ברוכים הבאים, אורח

היי האם באמת אפשר להיגמלל מאוננות ...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי האם באמת אפשר להיגמלל מאוננות ... 1471 צפיות

היי האם באמת אפשר להיגמלל מאוננות ... לפני 8 שנים, 4 חודשים #79381

• פרוש
  • חבר חדש
שלום אני חדש באתר .... ההיתי רוצה אם אפשר באמת להיגמלל מאוננות ...ואני מרגיש שהאוננות אצלי מגיע מיתוך מצב של יאוש ותיסכול או חרדה ... האם אני קודם צריך לטפל בחרדה עצמה לא יודע מאיפה להתחיל ... ביכלל אני גם גרוש עכשוו שצה וחצי בלי אישה אשמח לקבל תגובות ועזרה

תגובה: היי האם באמת אפשר להיגמלל מאוננות ... לפני 8 שנים, 4 חודשים #79388

בהחלט.
יש פה המון סיפורים של אנשים יקרים שהיו במצבים קשים מאוננות ונקיים כבר שנים בזכות התוכנית.
כדאי שתתחיל מלברר האם אתה באמת מכור כדי שתוכל להתחיל לפעול בהתאם למצבך.
בהצלחה רבה!

(אגב, אני חושב שהפוסט שלך לא בקטגוריה הכי מתאימה. פה זו הקטגוריה למשתתפי הקבוצות (לפי מה שהבנתי ממה שכתבת, אתה עדיין לא משתתף) אולי להבא תפרסם בלוח מרכזי. שוב בהצלחה )

תגובה: היי האם באמת אפשר להיגמלל מאוננות ... לפני 8 שנים, 4 חודשים #79389

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא חבר יקר, יש פה תכנית שעובד, אנשים ששנים השקיעו ממיטב כספם לפסיכולגים ומטפלים כדי להפסיק לאונן ולא הצליחו, אצלנו בתכנית הנס קרה,
ובקשר לחרדות, קורה פה ניסים תתמקד ביום הנקי ויש שינוים בחיים.
שלחתי לך הודעה פרטי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: היי האם באמת אפשר להיגמלל מאוננות ... לפני 8 שנים, 4 חודשים #79411

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא. אם אתה מאובחן כמי שסובל מחרדה כדאי לך לטפל בזה באמצעים שהציעו לך. אם לא, כדאי לך ללכת למישהו מקצועי שיאבחן אותך. פה מסתובבים בעיקר מכורים / חוטאים שהסבל המשמעותי שלהם נובע מתאווה. זה דומה אבל גם קצת אחרת. בכל מקרה יש פה כל מיני דברים שיכולים לסייע לך. תסתובב קצת ותקרא. במיוחד את המדור "קולות של החלמה".

שיהיה לך בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן