ברוכים הבאים, אורח

לפעמים אין היגיון במה שקורה ה' ירחם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לפעמים אין היגיון במה שקורה ה' ירחם 303 צפיות

לפעמים אין היגיון במה שקורה ה' ירחם לפני 2 שנים #142202

אני הרגשתי צורך גדול לספר על עצמי ועל מה שאני עובר מהרגע שקיבלתי על עצמי תשובה בילדות אמנם זה הרבה לספר אבל ככה כל פעם אני אשתף קצת מה עושים כשכבר אין כח ללכת ראש בראש עם התאווה?? וכל פעם שנפלתי ולא הצלחתי להחזיק את עצמי בתשובה 
ועם כל פעם שקיבלתי על עצמי עוד פעם לא לחטוא אלפי פעמים אי אפשר לתאר  אפילו להתבודד כמה דקות להרים את העיניים לשמיים כבר משימה קשה  זה כאילו כבר הביא אותי למצב שאני דווקא התרחקתי מדרך היהדות כאילו בעל כורחי אני כבר בקושי מתפלל בסדר התפילות בקושי לומד תורה כבר נפלתי בשבתות גם וכואב לי ממש יש לי צער מזה  והרחוב בזמן האחרון ניהיה מקום בעייתי להסתובב בו כל הצניעות וזה. ניסיתי להתעייץ בעבר עם רבנים שחשבתי שיוכלו לכוון אותי אבל מסתבר שלא לכל אחד יש זמן להקשיב לך כי לא חסר דברים אחרים להתעסק בהם ורואים אותך בצורה שונה שאתה מספר שיש לך בעיה וככה נהייתי קטן אמונה עם הזמן ונשארתי עם בעיה שאני צריך להתמודד איתה את האמת אני כבר מעל גיל 30 לא מזמן. ואני לא יודע מה הסיכויים להכיר מישהי ופשוט לנסות לחיות חיים נורמלים עם משפחה וילדים אתם יודעים מה ההרגשה שכל מי שאתה מכיר מהילדות והמשפחה כבר התחתנו ונראה לפחות כלפי חוץ שהחיים מסתדרים ואני נשאר מאחור כל המצב הזה הביא לשתייה וזרע לבטלה ואני שממש חזרתי בתשובה כבר מגיל 16 ועזבתי את כל מה שאני מכיר ואת מי שאני מכיר ולא התקדמתי לשום מקום אתם יודעים איך אני מרגיש עם זה???? חרא!! אפילו בשידוך לא הלך לי  עם כל הקושי  והגעתי בזמן האחרון למצב שאני יושב מול פסיכולוגית כי שם אצל הרבנים לא קיבלתי עזרה והיא לא יודעת מה זה לא להיות נשוי ורווק ולהיות עם יצרים והמשפחה חושבים שאני בסדר אבל אני בלילה ה' ירחם עליי נכנס לאינטרנט הזה ונופל ואני כל כך רוצה לחזור לדרך ה' לשבת וכו' אני מרגיש לא טוב בכללל ואני מרגיש שהתרחקתי מהבורא ומהאמונה והכול ניהיה הפוך כל מה שאני מבקש זה ישועה משמיים ורחמים שה' יאיר לי את הדרך ויוציא אותי למקום אחר כי אני זקוק לזה אני בחושך.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים על ידי אופטימי עם ניסיון.

תגובה: לפעמים אין היגיון במה שקורה ה' ירחם לפני 2 שנים #142204

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר ואהוב, תודה על השיתוף.
קראתי כל מילה, נכנסת לי ללב.
הייתי שם גם, ברווקות עם הפורנו, ואתה יודע מה, גם בנישואין עם הפורנו...
המחלה שלנו לא יודעת שובע והיא רוצה את כולך ולתמיד.
אתה צריך לעשות משהו שאף פעם לא עשית.
אם זה לדאוג לסינון טוב שלא תוכל ליפול בשום אופן באינטרנט, ליצור קשר טלפוני עם חברים, שותפים בצרה באותה הסירה, להכנס לכאן יותר, לעדכן ולהתעדכן,
אולי אפילו בהמשך תגיע לקבוצות, כדאי שתברר על זה.
יש תקווה!!!!!! 
אתה לא לבד, אתה יכול לצאת מזה, זה ששיתפת פה זה כבר התחלה טובה
אוהבים אותך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן