ברוכים הבאים, אורח

ואם אשתי לא מספיק יפה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: ואם אשתי לא מספיק יפה? 13700 צפיות

תגובה: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #83759

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
לדעתי בימינו הרבה אנשים ובמיוחד מכורים הטמיעו בעומק תפיסתם את החפצת האשה ואנחנו לוקחים את החיצוניות של האשה ונותנים לה להשפיע על הפנימיות, על הקשר הפנימי שזה בדיוק הפוך ממה שראוי לעשות בעולם מתוקן.
קחו את הפנימיות ותנו לה להשפיע על החיצוניות.
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 8 שנים, 2 חודשים #83834

שלום,
לא קראתי את כל התגובות בנושא זה, אבל על ההודעה הראשונה רציתי להגיב ולתת את נקודת המבט שלי:
אני חושב שלכל אחד מאיתנו יש מקום בו הוא מאמין ש "אשתי הכי יפה", אחרת לא היינו יכולים להתחתן איתה.
הבעיה היא שאנחנו מסתכלים רק על צד אחד בלבד של הנשים האחרות, שמעלה אצלנו חן מיוחד שלרגע (או לרגעים) נותן לנו לחשוב שיש אחת שמוצאת יותר חן בעינינו. לא מדובר רק על יופי חיצוני, לדעתי. ייתכן שלפעמים ניתקל באישה שחושבים עליה שהיא מצליחה יותר בתחום כזה או אחר בחיים מאשר נשותינו, חלילה- אם זה ברוך שלה ביחס לילדים, אם זה בהצלחה שלה בניהול הבית, אם זה בהצלחה שלה שיחסי אנוש, אם זה בהצלחה שלה בעבודה וכו' וכו'.
הבעיה ששכחנו היא שהדשא תמיד יותר ירוק אצל השכן, כיון שרואים מרחוק ולא מסתכלים על כל פיסה קטנה שלא מכוסה בירוק.
כשמתחייבים למישהי, כורכים את אישיותנו אליה לטוב ולמוטב, והשאלה היא האם מתמקדים בחלקים הנחותים שלה, ובזה מחפשים מישהי שבמבט חיצוני/ שטחי אין לה את החלקים הנחותים האלה, או שבוחרים לראות את הטוב שיש ל"אשתי" (כל אחד עם אשתו), וממילא תחושת היתרון שיש לאשה אחרת מתפוגגת. כל אישה אחרת עייפה מדי פעם, לא תמיד מצליחה בכל תחום, וגם אם כן, האם באמת היינו רוצים לכרוך את עתידנו איתה, האם באמת הייתי שמח עם אישה אחרת. ובקשר ליופי החיצוני, האם באמת הייתי שמח עם אישה שמבליטה את היופי החיצוני שלה יותר מאשתי, אולי הייתי אז בחרדה שהרבה אנשים יסתכלו עליה. אני/ אנחנו אולי נמשכים לנשים אחרות, אבל לאחר מחשבה קטנה אפילו, לא היינו רוצים לכרוך את אישיותנו לאישה אחרת.
אחרי מחשבה קטנה, לא נראה שנמצא אחת "שהיא נאה ממנה" - כדברי ר' עקיבא.
בהחלמה לכולנו

תגובה: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 8 שנים, 1 חודש #84921

• מבקש השם
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • חבר חדש
מניסיוני הקצר בתכנית, וכאחד שמאוד מאוד סובל - סבל מהנושא הזה, אני בהחלט יכול להעיד על שינוי של ממש בהסתכלות על אשתי בעקבות החלמה ונתינה, 
כשאני מחובר ועושה פעולות של החלמה, אני פתאום שם לב שהיא יפה - יפה מאוד אפילו! 
ברמה שאני פשוט מתאווה אליה,
רק להיום כן? לא יודע מה יהיה מחר - היום אני ממש שם לב ליופי של אשתי:blush:

אסירות תודה לה' - נקי רק להיום מ - י"ג בתשרי התשע"ו!!!
אל תדאג למחר - מחר ידאג לעצמו...

תגובה: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 8 שנים, 1 חודש #85071

לייייקקק!!!!!!!!

בכלל כל האשכול הזה אחד-אפס!!!!

כל מילה פנינה!

תגובה: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 3 שנים, 3 חודשים #132354

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]חברה בתור רווק - לדעתי זה חשוב הנושא הזה...
העניין של יופי למכור - מבלבל מאד [בכל זאת אותי...]
אני יודע שאת כל הדוגמניות שראיתי [לצערי] - זה לא אומר שהיופי שלהם שווה נישואין, אני מחפש אשה שתתאים לי מבחינה של אופי וכמובן שתהיה נאה, ויהיה לי כיף להסתכל עליה [לא בצורה של תאווה, אגב בדרך כלל ששיש התאמה באופי - יש גם התאמה ביופי...]
העניין של יופי - הוא דבר משתנה לכל אחד...
אדם שהוא פרפקציוניסט - אז יהיה לו מאד קשה להחליט...
גם כאלה שנולדו במזל מאזניים - יהיה לו מאד קשה להחליט בכל דבר ובפרט החלטה בשידוכים - שזה דבר מהותי לחיים... כי הכל הם שוקלים במאזניים שלהם... [האמת שזה תלוי מה המזל שלהם בעולה... ואין בזה כללים הכי ברורים וכבר אמרו ז"ל "אין מזל לישראל"... 

[/dir]
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 2 שנים, 6 חודשים #139762

ישר כח על הדברים!
הרבה זמן חיפשתי תשובה בנושא, אני נשוי כבר כמה שנים ובתאווה עוד יותר שנים ובתקופות של אוננות וצפייה אני לא יכול להסתכל על אשתי גם בתקופות רגועות לא כל כך מתאווה. מקווה ליישם את הדברים ולהפוך את התאווה משלילית לנשים אחרות לחיובית לאשתי.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן