ברוכים הבאים, אורח

מכור להתמכרויות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מכור להתמכרויות 4166 צפיות

בעניין: מכור להתמכרויות לפני 11 שנים, 4 חודשים #21532

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

כל אחד שחש עצמו מרוקן אחרי עוד לחיצה על ההודעות שלא נקראו וראה שאין חדש תחת השמש יודע על מה אני מדבר, כל מי שפירסם כאן פוסט וצבט לו בנשמה שאין מספיק צפיות-תגובות, או שהיחס בין התגובות לצפיות גבוה או נמוך מדי לטעמו יודע על מה אני מדבר. כולנו אותו פס יצור, זהו אותו אריג, רק הגיזרה שונה...

אאוצ', כואב. אכן, כאשר אני כאן בשביל הדברים הלא נכונים - זה מרוקן. אבל זה לא תירוץ שלא להגיע לכאן, אלא להיפך - זאת דחיפה להיות כאן בשביל הסיבות הנכונות.

אוי!!! שני מנהלים שמקלפים את הבצל שלי!!! האם "סוד" ידע (או ניחש) את אשר חשבתי לעצמי בסוד? ניסיתי לצלצל לספונסור והוא לא ענה. (עוד תירוץ....) אז התנתקתי עד להודעה חדשה. סקרנות שבי החזירה אותי לפורום לקרא את הבעייתיות שבהתנתקות.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: מכור להתמכרויות לפני 11 שנים, 4 חודשים #21537

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אמת צרופה סוד. הספונסר שלי לימד אותי שלא פעם ההימנעות מפעולה מחמת החשש ממניע חולה זו פעולה ממניע חולה... הדבר הנכון הוא להתייעץ, לא להחליט לבד.

אחד הצדדים החזקים של המחלה הזו הוא בילבול רב, ספונסר בעל נסיון יכול לעשות סדר בבלאגן, להבחין במניעים 'בעייתיים' ולהציע דרך רצויה.

בהצלחה לכולנו.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן