ברוכים הבאים, אורח

עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא 2936 צפיות

עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #89832

לפני שבועיים עשיתי סוף סוף צעד 9 עם ההורים. זה נדחה מזמן לזמן מסיבות שאינם תלויים בי, עד שלבסוף הגיע בהכוונת אלוקים והספונסר הוחלט שהגיע הזמן.
האמת היא שגם את הפגיעות שהם לא היו אמורים לדעת, אבא שלי גילה מחמת טעות אנוש שלי. הוא ראה את הקובץ בו רשמתי במשך 5 שנים את כל הכסף שהוצאתי בשביל שימושים, הוא שאל אותי אז (בזמנו לפני שנה כמה ימים לאחר בואי לתוכנית וכמה ימים אחרי שנודע להם שאני בתוכנית) מהיכן היה לי כל כך הרבה כסף???
לילה אחד קפצתי הביתה מהישיבה, ועשיתי את זה. במשך כל היום כולו מסרתי לאלוקים את הציפיות שלי מהמפגש הזה לטוב או לרע.
זה לא היה רק כפרה כל ה-7000 ש"ח מהבחרות, ועוד 7000 ש"ח מהילדות, הגעתי בשביל לכפר על התנהגות פוגעת, אם זה ריכוז עצמי בבית, שהרבה דברים שהייתי אמור לעשות הם היו צריכים לעשות במקומי ועוד ועוד ועוד, הריכוז עצמי שלי גרם לפגיעות יום יומיות. הבן שתקוע ראשו ורובו במחשב והוא לא עושה שם כלום חוץ מלהתקין תוכנות ולהסיר אותם וחוזר חלילה וכיוצ"ב, רק לא להיות פה, לחיות מחוץ לאטמוספירה והגלקסיה כולה. באתי ואמרתי לאבא שלי במילים פשוטות ביותר: התנהגתי לא בסדר, אני לא התייחסתי אליך כמו שאני אמור להתייחס להורה, אני לא הכרתי לכם טובה, אני לא הקשבתי לכם, וכמובן דיברתי על כל הכספים וכו'. וסיימתי ואמרתי לו שאני נכון לשמוע את כל מה שהוא אומר לי לעשות, ושאלתי במה אני יכול לתקן את כל זה. ואבא אוהב (הוא באמת מתוק אבא שלי, ואם אתה רואה את זה תדע שאני אומר את זה עם כל הכנות) ענה לי: מה שהיה היה, ועבר לשאול אותי שאלה שמטרידה אותו בענין התוכנית, ואסירות תודה שאלוקים היה שם ודיבר מתוך גרוני לומר את המילים הנכונות ולא לפעול שם מתוך שליטה ופחד, ועניתי רוגע ושלוה.
אח"כ הלכתי לאמא שלי, ורק התחלתי לומר את המילים: אמא, בעבר עשיתי..... היא הפסיקה אותי ואמרה לי תשכח מהעבר אתה ילד טוב הכל בסדר, וחיבקה אותי ונישקה אותי (לא נעים לי לספר את זה, אבל זה חלק מהנס שאלוקים עושה איתי, ועלי להיות על זה אסיר תודה לאלוקים).
אח"כ היא אמרה דבר שמאז היא חוזרת על זה שוב ושוב: כל שבוע ושבוע שאתה חוזר מהישיבה אני רואה בן אחר, ילד מתבגר יותר ויותר, לפני שנה לא היית יכול להתחתן, עכשיו אתה יכול להתחתן.
נכון שאני לא עושה את התוכנית בשביל ההורים, אבל זה נותן לי כח, זה נותן לי לראות שמשהו טוב קורה כאן, וזה גם נס בשבילי שהיא אומרת לי את זה, כשעד לפני כמה חודשים היה להם מאד קשה עם זה שאני בתוכנית (ובכל זאת הם המשיכו כל הזמן לתת לי את כל מה שאני צריך בשביל התוכנית).
ואח"כ היתה לנו שיחה מאד פתוחה וכנה, לא הסתרתי שום דבר מהחולשות שלי ומהעבר שלי, והרגשתי הרבה יותר קרוב להורים היקרים שלי.
אסירות תודה על זה, ואסירות תודה שמאז שהגעתי לתוכנית התחלתי לעשות שינוי גישה בבית שזה בשבילי הצעד 9 שלי, וזה להתחיל לשטוף כלים, לסדר את השולחן ועוד ועוד ועוד, ולעשות את זה גם אם לא ביקשו ממני כבר מאה פעם לשטוף כלים, אני עושה כיום בבית הרבה נתינה ושירות. ובמידה שבה נתנו כך גם קיבלנו חזרה.

מתפלל הלאה להמשיך בדרך, ולהמשיך לצעוד לאלוקים, שזוהי צעדת החיים.

שבת שלום
וחג שמח

מצטער אם זה יצא מבולבל, כמה פעמים תוך כדי הכתיבה עצרתי לדמוע קצת משמחה של החוויות הרוחניות הללו.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #89837

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
כ"כ יפה כנה ומרגש! תודה רבה!

*תמיד אני חושב שיש רמות שאני יכול להגיע אליהם בעצמי אם רק ארצה. את המקום הגבוה שלך כנראה כבר פספסתי, ולו משום העובדה שאני לא רשמתי את כל הסכומים שגנבתי, אבל אתה גם כשהשתמשת ידעת שאתה הולך להחזיר את כל זה. (פה המקום לציין שלא גנבתי בשביל להשתמש אבל זה לא כ"כ משנה מבחינתי).
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #89839

אהבת חסד כתב on 10 יוני 2016 11:47:
כ"כ יפה כנה ומרגש! תודה רבה!

*תמיד אני חושב שיש רמות שאני יכול להגיע אליהם בעצמי אם רק ארצה. את המקום הגבוה שלך כנראה כבר פספסתי, ולו משום העובדה שאני לא רשמתי את כל הסכומים שגנבתי, אבל אתה גם כשהשתמשת ידעת שאתה הולך להחזיר את כל זה. (פה המקום לציין שלא גנבתי בשביל להשתמש אבל זה לא כ"כ משנה מבחינתי).

כמו שאומרת הכותרת של הפוסט הקודם שכתבתי על צעד 9 גם אם אהיה מיליונר לא אלך להחזיר מה שגנבתי - צעד 9, אז כנראה שלא בדיוק ידעתי שאני הולך להחזיר את הכסף. למה רשמתי את זה אני לא יודע. אולי בשביל לראות מולי מה אני עושה ואז אני יפסיק, מה שכמובן לא עזר. זה כן עזר לי לראות את החוסר שפיות שלי, כמו גם הרישום של הנפילות שלי. וכמו גם היומן שכתבתי במשך כמה שנים שיש בו דברים מרתקים, וכשקראתי בו שוב שבת שעברה חויתי מאד לעומק את הצעד הראשון שלי מה שלא חויתי לפני שנה כשנעזרתי בו לכתיבת הצעד הראשון שלי. זה יומן חיים של מכור סובל שנשמתו ונפשו בגסיסה ובגויעה, עד שלפתע הנס קרה, וכמו שחבר שיתף אתמול בציון דרך שנתיים שלו, שהוא זכה לחיות פעמיים בגלגול אחד, כי לחדרים הוא הגיע הוא אחרי שהוא מת, ואז המדדים התחילו לעלות ולצמוח, עד כדי שלא האמנתי  לו שאלו היו חייו לפני.

בהצלוחה!!!

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #89841

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מקסים. כיף לך. אבשלך אוהב אותך. גם ההורים שלך. תבורך. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #89846

• Addict
  • חבר קבוע
מדהים. תודה לך.
הכי אהבתי את "ובמידה שבה נתנו כך גם קיבלנו חזרה".
וזה החלק הקשה לצאת מעצמי מהמנות הגדושות של הריכוז העצמי

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #89854

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
תודה 'מתחיל שוב' היקר
ריגשת אותי.
יתן ה' שירבו כאלה פוסטים מחלימים ומעודדים במחוזותינו.

ואהבתי את ההכרה שלתת שירות זה קודם כל למעגל הקרוב שלי.
מקווה להפנים זאת גם.

המשך החלמה מחלימה ומעודדת לכולנו.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #89875

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני דומע ביחד איתך, אתה נס, ושוב פעם אתה נס, שמח בשבילך, ונראה לי שזה רק התחלה של החיים, בהמשך החיים יקרו דברים הרבה יותר עוצמתיים מהחלמתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #90301

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי עכשיו.
מרגש מאוד.
מעניק לי את הכוח לעשות את הצעד הזה, שאני מחכה לו כבר אי אלו שנים, ואולי הוא הוא שלא מאפשר לי לצאת אל האור בתקופה האחרונה, ולהיות משוחרר לחלוטין מתאווה. מתפלל לנכונות. 
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 7 שנים, 10 חודשים #90456

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
וואו.
אין על סיפורי צעד 9. מדהים.
תודה על השיתוף.
תודה לאלוקים על הניסים שהוא עושה לנו יום יום
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 4 שנים, 2 חודשים #120494

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש לי עוד דרך עם ההורים שלי...

מקווה גם לעשות שם מתישהו עבודה. אולי בסבב הנוכחי של הצעדים. 

תודה ענקית על השיתוף. 

תגובה: עוד מחוויות צעד 9 - כפרה מול אבא ואמא לפני 2 שנים, 3 חודשים #141123

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 10 יוני 2016 09:37:
לפני שבועיים עשיתי סוף סוף צעד 9 עם ההורים. זה נדחה מזמן לזמן מסיבות שאינם תלויים בי, עד שלבסוף הגיע בהכוונת אלוקים והספונסר הוחלט שהגיע הזמן.
האמת היא שגם את הפגיעות שהם לא היו אמורים לדעת, אבא שלי גילה מחמת טעות אנוש שלי. הוא ראה את הקובץ בו רשמתי במשך 5 שנים את כל הכסף שהוצאתי בשביל שימושים, הוא שאל אותי אז (בזמנו לפני שנה כמה ימים לאחר בואי לתוכנית וכמה ימים אחרי שנודע להם שאני בתוכנית) מהיכן היה לי כל כך הרבה כסף???
לילה אחד קפצתי הביתה מהישיבה, ועשיתי את זה. במשך כל היום כולו מסרתי לאלוקים את הציפיות שלי מהמפגש הזה לטוב או לרע.
זה לא היה רק כפרה כל ה-7000 ש"ח מהבחרות, ועוד 7000 ש"ח מהילדות, הגעתי בשביל לכפר על התנהגות פוגעת, אם זה ריכוז עצמי בבית, שהרבה דברים שהייתי אמור לעשות הם היו צריכים לעשות במקומי ועוד ועוד ועוד, הריכוז עצמי שלי גרם לפגיעות יום יומיות. הבן שתקוע ראשו ורובו במחשב והוא לא עושה שם כלום חוץ מלהתקין תוכנות ולהסיר אותם וחוזר חלילה וכיוצ"ב, רק לא להיות פה, לחיות מחוץ לאטמוספירה והגלקסיה כולה. באתי ואמרתי לאבא שלי במילים פשוטות ביותר: התנהגתי לא בסדר, אני לא התייחסתי אליך כמו שאני אמור להתייחס להורה, אני לא הכרתי לכם טובה, אני לא הקשבתי לכם, וכמובן דיברתי על כל הכספים וכו'. וסיימתי ואמרתי לו שאני נכון לשמוע את כל מה שהוא אומר לי לעשות, ושאלתי במה אני יכול לתקן את כל זה. ואבא אוהב (הוא באמת מתוק אבא שלי, ואם אתה רואה את זה תדע שאני אומר את זה עם כל הכנות) ענה לי: מה שהיה היה, ועבר לשאול אותי שאלה שמטרידה אותו בענין התוכנית, ואסירות תודה שאלוקים היה שם ודיבר מתוך גרוני לומר את המילים הנכונות ולא לפעול שם מתוך שליטה ופחד, ועניתי רוגע ושלוה.
אח"כ הלכתי לאמא שלי, ורק התחלתי לומר את המילים: אמא, בעבר עשיתי..... היא הפסיקה אותי ואמרה לי תשכח מהעבר אתה ילד טוב הכל בסדר, וחיבקה אותי ונישקה אותי (לא נעים לי לספר את זה, אבל זה חלק מהנס שאלוקים עושה איתי, ועלי להיות על זה אסיר תודה לאלוקים).
אח"כ היא אמרה דבר שמאז היא חוזרת על זה שוב ושוב: כל שבוע ושבוע שאתה חוזר מהישיבה אני רואה בן אחר, ילד מתבגר יותר ויותר, לפני שנה לא היית יכול להתחתן, עכשיו אתה יכול להתחתן.
נכון שאני לא עושה את התוכנית בשביל ההורים, אבל זה נותן לי כח, זה נותן לי לראות שמשהו טוב קורה כאן, וזה גם נס בשבילי שהיא אומרת לי את זה, כשעד לפני כמה חודשים היה להם מאד קשה עם זה שאני בתוכנית (ובכל זאת הם המשיכו כל הזמן לתת לי את כל מה שאני צריך בשביל התוכנית).
ואח"כ היתה לנו שיחה מאד פתוחה וכנה, לא הסתרתי שום דבר מהחולשות שלי ומהעבר שלי, והרגשתי הרבה יותר קרוב להורים היקרים שלי.
אסירות תודה על זה, ואסירות תודה שמאז שהגעתי לתוכנית התחלתי לעשות שינוי גישה בבית שזה בשבילי הצעד 9 שלי, וזה להתחיל לשטוף כלים, לסדר את השולחן ועוד ועוד ועוד, ולעשות את זה גם אם לא ביקשו ממני כבר מאה פעם לשטוף כלים, אני עושה כיום בבית הרבה נתינה ושירות. ובמידה שבה נתנו כך גם קיבלנו חזרה.

מתפלל הלאה להמשיך בדרך, ולהמשיך לצעוד לאלוקים, שזוהי צעדת החיים.

שבת שלום
וחג שמח

מצטער אם זה יצא מבולבל, כמה פעמים תוך כדי הכתיבה עצרתי לדמוע קצת משמחה של החוויות הרוחניות הללו.

האמת היא שלא זכרתי את הענין הזה שאבא שלי ראה את הרשימה של כל הכספים שהוצאתי לשימושים.
אני כן זוכר, שבזמן מסויים הבנתי בעקיפין שאבא שלי ידע את השם משתמש שלי כאן בפורום.
וכ"כ קשה לי לדבר על אבא שלי שכבר איננו איתנו. הוא ידע על המחלה שלי, גם ממה שהוא תפס אותי על חם, וגם ממה שהוא קרא כאן בפורום, וגם אם הוא לא הבין את הפתרון של הצעדים, הוא נתן לי ביחד עם אמא שלי תבדלחט"א לעשות את כל מה שאני צריך בשביל התוכנית, קבוצות, כסף ומה שלא.
יש עוד הרבה מה להאריך, אבל זה לא כ"כ קשור כאן לפורום, אבל אולי בכל זאת בהזדמנות, אשתף עוד.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן