ברוכים הבאים, אורח

ויגזול את החנית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ויגזול את החנית 657 צפיות

ויגזול את החנית לפני 6 שנים, 10 חודשים #105054

כולנו מכירים את הסיפור. שמואל ב פרק כג  פסוק כ-כא

בניהו בן יהוידע, א' מגיבורי דוד המלך נלחם באיש מצרי כשלמצרי היה חנית ולבניהו לא. לשון הכתוב: ובניהו בן-יהוידע בן-איש-חיל רב-פעלים, מקבצאל; הוא הכה, את שני אריאל מואב, והוא ירד והכה את-הארי בתוך הבור, ביום השלג.  
והוא-הכה את-איש מצרי איש מראה, וביד המצרי חנית, ויירד אליו, בשבט; ויגזול את-החנית מיד המצרי, ויהרגהו בחניתו. 

אם היום בדורינו ניתן לאמר שיש מלחמה שכזאת ואכן גוזלים את החנית הרי שזה האתר הזה. המקום הזה. בו משתמשים בעצם באותם כלים (אינטרנט, אונונימיות) שהשתמשנו בהם כשהיינו משתמשים ומשומשים לצורך שפיות והחלמה.

אשריכם

תגובה: ויגזול את החנית לפני 6 שנים, 10 חודשים #105056

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אשריך 'סתם עוד מישהו' (שהוא ממש לא סתם עוד מישהו..)
גם אני חושב כמוך
ויש לי תחושה שבגלל שהרפואה הזאת הכי דומה למחלה, זה מוכיח שזאת הרפואה הכי נכונה ומדויקת בשבילה.

אוהבים אותך

"על כל צרה ועל כל צער וסבל שבא על האדם יש כבר רפואה מוכנה עוד מקודם שבאה הצרה, וצריך רק לזכות ולראות את הרפואה והתיקון, וזאת הידיעה הוא עידוד וחזוק שלא יפול ביאוש בהיותו במיצר, גם כשנדמה לו שאין מוצא לצאת מהסבך, רק יתפלל ויבקש רחמים ויעסוק בתורה ובמצוות לשם שמים ולצפות תמיד לתשועת ה' כהרף עין, ולא יפול ביאוש כלל ח"ו"
(הסטייפלר - חיי עולם ב' ו')

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: ויגזול את החנית לפני 6 שנים, 10 חודשים #105097

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה. 
ואשרינו, גם אתה עובד...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן