ברוכים הבאים, אורח

12 הצעדים או ונשמרתם ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 12 הצעדים או ונשמרתם ? 909 צפיות

12 הצעדים או ונשמרתם ? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115037

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם !
אני קצת מבולבל מכיון שאני לצערי חולה מהתמכרות ! שמעתי לא ממזמן על הצעדים ! והנה אחד הצדיקים והותיקים כאן באתר אמר לי שיש אופציה יותר מהירה מהצעדים והיא שיטה חדשנית של הארגון ונשמרתם !
לדבריו תוך שבועיים אפשר לצאת לגמרי מכל הסיפור (זה כולל צומות תפילות תשובה וכדו')
אחד הוותיקים כאן אמר לי שהוא לא שמע על זה !
אני סומך על ההוא שהמליץ לי על זה אבל רציתי לשאול כאן בפורום אם מישהוא כבר ניסה שיטה זו ואם היא עבדה אצלו וכו'.
תודה רבה לכולם !

תגובה: 12 הצעדים או ונשמרתם ? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115039

אם מדובר כולה בטיפול של שבועיים, למה שלא תבדוק, ואחרי שלא יעבוד תחזור סגור על זה ל12 צעדים?

וברצינות, אחרי שלמדתי והבנתי את המחלה שלי, מתקשה להאמין שטיפול שלא מבוסס על שינוי נפשי יעזור. זה כמו שאני לא רואה איך דיקור סיני יעזור ליד שבורה. 

ניסיתי בגדול את הכיוון. תפילות, תיקון הכללי, קברי צדיקים, מקווה, התבודדות, צומות, זוהר (הייתי בחבורת קריאת זוהר ומאחר למשמרת הקריאה כדי לסיים לאונן....) - ולא הלך. אז יאמרו לי שלא ידעתי את המתכון המדויק? שהייתי צריך לקרוא קטעים מסוימים בזוהר ולצום בתאריכים אחרים? סליחה, אבל מתקשה להאמין באלוקים כזה. שדורש כאלה דברים ודופק אותי רק כי לא ידעתי את המתכון המדויק שלא פורסם עד לבוא הארגון הקדוש הנ"ל. 

ב12 הצעדים למדתי שאני צריך דרך חיים של חיבור רוחני שמתבטא בחיבור לעולם וניקוי פגמי האופי שמובילים אותי לבריחה להתמכרות. בינתיים זה עובד לי, ויותר משאני לא מאונן - גיליתי את החיים ונהיה לי טוב בהרבה תחומים נוספים. 

תנסה, ובבקשה תעדכן אותנו אם זה עובד. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: 12 הצעדים או ונשמרתם ? לפני 5 שנים, 5 חודשים #115150

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני לא יודע, אני רק יפנה לדיון קודם שנערך כבר בפורום בנושא.
לחץ כאן.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן