ברוכים הבאים, אורח

חיים כפולים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חיים כפולים 3902 צפיות

חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35239

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חווית הסיפוק המיני הראשון שלי הפכה אותי לאדם אחר. לא ניתן להשוות בין מי שהייתי למה שהפכתי. בתוך שניות עברתי טרנספורמציה מוחלטת שיקח שנים עד שאבחין במתרחש ואוכל להתבונן ממרחק באובססיה, החוויה היתה כל כך חזקה שמהרגע הראשון לא היה לי סיכוי מולה, גם כשחשבתי שהסיכויים עימי ולטובתי, הקושי להתבונן במציאות נכון הגיע מהצורך הקיומי בתאווה, השיעבוד הכריח אותי לחיות חיים כפולים ומכופלים.

במאמר הזה אכתוב על חוסר התקווה שבחיים הכפולים, אתפלל לאבאל'ה אוהב שיהיו הדברים לתועלת.

כל עקרת בית מתחילה יודעת שהליכלוך בפינות קשה יותר להסרה, לא משנה פינה של מה, רצפה חלון או מגירה פנימית בארון, הנגישות מגבילה את התנועה, הנקיון מצריך מאמץ מוגבר, והנטיה היא לוותר, כי מי רואה.. 'זה לא שווה את זה'.. 'נשמור את האנרגיות למה שחשוב באמת'.. כמכור בעל צורך קריטי לעסוק 'בשלום בית' בנפשו פנימה למדתי את חשיבות הנקיון 'בפינות', הסיבה פשוטה, אין משהו שנותן יותר כח לתאווה, שדוחף לשם את הליכלוך, יותר מהחיים הכפולים.

כמו אדם הנזקק לטיפול שורש ומבקש מרופאו לעשות לו סתימה רגילה.. רק כדי שהאוכל לא יתקע לו בשיניו, כל זמן שהוא לא ינקה לו את כל התעלות הכאב ימשך והלסת עלולה להתנפח בכל רגע נתון, אני יכול לעשות (כמעט) הכל נכון, ברגע שתשאר פינה חשוכה לא נקיה היא תרדוף אותי, זו מהות הצעד החמישי – להאיר כל פינה אפלה.

ולא לא הכוונה היא לפינות מהעבר בלבד, אני כותב על פינות 'לא נקיות' היום. בהחלמה. על חיים כפולים בתוך התהליך וחמור מכך, בשם ההחלמה, על העמדת פנים מול הנפשות הקרובות, זה לא אומר שצריך ללכת עם שלטים על הגב או לרוץ ולספר לכל מכר על הסודות האפלים ביותר, ותודגש הייטב החובה להתייעץ עם בעל נסיון לפני חשיפה מול אדם קרוב, זה אומר שאני לא יכול ליהות יותר כמה אנשים. ועלי למצוא את הדרך (בהתייעצות) לעשות זאת ללא פגיעה בי או בקרובים אלי. (בהזדמנות אכתוב על אמירת שקר מפורש, העלמת האמת, העמדת פנים וסיפור כל 'כרטיס הביקור'..)

ראיתי במהלך הזמן חברים מעמידים פנים גם בתוך הקבוצה, בעצמי עיגלתי פינות כחלק 'מפוזת המחלים שלי' איננו מושלמים, משהבנתי את הנחיצות פעלתי לקראת, הוכרחתי להיות בתוך תהליך, כל מי שלא פעל לקראת 'איחוד זהויות', לא נשאר נקי. זו עובדה. לא משנה כמה זמן הוא עשה שריר מול התאווה בסופו של דבר הליכלוך בפינות הכריע אותו, הוא שמר עוד ועוד כפילויות ללא אור, והפינות גדלו וטרפו אותו מחדש.

לצערי הגדול יש בפורום חברים עם נ'יקים כפולים. לעיתים משולשים, ויותר מכך. מעבר לפגיעה האנושה באוירה, לי באופן אישי (שמעתי זאת גם מאחרים) קשה יותר כעת לתת אמון בחברים חדשים, אני חשדן מטבעי, מורכב לי לתת אמון באנשים בכלל ובפרט מאחרי מקלדת, בסופו של יום אני נפתח, ממש מתערטל, ואז מתברר לי לתדהמתי שאני מטומטם, הקבלתי פני חבר מתחדש, מה הסיכויים שאקביל פני חדש אמיתי באותה התלהבות?

מעבר לנזק העצום לפורום ארשה לעצמי לכתוב כמה מילים נוספות על 'הכפול עצמו', מי שמרשה לעצמו לשקר במקום אחד ירמה בעוד, למה? ככה. הוא תמיד ימצא סיבות מוצדקות נוספות לרמןות במקומות נוספים, זו המציאות בחיי מכור. ואם מישהו חושב שהוא יוכל לחיות בהסתרה ועדיין להפסיק להיות עבד של התאווה אין לי אלא לרחם עליו, אך למען כולנו אקרא לו מלב כואב,  למען הכלל, עזוב אותנו בשקט, חזור אלינו כשתהיה נכון לחיות ללא כפילויות. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35241

תודה רבה. גם לי קשה עם הניקים הכפולים. וסתם לידיעתכם: אפשר לראות די מהר מיהו חדש באמת ומיהו ניק כפול, ולמען האמת אפשר גם לנחש מיהו מי, כך שזה לא ממש עובד לכם...
הגענו למצב הזה בגלל חוסר הכנות. אנחנו באמת רוצים להכניס אותו גם להחלמה?
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35243

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
בתור אחד שעדיין לא מבין "מי נגד מי" בפורום. למה שיהיו פה ניקים כפולים? מה האינטרס?
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35244

• אסירותודה
  • מנהל
תודה דוקטור, 'ולחוזר', ברוך הבא, תשמח שאתה לא מבין, המבין הבין. אני בטוח בכך.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35245

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
אוי אסירות כמה שאתה צודק
יותר מטומטם ממה שאני הרגשתי אתמול
אי אפשר להרגיש פה

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35246

• אסירותודה
  • מנהל
דורון המתוק, אני מבין את הצער, הארוע ההוא יצר את הפוסט הזה. אם זה ירגיע אותך, הלוואי עלי טימטום כשלך. כבר אמרתי לך שאתה נדיר.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35253

בתור אחד שעדיין לא מבין "מי נגד מי" בפורום. למה שיהיו פה ניקים כפולים? מה האינטרס?

מצטרף לכל מילה.

תהרגו אותי.

פשוט לא מצליח להבין.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35255

• אסירותודה
  • מנהל
ברוך הבא 'רבע', אפחד לא יהרוג אותך, אם אתה לא מבין לא נורא, עזוב. כנראה שצריך להיות כאן קצת יותר זמן בכדי להבין. וגם אז, אם זה לא באמת משנה לך אז יופי. עדיף כך. החיים הכפולים בפורום הם רק חלק מהפוסט, חיים כפולים אחרים,  בבית, בעבודה, אתה מכיר? נסה להתחבר לאלו..

בהחלמה.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35256

חיים כפולים?

לא יודע מה זה.

היושר נר לרגלי מאז ומקדם.

אני מכיר רק טישיו מדפים כפולים, ועלי לולב כפולים כפי הנדרש.

חוץ מזה הכל דבש.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35258

• אסירותודה
  • מנהל
אשריך, אני לא זכיתי, כדי להשתמש בתאווה הייתי חייב לשקר ולרמות את כל  מי שבאתי איתו במגע.. גם את עצמי. לדוגמא לא יכולתי לספר לאשתי מאיפה חזרתי ולכן המצאתי סיפור, אותו דבר למשגיח בישיבה ומוקדם יותר להורים. וכן הלאה על זה הדרך.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35260

אחי, תן חיוך, אל תתחפר אחי.

כל גז שאתה נותן כדי לצאת מההתחפרות, מעלה חול עד לשמים ומכביד עלינו את הנשימה..

בא נשמח היכן שאנחנו ופתאום הכל יהיה מצויין.

בהחלמה.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35261

• אסירותודה
  • מנהל
אשתדל. תודה.

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35262

בהחלמה :-)

זכור אחי,

השמחה היא מחלה מדבקת!!!

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35266

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
קצת סובלנות לא תהרוג אותנו.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: חיים כפולים לפני 10 שנים, 11 חודשים #35283

• סברס
  • רצף ניקיון נוכחי: 248 ימים
  • דירוג כסף
חיים כפולים - השם השני שלי...

במשך שנים רבות חייתי חיים כפולים, כלפי כל מי שהכיר אותי, כולל הדמויות הקרובות אלי ביותר.

אבל החיים הכפולים לא נעצרו שם, עמוק בשימוש, הייתי אלוף ביצירת זהויות חדשות ומתחדשות, בלתחמן מפה ומשם, העיקר לגרוף עוד קצת הערכה לדימוי העצמי שלי, ותשומת לב נוספת, אפפעם לא תזיק.

כפורום שמתיימר להכיל בתוכו מכורים, לא ימלט כי תופעות מעין אלו יתרחשו פה, אך חשוב לזכור, כי מרכיב מרכזי בהחלמה הוא הכנות, ועם כנות - לא ניתן להתחדש בניק מחודש, גם אם יש לי רצון עז להראות טוב יותר מחדש...
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן