ברוכים הבאים, אורח

"אין לי קריזים" - זה יכול להיות?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "אין לי קריזים" - זה יכול להיות? 1728 צפיות

"אין לי קריזים" - זה יכול להיות? לפני 8 שנים, 4 חודשים #80171

שמעתי מכמה חברים שבתחילת ההחלמה מגיעים קריזים, כיון שהפסקתי להשתמש בסם שלי, והגוף מתחיל לתפקד אחרת.

ואם אין לי קריזים מה זה אומר?

זה הפחיד אותי שאולי משהו בהחלמה שלי מאד לא טוב, כי אני נקי בחסד אלוקים 255 יום, למרות התמכרות קשה של שימוש יומיומי ואובססיות מטורפות של תאווה 24/7/365/22, ובעצם זה היה סם שנתן לי לתפקד טוב, ואני מפחד שאולי אני לא מוותר מספיק על התאווה או משהו כזה, למרות שאני בנצחון גובר והולך על התאווה ואני עושה הרבה מאד פעולות, ולא נראה לי שזה המצב שלי.

אשמח מאד שהחברים יענו לי על השאלה הזו.

תודה רבה לכם

אוהב אתכם וצריך אתכם
"מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: "אין לי קריזים" - זה יכול להיות? לפני 8 שנים, 4 חודשים #80200

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה נקי זה הכי חשוב, אל תתסבך תודה על כל יום נקי ומפוכח, והיתר לא חשוב, ודרך אגב לפעמים הקריזים מגיע אחרי שנה כשמקדמים בצעדים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לפני 8 שנים, 4 חודשים #80204

תודה רבה,

אני שמעתי מחבר שבדרך כלל זה אומר שמשהו לא תקין לכן שאלתי את השאלה הזו,

אכן אתה צודק במה שכתבת לי לא להסתבך בזה, כבר מנסיון העבר אני רואה שכאשר התחלתי להסתבך אז גם הסתבכתי לבסוף עם התאווה, וכמו שכתבת לי העיקר שאני נקי, זה מה שהכי חושב לי ואת זה אני צריך להעמיד בראש מעייני.

תודה רבה לך חבר יקר ואהוב

שיהיה לנו עוד יום אחד נקי
שבוע טוב
חודש טוב
וחנוכה שמח

(תדיר ושאינו תדיר, תדיר קודם . אמנם זה לא ברור מאליו אבל המציאות היא שעכשיו אלוקים נותן לי להיות נקי וזה תדיר קודם).

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

אלוקים יכול הכל!... לפני 8 שנים, 4 חודשים #80211

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אלוקים יכול הכל. לי כמעט לא היו קריזים, ואם כן, אז קצרים ולא עזים, ובחסדו אני נקי 669 ימים.

וכך איתא בחוות דעתו של הרופא (הספר הגדול עמ' 4):
"עד כמה שהדבר יישמע מוזר לאלו שאינם מבינים, ברגע שהשינוי הנפשי אכן מתרחש, אותו אדם עצמו, שנדמה היה שהוא נידון לכלייה...לפתע מוצא את עצמו שולט בקלות בכמיהתו לתאווה, כאשר המאמץ היחידי הנדרש הוא לשמור על כמה כללים פשוטים".

מה שכן, כאשר אני לא מחובר, ולא עושה את המוטל עליי (כמו בתקופה האחרונה), אני מרגיש חזק את זה שאני בסכנה, לא רק בעניין התאווה, אלא בכל תחומי חיי.

כאשר אני לא עושה את אותה עבודה דרושה, אני במצב של זה ש"אינו מאושר בפכחותו. הוא אינו יכול לדמיין לעצמו חיים ללא תאווה. יום אחד, [אם לא יעשה את העבודה הדרושה. טהרני], לא יהא באפשרותו לדמיין חיים, בין עם תאווה ובין בלעדיה. ואז הוא יידע בדידות כזאת שרק מעטים פוגשים בה. הוא יעמוד על קרש הקפיצה. הוא ייחל לסוף שיבוא" (הספר הגדול עמ' 123).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: אלוקים יכול הכל!... לפני 8 שנים, 4 חודשים #80217

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
היי, היו לך... כנראה ששכחת... תחילת הדרך הייחודית שלך היתה מלווה "בקריז" ארוך. לא בהכרח שכל קריז "יראה ויישמע וייזכר" בדומה לקריז שהתרחש אצל האחרים. אני למדתי שלכל אחד יש "הארומה" שלו. סביר בהחלט שאצל האחד מירב הקשיים יופיעו מול התאווה. אצל האחר דווקא מול האישה, ואצל השלישי מול הבוס, הרביעי יתמודד בעיקר מול הילדים והחמישי יתמודד מול כולם יחד...

להבנתי מה שנאמר באותו המפגש שונה מעט ממה שהבנת - מי שמתחיל את ההחלמה והכל הולך לו יופי שישמח, אבל אם זה נמשך לאורך זמן ואין לו אתגר כלשהו עם משהו, שישאל את עצמו האם הוא חי. כי לחיות זה אומר להתמודד. ולמי שמתעורר לחיים - "מטרת הצעידה התעוררות רוחנית" - אחרי תרדמה ממושכת, יש אתגרים.

שנזכה להתעורר ולגדול. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: אלוקים יכול הכל!... לפני 8 שנים, 4 חודשים #80221

תודה רבה. אכן לא הבנתי את זה כך, תודה על ביאור הדברים.

אסירותודה כתב:
היי, היו לך... כנראה ששכחת...

אמרו לי כמה פעמים שחלק מהמחלה שלנו זה "אלצהיימר" .

אסירותודה כתב:
היי, היו לך... כנראה ששכחת... תחילת הדרך הייחודית שלך היתה מלווה "בקריז" ארוך.

זה היה עוד לפני ההחלמה והנקיות.

אסירותודה כתב:
אני למדתי שלכל אחד יש "הארומה" שלו. סביר בהחלט שאצל האחד מירב הקשיים יופיעו מול התאווה. אצל האחר דווקא מול האישה, ואצל השלישי מול הבוס, הרביעי יתמודד בעיקר מול הילדים והחמישי יתמודד מול כולם יחד...

אצלי זה מול התלות כלפי ההורים, משפחה, חברים ועוד, ומול השליטה על האחיינים, ומול הפחדים לגבי שידוכים, ועוד רבות רבות.

אסירותודה כתב:
"מטרת הצעידה התעוררות רוחנית" - אחרי תרדמה ממושכת, יש אתגרים.

אכן יש לי הרבה מאד אתגרים, האחרון שבהם היה לפני כמה דקות מול ההורים, ואסירות תודה שפעלתי במקרה הזה בצורה בריאה כמו שהורה לי הספונסר לעשות במקרים כאלה, ולא כמו שאני רוצה לעשות שזה להתחיל לרצות וכו'.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן