ברוכים הבאים, אורח

ואם אשתי לא מספיק יפה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: ואם אשתי לא מספיק יפה? 13693 צפיות

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 6 חודשים #45816

• Gold hands
  • חבר קבוע
רוצים להתחתן עם האחת והיחידה? פספסתם את ההזדמנות... אשתי!

וברצינות: דברים חשובים מאד שאני בטוח שמטרידים אנשים רבים. מסכים לגמרי עם קביעתך לגבי הסובייקטיביות שביופי אם כי, יש רמזים בחז"ל שיש קריטריונים אובייקטיביים ליופי באדריכלות למשל ובדברים נוספים.

נראה לי ראוי להוסיף את שכתב רבי עקיבא: כי מצא בה ערוות דבר - אפילו מצא אחרת נאה ממנה (סליחה אם לא ציטטתי מדויק)

ידועה השאלה: רבי עקיבא?? אדם שאשתו הלכה אחריו באש ובמים 24 שנים "כאלמנה בחיי בעלה" יאמר שאדם יכול להפטר מאשתו אם רק מצא אחרת נאה ממנה??

התשובה היא כנראה שדווקא רבי עקיבא, שוודאי ידע אהבה אמתית מה היא, אומר שאם אדם מצא אחרת נאה מאשתו הוא פשוט לא בכיוון. האדם, בעזרת עבודה אמתית צריך להפנים שאין עוד כמו אשתו. אשתו היא האחת והיחידה.

בהצלחה לכולם!

נ.ב. כמובן שמה שכתבתי לפני כן זה רק בהסתכלות סובייקטיבית אבל אובייקטיבית יש רק אחת הכי יפה

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 6 חודשים #45875

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

הלאה, עור שזוף נחשב היום בריא ומגרה. אבל לא תמיד זה היה ככה ולא בכל מקום זה ככה אפילו בימינו. עד לפני לא הרבה שנים, נשים היו עובדות בחוץ וכמובן משתזפות, ואז מה היה נחשב מגרה? דוקא אישה בעלת עור לבן! תספרו את זה לכל מכוני השיזוף.

מלאכי פרק ב פסוק י: הֲלוֹא אָב אֶחָד לְכֻלָּנוּ, הֲלוֹא אֵל אֶחָד בְּרָאָנוּ; מַדּוּעַ, נִבְגַּד אִישׁ בְּאָחִיו--לְחַלֵּל, בְּרִית אֲבֹתֵינוּ.  יא בָּגְדָה יְהוּדָה, וְתוֹעֵבָה נֶעֶשְׂתָה בְיִשְׂרָאֵל וּבִירוּשָׁלִָם:  כִּי חִלֵּל יְהוּדָה, קֹדֶשׁ יְהוָה אֲשֶׁר אָהֵב, וּבָעַל, בַּת-אֵל נֵכָר.  יב יַכְרֵת יְהוָה לָאִישׁ אֲשֶׁר יַעֲשֶׂנָּה, עֵר וְעֹנֶה, מֵאָהֳלֵי, יַעֲקֹב; וּמַגִּישׁ מִנְחָה, לַיהוָה צְבָאוֹת.  {פ}

ופרשו חז"ל:  כי כשעלו מן הגולה שזפתן השמש ונשחרו ונמאסו בעיני בעליהן ונשאו עליהן נשים נכריות והוכיחם הנביא על זה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 6 חודשים #46361

• brother
  • דירוג פלטיניום
דבר ראשון, אני חושב שפתיחת הנושא הזה זה דבר מבורך!
תודה וכל הכבוד!
שנית אנסה להראות את נקודת המבט של הרווק...
מציעים לי מישהי, אני בודק, היא בחורה טובה? שמחה? וכו'...
אבל תמיד הדבר היחיד שאני מפחד לשאול זה- היא יפה????
למה, למה תמיד את הדבר הזה אני מפחד לשאול...?.... זה קשה, אני, ה"צדיק", ה"קדוש", זה מה שמעניין אותי?!
איני מסוגל לבוא אל השדכן ולומר לו, תקשיב אני רוצה בחורה מדהימה!!! בכל המובנים, וגם הפיזיים...
ותמיד אני שואל, למה? הרי מדובר כאן על הבחירה הכי גדולה שיש לאדם בחיים! אל תתבייש תבקש מה שאתה באמת רוצה!
בסוף איני מעיז.
ואז אני נפגש איתה... מגיע לפגישה ו... יש לה אוזניים של פיל, יש לה אף של חמור, יש לה עיניים של ינשוף, יש לה שיער של חסידה, היא נראית כמו מכשפה.....
די, אבא, נמאס לי, אין לי כוח להיפגש... תמיד זה כך... אף פעם אני לא מרוצה מאיך שהיא נראית... למה? לא יודע, אני באמת מחפש את ה"אחת" (ולא היא עוד לא תפוסה, תאמינו לי!)
צריך להפסיק להתבייש, לשאול ולומר את אשר על ליבי.
יש רק בעיה אחת..........אני מכור.....
האם זה אומר שיש לי בעיה? לא יודע, כן, אולי, יכול להיות.
יופי זה דבר נפלא, ברור לי שזה לא הדבר היחיד שאני מחפש! אבל כן, חשוב לי שהיא תמצא חן בעיני.
אני חושב שאני יודע כיצד אני רוצה שאשתי תראה, ולא אני לא מבקש את מלכת היופי, אני מבקש את מלכת העולם! את ה"אחת" שתדליק לי את הניצוץ..
את האחת שאוכל לשתף אותה בכל אשר על ליבי. לומר לה: "אני מכור". תדעי. יהיה קשה, אני בהחלמה, אני נותן לאלוקים לשלוט על חיי, ועכשיו אני גם רוצה לשתף אותך בהם.
אני מאמין שאיתך יהיה לי יותר טוב, אהיה מסוגל להתעלות עוד, אבל תדעי, אני יצטרך ממך את כל העזרה שאני נחוץ לה. תמיכה רבה. אהבה, חיבוקים וכו'...
והכי חשוב הרבה איפוק.
כתבתי מספיק,
אבא, כולי תפילה אליך, אני רוצה למצוא את שאהבה נפשי, את אבדתי, את החצי השני שלי, אני אדם לא רגיל נכון, אבל אני בטוח שהיא מחכה לי אי שם... אני מחפש, תן לי למצוא,
אני נותן לך את המושכות, הובל אותי למקום הנכון...
תודה לך אבא, על החיים עד היום.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 6 חודשים #46406

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
היום שמתי לב למשהו מאוד מעניין. אני לא יודע אם זה התחיל היום לאחר שימוש כ"כ משומש. עד לשד עצמותי או שזה היה קיים תמיד בתת-המודע או במודע... אבל אני בכלל לא מחפש אשה יפה. אני מחפש אשה... כל השאר כבר לא מעניין! שתהיה פיליפינית מסריחה או כושי מכוערת אבל אם אני "דלוק" אז היא יכולה להתניע.... סוג הדלק לא כ"כ משנה... מצידי שיהיה סולר.... זה גם טוב! (סליחה, זה גם רע, רעל, עצבים דכאון ושאר ירקות)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 6 חודשים #46502

• brother
  • דירוג פלטיניום

היום שמתי לב למשהו מאוד מעניין. אני לא יודע אם זה התחיל היום לאחר שימוש כ"כ משומש. עד לשד עצמותי או שזה היה קיים תמיד בתת-המודע או במודע... אבל אני בכלל לא מחפש אשה יפה. אני מחפש אשה... כל השאר כבר לא מעניין! שתהיה פיליפינית מסריחה או כושי מכוערת אבל אם אני "דלוק" אז היא יכולה להתניע.... סוג הדלק לא כ"כ משנה... מצידי שיהיה סולר.... זה גם טוב! (סליחה, זה גם רע, רעל, עצבים דכאון ושאר ירקות)

אתה צודק למשתמש, אבל לא לאשתי שתחיי'ה ב"ה...
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 6 חודשים #46909

זה אשכול ממש חשוב.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 5 חודשים #47802

• להבות אש
אולי הבעיה, אני חושב, שאנשים חושבים שיופי תביא לאהבה, אבל יש משפט, לא זכור לי באיפה, אבל גאוני בעמיקותו:
"יותר משהיופי מרבה את האהבה, האהבה מרבה את היופי", ואני לא נשוי, אז  אתם הנשואים תגידו לי אם אני צודק או לא.

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 4 חודשים #49476

• סברס
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • דירוג כסף
אין ספק כי המחלה שונה מאחד לרעהו, ואצל כל אחד זה מתאפיין בחלק אחר, אבל אנסה לתאר את החלק שלי, ואולי יהיה לתועלת.

אני מכור לא בגלל אשתי, אלא למרות אשתי. אבל חשוב מכך, אופי ההתמכרות שלי הוא לריגוש, לפרי האסור, לפרפרים בבטן, לשאיבת הערכה בכל דרך אפשרית, ואין לה שום קשר לחיצוניות. טוב, אולי אני מגזים, אבל הקשר שלה לחיצוניות הוא קלוש... האופי הזה גרם לי לחפש את הריגושים בכל מקום מלבד במקום הראוי והמתאים לכך, בביתי האישי, והתוצאות נראו בהתאם. מבחן הסבילות הידוע גרם לי לבסוף לרוץ ולקפץ מריגוש לריגוש, ועוד לפני השגת הריגוש הקרוב, תכנון הרגע הבא, ואיך אחר כך אמצא משהו אחר. כך שבשבילי המחלה לא קשורה לאשתי.

ועוד משהו קטן, סממני המחלה אצלי הופיעו מגיל צעיר, הרבה לפני החתונה, כך שזו עוד הוכחה שזה שלי ורק שלי. (אוחח, הריכוז העצמי שלי לפעמים עושה טוב...)

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 4 חודשים #49591

אפשר לומר שבכל פעם שזה הוקפץ קראתי שוב.

מאוד נגע בי, וזה ממש כל מילה פנינה.

לכל אישה יש את היופי שלה וזה לא חייב להיות חיצוני, מה שברור שאנחנו צריכים לזכות להשתחרר מעצמינו ולראות את זה.

הלוואי שנזכה.

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 3 חודשים #52080

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר הפנה אותי לפוסט הזה שנכתב לפני המון זמן, אז חשבתי להוסיף כאן לינק לפוסט נוסף בנושא:

forum.gye.org.il/index.php?topic=2921.msg30634#msg30634
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 2 חודשים #54001

• יעקב י
  • חבר ותיק
רציתי קצת להעיר לכם על מה שכתבתם... מה זה הפרוש שאומרת הגמרא: "וצריך שיראנה וכו' ותמצא חן בעיניו" וכן פוסק הרמב"ם.
חן זה לא יופי חיצוני זה משהו הרבה יותר גבוהה...
חן פירושו- שהוא מכיר את האישיות ויודע ומתוך כך שהוא מכיר באישיות שהיא חכמה, בעלת חסד, מידות טובות וכ"ו אז היא מוצאת חן בעיניו... הדגש הוא "בעיניו" דווקא בעיניו, כי הוא מכיר אותה את הנפש שלה את ומתוך כך הוא אוהב אותה והיא מוצאת חן בעיניו זה דגש מאוד מאוד חשוב! היופי הוא לא חיצוני, אמנם זה גם חשוב אבל מתוך זה שהיא עם יופי פנימי אז החיצוני הוא גם יפה, זה עמוק אבל מי שיעיין קצת יראה עד כמה זה אמיתי ונכון, שזה ממש מתוק... אני יודע את זה כי אני גם בתקופת שידוכים ואני שם לב שהיופי שאני נפגש עם בחורה, ב"ה אני מסתכל על הפנימיות ולא כל כך על החיצוניות (זה חשוב אבל רק אם זה בה ביחד עם היופי הפנימי כי זה היופי האמיתי והיופי החיצוני בלבד זה שקר גמור!!)
בתקווה שהבנתם וששכנעתי...

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 2 חודשים #54009

• להבות אש
אני לא יודע מה איתך יעקב אבל אנחנו מכורים פה ואני מסתכל הרבה מאוד על החיצוניות!
תודה,
אוהבים,
אבי
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 2 חודשים #54016

• יעקב י
  • חבר ותיק
אני רק אומר שתנסה לראות את זה כך ותשקיע בזה...
אבל אם אתה לא רוצה לקבל את דברי אתה לא חייב.
נ.ב. לא אהבתי את התגובה שלך (היה אפשר לכתוב את זה יותר בכבוד).

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 2 חודשים #54039

• להבות אש
אתה צודק שיכלתי לכתוב יותר בכבוד ואכן מחקתי את החלק האחרון. מה שניסיתי לומר זה שכאשר אתה אומר לראות את היופי הפנימי ולא החיצוני, אנו לא יכולים לשקר לעצמינו, רואים את זה, וזה גם חשוב ולא נטעה! אתה צודק שצריך לראות את הפנימיות, וכמו שדב, מהקבוצה באנגלית אומר, אל תחשוב, להגיע לכל מיני הבנות זה נחמד, פרפרת הפת, אבל נזכור שדברים הגיוניים ושכליים לא הובילו אותנו לשום מקום, ואני מדבר מניסיון אישי. אנו חולים וצריכים להבין את זה וזהו! אני לא לא מקבל את דבריך, אבל אני אומר שעם כל היופי בדברים, עדיין רואים את החוץ וזה לא כ"כ פשוט. אולי גם אני לא יודע בדיוק איך לבטא את עצמי נכון אז אפסיק ועוד פעם, סליחה על החריפות.
אוהבים,
אבי

בעניין: ואם אשתי לא מספיק יפה? לפני 10 שנים, 1 חודש #56568

עוד לא קראתי פוסט כזה יפה(:
ואני חושף קצת נימים חבויים באישיותי המסוכסכת, שלא יגרמו לכם להעריך אותי יותר, וכל זאת בלי לנדב שום פרט על רמת היופי של זוגתי שתחי׳:
מכיון שהיא מוטרדת מהרבה גברים שעל חלקם אני יודע קצת פרטים, אני לוקח את זה לקשר שלנו, וחושב כמה שהם היו רוצים להתחלף איתי.
אז איך אני בהפוך על הפוך?
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן