ברוכים הבאים, אורח

סדר בנושא הקבוצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סדר בנושא הקבוצות 2024 צפיות

סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #111887

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום!
התבלגנתי מכל ההקמה של החברותא החדשה.
לפני ההקמה היו לשמור עיניך 3 קבוצות בארץ אחד בשני ברמת גן אחת בשלישי בירושלים.
הקבוצה בשני הפכה לpa הקבוצה בשלישי הפכה לsa.
אז מה נשאר לשמור עיניך?
בנוסף הבנתי שהיתה קבוצה חדשה קטנה בחמישי ברמת גן מה דינה?
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #111888

להבנתי אין יותר מושג כזה של קבוצות שמור עיניך. יש או pa או sa. כך נאמר במצפון לפני שהקבוצה הירושלמית החליטה להיןת sa. אחרת ברור שהיו נשארים שמור בלי להסתבך..

דרך אגב, הקבוצה בירושלים היא כרגע " sa פמילי" - כלומר באווירה משפחתית יותר, כדי לשמור על האווירה והציביון הקודם בקבוצה. 

ההבדל בפועל הוא שלא אומרים שיר המעלות ו"מחוטא לחולה". מוזמן להמשיך לבוא. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #111899

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

עקרונית נראה לי שאפשר לארגן קבוצות של 'שמור עיניך' עבור מי שהוא לא מכור.
אלא שכיון שבקבוצות הנוכחיות שהיו במציאות היו כולם מכורים לכן זה מה שקרה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #111963

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

ביום חמישי השבוע, בשעה שמונה בערב, תפתח קבוצה של PA = "מכורים לפורנו אנונימיים" בגבעת שאול בירושלים.
כל מי שסובל מהתמכרות לתכנים פורנוגרפיים מכל סוג שהוא (וידאו, תמונות, שיחות אירוטיות, ספרות אירוטית וכן הלאה), מוזמן להצטרף.

לצורך קבלת המיקום המדוייק, יש ליצור קשר באימייל: help@p-a.org.il

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #112064

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
אוקי אז הבנתי שגם חמישי ברמת גן הפכה ל pa.
לפי זה יוצא שאין יותר קבוצות חיות לשמור עיניך כמו ש'בהשתדלותנו' אמר.

כעת ברצוני לשאול שאלה.
אני אדם שהגיע דרך הארגון הנפלא הזה לתוכנית. ואחת העזרות שלקחתי היה הקבוצות החיות שבלעדיהן לא יודע אם הייתי ממשיך לתוכניות אחרות שנראות יותר 'מאיימות'.
מה יהיה עכשיו?

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #112077

גם אני אישית, מתחבר הרבה יותר לשמור עיניך, מאשר לקבוצות האחרות.... ואסיר תודה, לה', ולמנהלים, שהקבוצה הטלפונית, והפורום, של שמור עיניך, עדיין קיימים, וזמינים כל יום... פתחו בפניי את הדרך להחלמה...

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #112081

אני מבין את החשש שלכם, זה באמת אחרת להצטרף לתכנית "יהודית" של עובדי ה', שרוצים להתחזק בשמירת העיניים, לעומת להצטרף לקבוצת מכורים ללא השתייכות דתית (תאורטית יכולים להצטרף גם גויים..). 

אבל, כרגע המצב הוא שהקבוצות הן אותו דבר בדיוק. אותם אנשים ו(כמעט) אותו חומר (טוב, השמיטו את ה"שיר למעלות" שפעם המקדימים היו ממלמלים במהירות..). בינינו, גם בsa המציאות היא שהרוב בארץ דתיים.. (מחלה של דתיים? כנראה מחלה של כל חלקי האוכלוסייה, עם פוטנציאל החרפה אצל דתיים. אבל זה כבר נושא אחר). 

השיח הוא על החיים, וכולם מבינים מה זה ההתמודדות השונה עם חגים, מול רבנים וכו'. אפילו מתארגן בסוף זימון ותפילת ערבית.. 

אז חבל להפסיד בגלל זה. 

בעיני זה החלטה אצילית: כדי לעזור לכולם, אנחנו מוכנים לוותר קצת על ההרגלים והנוחות שלנו (מזכיר את האצילות של האלכוהוליסט החבר של ביל וו. שנגמל בעזרת התעוררות רוחנית בדת שלו. ביל התייאש, כי הוא לא יכל לקבל את עצמו כנוצרי. ואז אותו חבר הציע: למה שלא תעבוד את אלוקים כפי שאתה מבין אותו?) .

יש פה גם חיזוק לצעד הראשון, בכניעה חזקה יותר. כן, זו קבוצת מכורים, כי אני מכור. לא בעייה דתית, בעייה פסיכולוגית. לכן אני לא בקבוצה של שמירת העיניים. כמו שאם היה לי מחלת סכרת הייתי מתאשפז בבית חולים לא דתי ומקבל טיפול מרופאים לא דתיים, בתכנית לא דתית. 

רק אל תפסידו בגלל זה את החיים.. 

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #112106

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבל, כרגע המצב הוא שהקבוצות הן אותו דבר בדיוק. אותם אנשים ו(כמעט) אותו חומר (טוב, השמיטו את ה"שיר למעלות" שפעם המקדימים היו ממלמלים במהירות..). בינינו, גם בsa המציאות היא שהרוב בארץ דתיים.. (מחלה של דתיים? כנראה מחלה של כל חלקי האוכלוסייה, עם פוטנציאל החרפה אצל דתיים. אבל זה כבר נושא אחר).  - אצל דתיים התחתית מגיעה יותר מהר, הבושה יותר גדולה, האשמה יותר, הפיצול אישיות יותר צועק וכו' וכו'. האם זה אומר שחילוני/גוי לא אשם, מתבייש וחי בפיצול אישיות? זה לא נכון והקבוצות יוכיחו.

ואסיר תודה, לה', ולמנהלים, שהקבוצה הטלפונית, והפורום, של שמור עיניך, עדיין קיימים, וזמינים כל יום... פתחו בפניי - עד כמה שידוע לי הקטן, הקבוצות הטלפוניות הם של PA ולא של שמור עיניך, אבל אולי אני טועה בזה.

לגופם של דברים - אני לא אמור להיבהל מתכנית 'מאיימות', משום שאני לפחות, לא בדקתי לפני שפתחתי סרטון ביוטיוב, האם השחקנית שם היא מהקהילה שלי או לא, או לפחות האם היא דתייה.... אני חושב שהגיע הזמן לתפוס את עצמי בידיים ולהפסיק להפריח לאוויר תירוצי סרק. 
אני מודה בזה שיש תחושה יותר טובה אם אני נפגש עם קבוצה שהם כמוני (אפילו שאני אישית, מקבל הרבה יותר מחברים גויים וחילוניים בתכנית), אך עדיין מותר לי לפתוח ראש וללכת למרפאה כדי לקבל תרופה.

מקווה שהועלתי...

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 6 שנים #112118

רק מוסיף על הדברים של נתן: 

דברים שלמדתי מאנשים שלא בדיוק כמוני, שפגשתי בקבוצות: 

* התאווה לא עוברת עם הגיל. יש גם מבוגרים מאוד בקבוצות. 

* הבעייה שלי היא לא עם האיסור הדתי. כשאני שומע את הסבל והקרקעית אליה הגיעו חברים חילונים - אני מבין שאם הייתי חילוני היו לי חיים דפוקים בתאווה בדיוק כמו שהיה להם. 

* אני מבין שאני יכול אפילו בלי פורקן מיני אצל אשתי. אם חבר בעל משיכה לגברים חוגג נקיות שנתיים, והוא יודע שהוא לא יתחתן ולא בונה על פתרון אחר - גם אני מסוגל בלי לעשות מניפולציות על אשתי. 

ועוד תובנות רבות! 

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 5 שנים, 11 חודשים #112409

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
נתן אתה לא טועה.
לאור העובדה שלאחרונה הוקמה החברותא החדשה "PA - מכורים לפורנו אנונימיים", החל מיום רביעי , י' אייר, 25 לאפריל, הקבוצות הטלפונית עברו להיות חלק מהארגון החדש, ולא המשיכו לפעול כחלק משמור עיניך.
בקיצור אם יורשה לי להגיד דברים בסגנון של הרב טוורסקי - פעם היה לאן לשלוח את מי שסובל רק להיום אין.
עצוב לי..

תגובה: סדר בנושא הקבוצות לפני 5 שנים, 11 חודשים #112415

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאמין שיש מספיק בתי חולים בארץ ומספיק רופאים. מה שחסר זה הרצון והמוכנות שלי. 
בהחלמה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן