ברוכים הבאים, אורח

מילתא דבדיחותא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מילתא דבדיחותא 1358 צפיות

מילתא דבדיחותא לפני 6 שנים, 10 חודשים #105619

להלן מס' אימרות שנונות. כולם מוזמנים להוסיף כיד ה' הטובה עליהם.

* אני לא מצליח להבין איך ישנם אנשים שנשאר להם קצת כסף בסוף החודש. לי תמיד נשאר קצת חודש בסוף הכסף...

* החיים הם כמו קפה. לפעמים זה שחור.. לפמים הכל נמס. לפעמים זה הפוך. ולפעמים בוץ. וכשזה לא - זה ממש נס.

* שוטר עצר נהג על מהירות ושאל אותו: "לאפה אתה ממהר?" "אני חייב להגיע הביתה לפני שהקילומטרג' עולה"...

* שוטר עצר נהג על מהירות ואשל אותו: "לאפה אתה ממהר?" הנהג ענה: "אני לא מבין. אתה כבר בעבודה אז יש לך זמן לעצור נהגים. לי אין זמן. אני חייב להיות במשרד עוד עשר דקות"

*מה פירוש הביטוי "צדיק גמור"? א' שכשהוא לא צדיק - הוא גמור...

*שאלו פעם את המן "נו אז איך אתה מרגיש שם למעלה?" תשובתו "תלוי"...

* שני אנשים יושבים על ספסל בגינה ומסתכלים מסביב מבלי להוציא הגה מפיהם. התאספו סביבם ילדים והתחילו לדון. א' אומר הם חייבים להיות אנשים מאוד חכמים. חושבים על דברים עמוקים. חברו עונה לו הם כנראה מתכננים איך לשפר את הגינה פה ואפה להוסיף מתקנים. אומר שחישי כנראה שהם מסתכלים על הילדים ורואים לפי הפנים איזה סוג ילד כל א'. ואז אמר ילד נוסף כנראה שהם סתם מטומטמים לא יודעים אפילו מה להגיד.. ואז א' מהאנשים מתרומם ואמר לחבירו בא, עלו עלינו.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי סתם עוד מישהו.

מילתא דבדיחותא לפני 6 שנים, 9 חודשים #105891

* הלכתי אתמול ברחוב ופגשתי את יפת. שאלתי אותו מה השם שלך? במקום תשובה הוא רק אמר לי "חם פה"

* יום אחד אמא הסבירה לבנה החביב כי העיקר בחיים זה שמחה. מי ששמח עובר את מערבולות החיים ביתר נינוחות ובצורה יותר בריאה מתוך ישוב-הדעת ומנוחת-הנפש. הילד הבין והפנים. כשהוא הגיע לכיתה המורה נתן להם לכתוב מה הם רוצים להיות כשהם גדולים. הוא כתב "להיות אדם שמח". המורה אמר לו: "כנראה שלא הבנת את השאלה". הוא ענה למורה: "כנראה שאתה לא הבנת את החיים".

* המורה אמר לתלמידים לכתוב סיפור  שמכיל  את המשפט "אמא יש רק אחת". הילד חזר ממחרת והקריא: "אמא שלחה אותי להוציא 3 בצים מהמקרר. פתחתי את המקרר וצעקתי: אבל אמא, יש רק אחת".

תגובה: איש חכם אמר פעם לפני 6 שנים, 9 חודשים #105988

אומרים שתמונתו של הצדיק "ר' שיעל'ה" הינה סגולה נגד עכברים.

ניסיתי - וזה עבד לי.

עשיתי חיפוש של תמונתו באתר. איך שהעלתי עליו את ה"עכבר" - הכל נתקע לי
.png

תגובה: מילתא דבדיחותא לפני 2 שנים, 3 חודשים #141019

חזקקק

דחיינות לפני 2 שנים, 2 חודשים #141371

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
b64fe0ef-524f-4fee-a92a-03ba6481f901.jpeg

תגובה: דחיינות לפני 2 שנים, 2 חודשים #141377

• אהבת חסד