ברוכים הבאים, אורח

ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) 4465 צפיות

ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 10 שנים, 11 חודשים #35159

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא.
אני לא יודע מה הביא אותך לכאן,  אבל אני יכול לספר לך מה הביא אותי.
אותי הביא - לא תנחש, הריח.
אני זוכר את עצמי יושב בחמש לפנות בוקר, ושוטף את הידיים בסבון פעם ועוד הפעם ועוד פעם - שהריח הזה לא ידבק בי.
הריח של האחרי, התיעוב הזה, שמכה. בוגד, אשתך ישנה חמש מטר ממך, שוב שוטף ידיים. ולפני יומיים...שוב שוטף ידיים.
והרי אני הרוג מעייפות...למה? איך? איך הרסתי שבועיים? זהו, הפעם זה הסוף.
נזכר בפעמים הקודמות שאמרתי את זה ומחייך חיוך מריר, שוב שוטף ידיים.
והריח נשאר.
אני מפחד שאשתי תגלה אותו, את הריח הזה שלי. פעם חשבתי שהשערות שיש לי על הגוף מהוות ראיה לכך שאני פעיל הורמונלית, באותו הפעם - חשבתי על הריח הזה.
הריח שמסגיר מי אני באמת, שמצליח לחשוף מבעד לזהות היפה שלי, עובדת ה', מי אני ולאן אני שייך.
אני שונא אותו, זה לא אני אני צועק במחשבתי ללא מילים, העיניים לפתע דומעות. אבא, מה אתה רוצה שאני אגיד לך? שאני לא אעשה את זה שוב? הרי שנינו יודעים שאני לא עומד במילים שלי.
יאוש.
עייפות
תסכול.
יאוש
ושוב יאוש
שנאה.
תיעוב.
דחייה עצמית
פחד.
לפני שבועיים ויומיים, חודשיים ושנה הייתי שם, בגיהנום הרגשי הזה, 
לפני שלושה חודשים ושנה - נכנסתי לשמור עיניך לראשונה.
מצאתי כאן תקווה.
כן חבר יקר, הבנתי שאני לא לבד. גיליתי שיש איתי עוד אנשים. להפתעתי לא כולם שייכים למגזר שלי, גיליתי שהם מבינים אותי. שהם מכירים את הסירחון הזה. נדהמתי בעיקר מכך שהם לא מתרגשים ממנו. הם מריחים את האמת שאני כל כך טורח להסתיר ולהכחיש ביום יום, ואומרים לי: נתן במתנה - אנחנו גם היינו שם, תצטרף אלינו, יש תקווה.
מצאתי בפורום הזה - משפחה. משפחה בה לא משנה לאיזה נתיב אתה הולך, לא משנה באיזה גיל אתה, לא משנה מאיזה מגזר אתה - יש לך מקום כאן. וכמו במשפחה, פתאום גיליתי שיש לי אחים גדולים - אנשים שיש להם את הדבר המרכזי עליו חלמתי - קבלה עצמית, שלווה, אנשים שאני נדהם מחדש כל הזמן כשאני רואה ושומע אותם מדברים כאנשים 'אשר רוח בהם', מכיוון שהסיפור שלהם הרבה יותר גרוע משלי. וכשאני אומר הרבה יותר גרוע - אני באמת מתכוון לכך. אנשים שהדיבור שלהם, הניסיון שלהם, הקבלה העצמית שלהם, גורמת לי להתחיל להאמין שאולי יום אחד - אני אפסיק לשנוא את עצמי, שאולי יום אחד, אם אלך מספיק זמן ועם מספיק מאמץ בדרך שהם הלכו בה - גם אני אוכל להסתכל במראה, ולהגיד לעצמי: נתן במתנה, אתה אדם טוב, ובפעם הראשונה לא רק להסתכל אלא גם להריח.
קשה לי לתאר את עוצמת הרגשות שחוויתי בימים הנוראים האחרונים, בהם התחלתי לטעום מטעמה של הקבלה העצמית.
קשה לי לתאר את הכנות בה אני יכול להסתכל כיום בעיניים של אשתי, ולהבין שהיא מריחה את הריח הזה, ומקבלת אותו.
קשה לי לתאר עד כמה השיתוף כאן בפורום אפשר לי לרכוש חברים חדשים, משפחה חדשה, אשר כל כך דומים לי למרות שמבחוץ הם כל כך שונים.
אני, באופן אישי, התחברתי.
מצאתי כאן את ביתי.

וכאן, חבר יקר, אני מבקש ממך, ומכולנו בקשה:
המילה הכתובה מטעה. אם הדיבור מגלה טפח ומסתיר טפחיים, המילה מגלה זרת ומסתירה 'אמה' (בשיעור חזו"א).
לפעמים כשתכתוב משפט מאוד סתמי, איזה דבר תורה או חידוש ברוחניות, לא יקראו אותך כמו שצריך - לא יבינו עד כמה אתה מרגיש חשוף בכל משפט ומשפט. יחשבו שבאת להטיף, יחשבו שאתה לא סובל. יחשבו שאתה לא 'חלק מאיתנו'. כן, זה לא פשוט, זה קשה.
הצורך להיחשף מבחינה רגשית הוא תובעני מאוד, להסכים שאחרים יריחו את הריח הזה...
ולהפך, לפעמים אתה תגיב בלב מלא חמלה, או שתגיב בסערה רגשית חזקה, ולא יתייחסו אליך כפי שקיווית.
זה יכול לקרות. זה קורה וזה קרה.
אני מבקש ממך להצליח לקרוא בין השורות, בין השורות של עצמך, ובין השורות שלנו.
לקרוא את הפחד, את היאוש, את המצוקה, את התקווה שאף אחד לא מעיז לומר וכולם מדברים על 'רק להיום', את חוסר האמון, את ההפתעה, את מכלול הרגשות שכל מי שנכנס לכאן מביא איתו.
לקרוא, להבין, להפנים, ולהגיב ממקום של חמלה.
רק מהמקום הזה, אפשר להבין מדוע צריך את 'למען הסדר הטוב', שעוזר לנו לשמור על כללי היסוד של הבית.
רק מהמקום הזה אפשר להבין שאנשים שנכנסים לכאן, באמת פצועים, באמת במצוקה, וכמו כל אדם שפגוע מבחינה רגשית - לפעמים גם באמת מגזימים.
ברוך הבא, מקווה שהאנרגיות הרגשיות שמסתובבות כאן בפורום לא ישתקו אותך, מקווה שתצליח להתבטא, לתת צורה וסגנון לרגשותיך באופן שאצליח לזהותם. ואם לא - אנא, גלה הבנה וסבלנות.
אני, קיבלתי כאן את חיי במתנה.
אני מקווה שגם אתה תמצא כאן את ביתך, תעניק לי מאיכויותיך, ואולי - כשתגלה את הריח הזה, שאני לא מצליח להסתיר ולא תברח - תעזור לי להאמין שגם אני, עם כל החושך שבנשמתי, ראוי להיות בן של אלוהים.

אוהב
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 10 שנים, 11 חודשים #35164

"ויגש וישק לו וירח את ריח בגדיו ויברכהו ויאמר ראה ריח בני כריח שדה אשר ברכו ה'"

בעניין: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 10 שנים, 11 חודשים #35259

אתה כותב מאוד יפה נתן, חבל שכל כך קצת.

בהחלמה.

בעניין: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 10 שנים, 11 חודשים #35332

על טעם ועל ריח אין להתווכח,
בפרט שהטעם והריח שלך נתן היקר והאהוב
זה ריח של גן עדן.

בעניין: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 10 שנים, 11 חודשים #35441

• gil
  • חבר ותיק
  • רק להיום תהיה לי תוכנית.
מאוד מחזק
תודה רבה
רק להיום אשתדל לחיות ביום זה בלבד, ולא אנסה לפתור את כל בעיותי בבת אחת. אוכל לעשות דברים בשתים עשרה השעות, שהיו מרתיעים לו ידעתי שעלי לעשותם כל חיי.

בעניין: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 10 שנים, 11 חודשים #35520

• דבוק בה'
איכססס!!...

שונא את הריח הזה של אחרי..

שונא את עצמי עם המחשבות שאחרי..

אוהב את אבא שמחזיק אותי נקי.

תודה רבה על הפוסט הנפלא.

בעניין: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 10 שנים, 11 חודשים #35554

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אני ממש מזדהה עם הכתוב

קורא את מה שנתן כותב ונזכר בעצמי לפני שנה וכמה חודשים...

כמה טוב ה' ששלח אותי לפה

תשובה: בעניין: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 8 שנים, 11 חודשים #74178

יהלום שדליתי ממש מאשפתות תהום הנשיה.

נתן,תודה על המתנה.

אוהב מאוד,
אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תודה רבה על האופטימיות לפני 8 שנים, 8 חודשים #76752

אני כבר מעל שנתיים נכנס ויוצא מהאתר הזה בין הייתר מכיון שלא היה לי אינטרנט בבית. (מה שבהחלט לא עזר לי לא ליפול, מכיוון שבמציאות של ימינו בכל עבודה יש מחשב ואינטרנט זמינים)
אני עכשיו עם הריח הזה ואני יודע שאני רוצה להתחיל מסע אמיתי. כנה שאני כותב בו ושייך אליו ומייחס אליו אני באמת רוצה לעשות את זה . למען ה' למען הנשמה למען החיבור שלי עם הקדה"ב שזה הדבר היחיד ששווה בשבילו לחיות. אני אוהב את מי שנימצא איתנו.

תגובה: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 8 שנים, 6 חודשים #77852

• Moshesa
  • חבר חדש
נתן היקר
תודה רבה על השיתוף הכנה
אני כל כל מכיר את ההרגשה הזאת שאתה מתאר שאישתך ישנה ואתה עסוק בתאווה
חיזקת אותי אני ברוך השם נקי 3 שבועות
שבת שלום

תגובה: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 8 שנים, 6 חודשים #77856

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
נתן אתה כותב מאוד יפה
חיזקת אותי מאוד

תגובה: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 8 שנים, 4 חודשים #80146

תודה רבה
חיזקת אותי

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 8 שנים, 4 חודשים #80151

• עבד
  • דירוג כסף
אשריך נתן ,מדהים איך תארת את התחושות שאחרי..... בצורה כל כך מדוייקת ,כל כך נכון לעצור רגע בתוך כל המלחמה המטורפת הזאת ,שלא רק אנחנו צריכים להילחם בה בחירוף נפש ,אנחנו גם מסתירים אותה מעיני כל, כביכול בחוץ, בעולם הגדול, אנחנו צריכים להראות פנים רגועות ונינוחות .בזמן שאנחנו כל רגע בעיצומה של לחימה איומה .אז הדברים שאמרת הם לא רק מדוייקים ונכונים ,אלא גם כמו פלסטר ,כמו משכך כאבים ,בצורת תזכורת ,להיזכר על מה אנחנו נלחמים ,אנחנו נלחמים על הזכות לקום בבוקר ולאהוב את מי שהיית יום שלפני,את הזכות להביט בפנים של אשתך מבט כנה,את הידיעה הפשוטה שאתה זה ששולט בגופך ,ולא הפוך!!!חזק וברוך אשריך.

תגובה: ברכת שלום ובקשה לחבר החדש (וגם אזהרה קטנה) לפני 5 שנים, 9 חודשים #113473

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה נתן במתנה.
הזדהיתי מאוד בקריאה.

מאחל לכולנו עוד יום אחד נקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן