ברוכים הבאים, אורח

המגנט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: המגנט 7133 צפיות

בעניין: המגנט לפני 9 שנים, 6 חודשים #65541

אסירותודה לאסירותודה,
כיף לשמוע אותך ולקרוא את התובנות שלך, אבל האמת שהרבה יותר כיף לפגוש אותך בקבוצה  :-X
האמת שאני מאוד מזדהה, עם המגנט הזה, אני לא יודע איך להביע את גודל העוצמה של המגנט שנמצא אצלי, אני ממש רודף אחריו בלי סוף,
ובעצם בימים של תיסכול וכאב, אני מגלה כמה שהדבר שמתסכל אותי בעיקר זה השנאה העצמית לחלק הזה שבאשיות שלי, וזה אחד הדברים הבסיסים שאני שונא לפגוש בעצמי,

הפיתרון הזמני שעובד בשבילי זה טלפון לחבר חדש, לראות בכל אופן איפה הייתי ואיפה אני היום, וכמה אלוקים חומל עלי ומקדם אותי.

אוהב וצריך אתכם.
בנימין ב.

בעניין: המגנט לפני 9 שנים, 6 חודשים #65707

• מייק
  • דירוג כסף
אי אי אי כמה שזה נכון...

אני זוכר את הפרצוף התמים שלי כשתמיד הייתי אומר לספונסר שלי "ופתאום היא ניגשה אלי"

אף פעם לא הבנתי למה זה מצחיק ה"פתאום" הזה

או בדוגמא שרלוונית לגבי בימים אלו, תמיד כשמישהו אומר בבית משפט מסויים שנוגע להשקפת עולמו, אבא שלי רותח מזעם, אף פעם לא הבנתי למה, לאחרונה אני אומר את הדברים ממקום כנה יותר ופחות מפוחד, וראה זה פלא, אבא מחייך...

שדה מגנטי... מוזר.

בעניין: המגנט לפני 9 שנים, 5 חודשים #66907

• special
  • חבר ותיק
אני מודה לא קראתי בעיון רב את הכל. אבל...
ישנו מושג "תשומת לב נשית" וזה בהחלט גורם לגבר מאצ'ו להינמס בפנים!
הפיתרון - כבר אסי דיבר פה. אנסה להוסיף מנסיוני לחשוב לעצמי שאף אחד/אחת לא מעניין אותי מה הם חושבים. ללכת ברחוב ולהתרכז במחשבות בעצמי ולא לתור אחר הסובב. יש כאלו שזה יעזור להם.
מקווה שהבנתי אתכם נכון והגבתי לענין

תגובה: המגנט לפני 2 שנים, 3 חודשים #141038

אסירותודה,
תודה רבה על הפוסט הזה. האמת היא שקראתי אותו הרבה פעמים במשך כל שנותיי כאן בפורום.
אך כמדומני שהיום הוא נגע בי יותר מתמיד, ותודה שהיום בצהריים שלחת אותי לקרוא את הפוסט הזה.
אני מתפלל להפוך את המגנט היכן שעדיין לא הפכתי אותו, ולהתנהל בשפיות ובצורה נכונה.
אגב, ראיתי לפני כמה ימים התכתבות שלי איתך מלפני הרבה שנים, שם ג"כ הסבת את תשומת ליבי לתופעה מסויימת שחוזרת אצלי כמה פעמים... גם שם המגנט עבד....

לילה טוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: המגנט לפני 2 שנים, 1 חודש #141466

וואו, מאמר ענק.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן