ברוכים הבאים, אורח

לחיות בגיהנום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לחיות בגיהנום 1630 צפיות

לחיות בגיהנום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113758

רציתי לחלוק עד כמה פגם הברית גרם לי לחיות בגיהנום עוד בעולם הזה. העבירה הנוראה הזו, כאדם לא דתי אני אומר את זה, גרמה לי לחיות כמו מת, אחרי העבירה הרגליים שלי כאבו, הידיים כאבו, אבל יותר מזה, הלב נסתם, לא יכול להתפלל, קשה לשמור שבת, מחפש רק להשביע את עצמי, את התאוות, ובלילה רוצה לבכות מההרגשה הנוראית שיש לי, רוצה לבכות אבל לא מצליח, אני לא רגיש מספיק. עד היום יש לי נזקים איומים מהדבר הזה שעשיתי אני כותב את מה שאני כותב בכאב וסבל...אני נקי יומיים (זה המון בשבילי) ההרגשה מתחילה להשתפר, אבל אני רחוק מלהגדיר את עצמי אדם נורמלי, או אדם בכלל, קשה לי מאוד אבל מדקה לדקה שאני שומר ההרגשה משתפרת, הרסתי לעצמי את החיים, אני הורס לעצמי את החיים, ועכשיו מזהיר במכתב הזה אתכם, אבל אותי בעיקר, תיזהרו מהעבירה הזו, תילחמו בדבר הזה כל יום! תהיו נקיים, תילחמו על זה, כי אם לא, אולי היום כשאתם צעירים אתם יכולים להמשיך ולתפקד בחיים, ככל שהזמו עובר ולא מתקנים, כבר קשה לחיות, קשה לחיות! תקנו עכשיו, אל תחכו למחר, תשמעו לי, אני גמור, מנסה להרים את הראש מעל המים, לנשום קצת, כמו שלא נשמתי כבר שנים, קשה לי מאוד! 
קשה מאוד!! על הנאה של חצי דקה ביום, כמה אני משלם עליה בעולם הזה, מה יהיה לי אחר כך? לא יודע, אני מפחד

תגובה: לחיות בגיהנום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113759

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
אומרים שאנחנו לא נקבל גיהנום בעולם הבא, כי סבלנו פה בעולם הזה,
אבל תכלית,מזדהה איתך,
אבל לצערי קשה להחליט להפסיק, התאווה יותר חזקה מהכול,
מציע לך להצטרף לחברים, תנסה ליצור קשר טלפוני עם חברים מהפורום, ואולי אפילו לבדוק קבוצות חיות, ממליץ מאוד, זה לצאת מהחושך ולראות שלווה בחיים שלנו,
מחכה לך, אני וכולם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לחיות בגיהנום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113785

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הסיפור שלך מאוד מוכר. 
אני שומע אותו בקבוצות המון פעמים.
מי שבאמת מחפש פתרון, ומוכן לעשות הכל בשביל זה, הוא גם מוצא את הדרך החוצה אל החופש, ללא תלות בגיל ו/או במצב עד איפה הוא הגיע.
מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי. 

אוהב
מאחל לך יום שפוי ונקי.

תגובה: לחיות בגיהנום לפני 5 שנים, 8 חודשים #113799

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?