ברוכים הבאים, אורח

האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול 2261 צפיות

האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #9955

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
יש לי שאלה נכון להיום ההשתתפות בקבוצה והיחס התמידי לצעדים
לא ממש קל לי אבל אין מה לעשות אני מאמין שבסופו של דבר זה מה שיציל אותי
אבל המחשבה שלחיות עם זה כל החיים זה ממש מעיק ועושה את הנושא כבד
מישהו יכול לעזור לי בנושא ?

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #9963

• moved
  • דירוג פלטיניום
ברית- קודש היקר והאהוב,

אני מתייחס למה שכתבת כאן וכן באשכול הסמוך.

כשאתה אומר "לחיות עם זה כל החיים", למה אתה מתכוון? לחיות עם מה?

לחיות עם אוננות פעם בשבוע, אתה מסכים?
ומה עם פעם בחודש?
אתה יודע מה רק פעם בשנה,מה אתה אומר?

ולחיות עם מחשבות של תאווה כל פעם שאתה הולך ברחוב, עם זה אתה כן מסכים לחיות? ומה עם תאווה כל פעם שחברה של אישתך נכנסת הביתה?

המטרה העיקרית בקבוצה היא ללמוד לחיות עם התאווה. בשביל חיים טובים עם התאווה צריך דבר אחד לחיות עם הקב"ה.

אז הקבוצה מציעה לנו לחיות עם הקב"ה כל החיים, עם זה אתה מסכים?
כל פעם שתראה תאווה, תזכר בקב"ה. כל פעם שתראה תאווה תצטרך ללמוד להסיט את העיניים, ולא לצרוך אותה.

בעצם כיהודי עובד ה' להפסיק לצרוך תאווה כליל, זה הרבה יותר קל מלהפסיק לשתות אלכוהול. 

הידיעה שאתה מכור זה משהוא טכני לגמרי- אתה מכור ולכן אתה לא יכול לבד - ולכן תחיה את הקב"ה. תבקש היום תבקש מחר, תבקש כל רגע.

גם אם לא הייתי מכור, הייתי מאוד שמח לחיות את הקב"ה בצורה כזו. רק אז לא ממש היתה לי סיבה להשתדל לעבוד על זה.
עכשיו יש לי הכרח לחיות בצורה כזו, אשרינו מה טוב חלקינו.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #9968

moved כתב on 13 יוני 2012 09:18:

גם אם לא הייתי מכור, הייתי מאוד שמח לחיות את הקב"ה בצורה כזו. רק אז לא ממש היתה לי סיבה להשתדל לעבוד על זה.
עכשיו יש לי הכרח לחיות בצורה כזו, אשרינו מה טוב חלקינו.

מסכים לגמרי- תודה לך!!!

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10004

• brit.kodes
  • דירוג זהב
תודה לך עובד על הבהירות תאמת שלא הסתכלתי על זה מהכיוון הזה ,אולי בגלל שאני עדיין לא נמצא במקום שלך (אני רק בהתחלת הצעדים) אבל לפי איך שאתה מציג את זה זה באמת חלומו של כל יהודי
אני לפחות עדיין מרגיש
1.שקשה לי עם העובדה שאני מכור
2.עצם העובדה שאני צריך טיפול מיוחד

תסלח לי שאני אמור את זה שוב כרנאה אני עדין לא במקום שלך אבל אתה מאוד מחזק אותי להמשיך

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10008

• moved
  • דירוג פלטיניום
ברית קודש,

תודה על הפירגונים. תאמין לי שאני טורח לכתוב את הדברים רק כדי שאני אולי גם יפנים אותם...

בתחילת דרכי בפורום הצהרתי שאני לא מכור.
אחרי חודשיים הצהרתי שאני כן מכור.
היום אני מצהיר שאני עדיין לא מרגיש חסר אונים כמו שמכור אמור להרגיש.

אני מרגיש חזק ובשליטה, ולכן אני לא נותן לקב"ה לנהל לי את החיים.
אני מעדיף להסתדר לבד. למרות שיותר מדי זמן אני מנסה ולא מצליח.

תודה לך על ההשתתפות.
בלי השאלה שלך לא היתה לי הזדמנות לחשוב על תשובה, לענות, ואולי לרכך במעט את לב האבן, מלא הגאווה שלי.

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10104

• brit.kodes
  • דירוג זהב
עובד רק שתדע חזקתה אותי מאוד אמרתה דברים שממש אני חווה אותם
וגם אני משתמש לפעמים בכלי הזה שהוא הצעד ה 12 על מנת שגם אני יתחזק

שנזכה לחיות עם הקב"ה בכל רגע לתת לו את המלחמה שלנו

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10109

האם לתת לאלוקים לנהל לנו את החיים, פירושו שעלינו להכיר בכך שאנחנו מכורים? ואם אנחנו רוצים שהוא ינהל לנו את החיים ולא נכיר בכך שאנחנו מכורים, אפשר לבקש זאת מאלוקים?
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10115

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתה מוזמן לנסות... מהנסיון שלי, אני לא נותן לאף אחד לנהל לי את החיים אם אני לא חייב. רק אם באמת באמת אין לי ברירה - אני מוכן לשמוע על הרעיון המטורף הזה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10128

טוב לדעת שזה רעיון מטורף לבקש מאלוקים לנהל לנו את החיים... רגע, אנחנו בעצם מבקשים מאלוקים שיבטל לנו את הבחירה החופשית, ויהפוך אותנו לרובוטים שלו? הרי, אם הוא מנהל לנו את החיים, אז איך עדיין אנחנו מחליטים החלטות, ועושים מעשים, כאילו שאנחנו מנהלים לעצמנו את החיים, מישהו פה שאל בכלל את עצמו, כיצד אלוקים רוצה לנהל לי את החיים?
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10133

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
מי בדיוק מנהל לנו את החיים אם לא הוא מלמעלה? מי בכלל הביא את כולנו לקבוצה הזאת? (חבר. ידיד. מכר. פרסומת וכל השאר הם רק האמצעים שכן היינו יכולים שלא להתקל בזה ולהמשיך לטבוע כפי שטבענו עד שהגענו לכאן)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10134

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
עזוב, אתה מדבר כמו אדם שנולד דתי ולא חושב על מה שהוא אומר.

אנחנו "מאמינים" שה' מנהל לנו את החיים, אבל בפועל חיים איתו בתת-מודע וזה לא משפיע עלינו. זה לא נקרא לתת לה' לנהל לנו את החיים. דוגמא הכי פשוטה: האם אתה כועס מידי פעם? אם כן, איפה ה' בדיוק בסיפור? הרי אם אתה באמת מאמין שה' הביא אותך למצב הזה, על מי בדיוק אתה כועס?

ל'משוש', אני לא מדבר על להיות רובוטים. אני מדבר על כך שה' רוצה שאנחנו נעשה את כל ההשתדלות הכי חזקה שאפשר, אבל נדע שהתוצאה היא בידיים שלו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: האם 12 הצעדים תמיד היו עלי כעול לפני 11 שנים, 9 חודשים #10139

כמו שכתבו רבותינו בפרקי אבות: "...ולא עליך המלאכה לגמור..." תרתי משמע!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן