ברוכים הבאים, אורח

צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות
(0 צופה) 

נושא: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות 48518 צפיות

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 8 שנים, 3 חודשים #81425

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום וברכה, מתקשרים ל 1599-500-119 - מקישים 2, מדברים עם איש מקסים בשם מוישל'ה ומתחברים לקבוצות הטלפוניות. שיהיה בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

חדש: קבוצת "ביחד זה עובד" בימי א בירושלים לפני 8 שנים, 3 חודשים #81618

בשעה טובה נפתחת קבוצה חדשה של שמור עיניך בירושלים, וייקרא שמה בישראל "ביחד זה עובד".
הקבוצה תתקיים בימי ראשון, בשעות 18:00 עד 19:00, בשכונת הגבעה הצרפתית בירושלים.
הקבוצה תתמקד בדיונים סביב נושאים מוגדרים בהחלמה. בכל פעם נקרא קטע מהספרות ונשתף ביחס אליו מהניסיון והחוויה האישיים שלנו.
הכוונה לנסות לעסוק גם (אבל לא רק) בנושאים יותר "מתקדמים" – כמו צעדים 6-7, 8-9, צעד 11, וכדומה.
בנוסף, יוקדש זמן לסבב "שחרר והשתחרר" למי שירצה לשתף בנוגע לחייו האישיים.
למי מתאימה הקבוצה:
* למי שהזמן והמקום יותר נוחים לו
* למי שזקוק לקבוצה שנייה בשבוע
* למי שמעוניין להעמיק בהבנת התכנית ואופן היישום שלה
* למי שמעדיף קבוצה יותר אינטימית
* למי שמעדיף קבוצה יותר קצרה
כולם מוזמנים להגיע, חברים חדשים או ותיקים. אופי הקבוצה יותאם בסופו של דבר למשתתפיה.
כיוון שמדובר בקבוצה חדשה, יש כאן גם הזדמנות מיוחדת לתת שירות משמעותי וממלא – יש בזה הרבה מאוד החלמה.
אנא! גם אם לא נראה לכם שתגיעו, נסו לחשוב מי מחבריכם יכול להתעניין בקבוצה שכזו (בגלל המקום, הזמן או האופי), וספרו לו על הקבוצה.
הקבוצה הזו מצטרפת לקבוצות שמור עיניך הקיימות
* ברמת גן, בימי שני בשעות 20:15-21:45
* בירושלים, בגבעת שאול, בימי שלישי בשעות 19:30-21:00
* בירושלים, בגבעת שאול, סדנא מידי ארבעה שבועות, בימי חמישי בשעות 18:00-20:00

ההחלמה פה – אתם רק צריכים לבוא לקבל אותה...
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי דוקטור פינחס ומיסטר זימרי.

תגובה: חדש: קבוצת "ביחד זה עובד" בימי א בירושלים לפני 8 שנים, 3 חודשים #81636

מזל טוב! תזכו לגדלה וכו'

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 11 חודשים #88955

• רצונך יֶעַשֶׂה
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר קבוע
  • לעשות רצונך אלוקי חפצתי
איך והיכן ניתן לקבל את המידע המעודכן על כל הקבוצות החיות באיזור ירושלים במשך השבוע
ז.א. יום ושעה וכתובת מדוייקת ?

תודה מראש

אוהב
יהי רצון מלפניך שתתן בלבי הכנעה וענוה ויראת שמים ורצון ודעת ותבונה וחכמה ושכל וזכרון כדי שאוכל לעשות רצונך בכל אפנים שבעולם רק לשמך הגדול.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 11 חודשים #88957

רצונך יֶעַשֶׂה כתב on 23 מאי 2016 17:10:
איך והיכן ניתן לקבל את המידע המעודכן על כל הקבוצות החיות באיזור ירושלים במשך השבוע
ז.א. יום ושעה וכתובת מדוייקת ?

תודה מראש

אוהב

שלום. אתה יכול לפנות לקו החם

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 11 חודשים #88984

כאמור בהודעה הראשונה, יש קבוצות בירושלים ביום ראשון וביום שלישי. בשעות הערב

כדי להגן על פרטיותם של החברים, הכתובת המדויקת ניתנת רק לאחר פגישה פנים אל פנים עם אחראי קבלת חברים חדשים של הקבוצה. 

תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 11 חודשים #88995

• ציקו
  • רצף ניקיון נוכחי: 2405 ימים
  • חבר ותיק
גם אני מהצפון ואשמח אם תתארגן קבוצה

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 11 חודשים #89002

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש קבוצות sa בחיפה ובנתניה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 10 חודשים #89129

אבי גולן כתב on 24 מאי 2016 20:07:
יש קבוצות sa בחיפה ובנתניה.

כאן תוכל לראות את רשימת כל הקבוצות של SA ישראל.
www.sa-israel.org/%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%A5/

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 1 חודש #101125

• ציקו
  • רצף ניקיון נוכחי: 2405 ימים
  • חבר ותיק

היכן הקבוצה בחיפה? ואיך מצטרפים?

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים, 1 חודש #101131

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש קבוצה פעולה בחיפה, לא שמור עיניך, אבל sa, זה ממש אותו דבר,
אשמח לכוון אותך לשם,
צור איתי קשר בפרטי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים #101413

• נהירו דאנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג כסף

חייבים להוסיף קבוצה טלפונית בשעות הערב בארץ, שמעתי כבר מהרבה חברים שלא יכולים להגיע לקבוצה של הצהריים בגלל עבודה וכו". נשמח אם יימצא פתרון

הכינוי שלי הוא נהירו דאנפין, מכור לתאווה, ובכ"ח בשבט תשע"ז האיר ה' פניו אלי באור יקרות, בחסד חינם, ולא נותר לי אלא להיכנע להשגחתו.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 7 שנים #101418

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש קבוצות טלפוניות בערב
מדי ערב ובחמישי קבוצה כפולה
תשלח לסוד הודעה 
בהצלחה

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 6 שנים, 6 חודשים #108355

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

האם יש קבוצות לבחורים צעירים ושנפלו עם עצמם או עם תמונות של גברים (נשים היה באמת קו אדום בשבילי) וכדומה?
אני מדבר על קבוצות טלפוניות.
האם אפשר רק להקשיב ולא לדבר? איני רוצה להיחשף עדיין.. אפילו אנונימי..
האם יש קבוצות שלא שמות דגש (במחילה מכבודכם) על השיפלות של האדם ביחס לאלוהים?
מתי ואיך? ואם יש עוד פרטים ששכחתי לברר, אשמח שתשתפו מיוזמתכם..

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 6 שנים, 6 חודשים #108360

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

שלום חבר.
יש קבוצה טלפונית מיוחדת לרווקים /צעירים ויש גם קבוצה מיוחדת לחברים עם נטיה לגברים.  את כל הפרטים אתה יכול לקבל דרך שליחת מייל לאתר המיוחד הזה. ואני מאמין שכמו בשאר הקבוצות הטלפוניות של שמור עיניך אתה יכול רק להאזין.  למרות שבשביל לקבל באמת החלמה מהקבוצה מומלץ וכדאי מאוד להשתתף אקטיבי אפילו אנונימי. אבל אני מאמין שזה יקרה עם הזמן.
המון הצלחה 

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן