רק טוב.
איך הוא נהיה מפורסם ? בכך שהוא קיבל  10,000 דולר ממישהו כדי לפרסם מוצר. ובמקום להשתמש בזה בעצמו, הוא החליט לתת את זה להומלס ולהסריט את הפגישה עם ההומלס ביוטיוב. ככה הוא נהיה מפורסם.
הוא לא נתן את הכסף להומלס כי הוא רצה להיות מפורסם, הוא נתן את הכסף להומלס כי הוא רצה לעשות טוב לאנשים, זה האופי שלו.
וככה הוא המשיך לתת עוד כסף בעוד אירועים, למשל הוא הזמין פיצה ונתן טיפ מאוד גדול למי שהעביר לו את הפיצה. אנשי משלוחים בארצות הברית הם עניים בדרך כלל והם התרגשו ובכו שהוא נתן להם כסף, והוא בכה איתם, כי הוא באמת איש טוב.

ופה התבררה לי נקודה חשובה.
כל אתרי התוכן כמו יוטיוב, פייסבוק וטיקטוק מבזבזות לי זמן, המון זמן, מאות על מאות של שעות. אפשר להגיד שאני מכור לכל האפליקציות של התוכן.
אני מכור להם בגלל שאני אוהב להסתכל על סרטונים מעניינים כמו של MrBeast , בין היתר.
מה שאומר שטוב הלב של היוטיובר הזה, וכל הכוונות הטובות שלו, דווקא עושים לי רע - כי בגללו אני מבזבז זמן שהייתי צריך להקדיש למשפחתי ולקידום עצמי.

עכשיו תחשבו על כל מאות אלפי היוצרים שקיימים ביוטיוב ובפייסבוק ובטיקטוק, כולם עושים סרטונים כדי שיהיה לי טוב, כולם רוצים שיהיה לי טוב. הרי אם יהיה לי טוב, אני ימשיך להסתכל ולכן הם ימשיכו לקבל עוד כסף.

וכל הרצון שלהם לעשות טוב - דווקא הורס אותי מבפנים.

וזה גורם לי לחשוב על הילדות שלי, בה סבלתי מביריונות. מכות וחרם וכדומה.

וכל הנזק מהילדים הביריונים האלה שרצו לעשות לי רע - בטל בשישים לעומת הנזק שעברתי מיוטיוב , שמורכב מאנשים שרוצים לעשות לי טוב !

ואותו דבר בקשר לפוי'.
כי מהו הפוי' ? מישהו מכה אותי שם ? מישהו מאיים עליי ? מישהו רוצה לשדוד אותי ? בדיוק להיפך. רוצים לעשות לי טוב בפוי', לתת לי עונג.
הפוי' מורכב ממאות אלפי נשים שמחייכות אליי כמעט בלי בגדים ואומרות בבקשה תסתכל ותהנה, אנחנו רוצות לעשות לך טוב.
וכל הנזק מהילדים הביריונים האלה שרצו לעשות לי רע - בטל באלף אלפים לעומת הנזק שעברתי מהפוי' , שמורכב מנשים שדווקא רוצות להיות נחמדות אלייך.

אני לא מבטל את הנזק של אלימות. ושנאה ואלימות יכולים לעשות נזק, בוודאי.
אבל הנזק שנוצר מהרצון לתת, להעניק ולענג. הוא נזק שמניסיוני גדול בהרבה מהנזק של אלימות. ויותר מכך, זהו נזק שאין לנו כלים להתמודד איתו.

אלוקים נתן לנו אינסטינקטים להילחם באויבים, כדי שהם לא יזיקו לנו באלימות שלהם. יש לנו יכולת להתכופף מהר ולהתחמק מחפץ שמושלך לעברינו בזכות כך.
אבל אילו אינסטינקטים יש לנו להתחמק מהעונג ? אין לנו.

יש את פתגם הילדים הידוע: נותנים לך - תיקח. מרביצים לך - תברח.
ואילו אני אומר ההיפך, נותנים לך - תברח. מרביצים לך - תיקח. 
כי השפע היום כל כך גדול. שהנתינה תהרוס אותך אפילו יותר מהמכות שייתנו לך. עדיף שייתנו לך מכות.

וזהו דבר שפשוט הפוך מכל מה שהאמנתי בו.
תמיד חשבתי שהבעיה העיקרית של חיי היא ביריונים - ביריונים כמו הערבים שרוצים להרוג את כל היהודים. ביריונים כמו אנשים רעים שרוצים לשדוד אותי או לפגוע בי. או סתם ביריונים שאוהבים לצחוק על אחרים ולפגוע בהם מילולית.
תמיד דמיינתי שיהיה לי קשה בחיים בגלל שיהיה ביריונים בדרך שלי שינסו לפגוע בי.
אני נגיד דמיינתי איך ביריונים ערבים ייפגעו בי בפרעות תשפ"א , או איך ביריונים עם כריזמה ייצחקו עליי מול כולם וייביישו אותי בגלל כל מיני חסרונות שלי.
דמיינתי שמישהו גונב לי את החפצים כמו הפלאפון וגורם לי לאבד שליטה על חיי.
דמיינתי גם איך ביריונים מרביצים לי ומביישים אותי מול כולם שאין לי יכולת להחזיר.
אבל במהלך חיי התברר ההיפך - שלא הביריונים הם אלו שפוגעים בי, אלא דווקא בחורה יפה מאוד בלי בגדים, שאין לה שום יכולת לאיים עליי מבחינה פיזית - היא היא הנזק הגדול פי אלף מכל מה שביריון יכול לעשות לי.
שדווקא יוצר ביוטיוב שמשקיע עבודה של שעות בהכנת סרטון בלב שלם ובנתינה גדולה, מתוך שמחה ולב טוב, דווקא הוא הנזק הגדול מביריון.

אילו הייתי חוזר אחורה בזמן ומספר לגרסה הצעירה שלי שדווקא הנתינה והמתנות יזיקו לי יותר מהביריונות, הגרסה הצעירה שלי בוודאי הייתה קוראת לי משוגע ומתעקשת שאקח תרופות.

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שבוע #143104

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 33 ימים
  • חבר קבוע

וואו איזה פוסט יפה ונכון 

תמשיך להשכיל אותנו עם תובנות 

עלה והצלח 

זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן