ברוכים הבאים, אורח

ואפילו בהסתרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ואפילו בהסתרה 2306 צפיות

ואפילו בהסתרה לפני 8 שנים, 5 חודשים #78839

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
משהו בשיר הזה לא משאיר אותי אדיש. הביטחון של ר' נחמן שאתה שם.
אבא, אני לא מסוגל לראות כרגע אותך במצב הזה. כל שאני רואה הוא דיוקנאות של הסרטים שחיפשתי. הבזקים של רגש עז מתלווים אליהם. תיעוב או תאווה או ניתוק אלים. ומעין זעקה כבת קול שנלווית – איכה?
איכה עשיתי מעשה היבלעות זה, ואייכה, אבא, אשר קולך שמעתי, אבל כיביתי את הפלאפון והמשכתי לחפש, וגם למצוא.
ומה אעשה, כשאני הבאתי על עצמי את הברוך הזה. איכה אשא פני? האם אוכל לשאת את התחושה שאיני ראוי לחסדיך, שאני מפרק במו ידי את מה שהענקת לי, בתנועות מהירות, רצוא ושוב, כמראה הבזק?
ומשהו בשיר הזה שומע את לחישתך. אני כאן. נתן במתנה. כאן. כן כן. ממש כאן. בתוך הקטגוריה ההיא. בתוך ניסיונות הפריצה. בתוך האנרגיה שאתה קורה לה שלילית. בתוך המחלה. אני כאן.
אבל איך, אבא, איך אתה נמצא בכל החושך הזה? אני זועק, מייחל למוצא.
בוודאי שאני כאן. אתה עונה לי. מאחורי הדברים הקשים העוברים עליך, אני עומד.
אני מחכה, מייחל שתראה, שתצליח לחוש את אהבתי ונחמתי.
אבל איך אני יכול להרגיש מנוחם, כשאני...
וכאן אני משתתק ודומע. מבין, בהבזק של רגש שקשה לי לעמוד בפניו - שהמשפט הוא לחי העולמים. שמזל שאני לא שופט את עצמי. שניתן להסתכל עלי במבט חומל ולא רק במבט נוקב תובעני או מאוכזב.
אבל מה הפשר של כזה? בשביל מה אני צריך לעבור שם?
ושוב אני דומע. יודע בתוככי ליבי את התשובה.
זה או או. או אלוהים או שקיעה בעוצמת החוויה של הריגוש התאוותני.
ולפעמים, כשבא לי לצעוק – 'לא מדובשך ולא מעוקצך', תו לי לחיות חיים נורמליים, רגילים, שקטים. אני שומע שוב את השיר – אני עומד. אני עומד אני עומד. ואני שומע מבין מילותיו את התשובה מתנגנת במילותיה של תפילת השלווה. שלווה לקבל. לכך נוצרת. אני כאן. עומד. מחכה שתפרוש ידיים ותשליך עצמך, ביודעין, לתוך כבשן האש שאיננה מאכלת, אש שלווה ונינוחה, אש התמיד.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: ואפילו בהסתרה לפני 8 שנים, 5 חודשים #78844

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
וכשאתה פונה החוצה, כשאתה הוא זה ששובר את "ההסתורה", בוודאי נמצא את השם יתברך. כן, נמצא יחד. אוהב. מאוד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: ואפילו בהסתרה לפני 8 שנים, 5 חודשים #79064

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה.
מרגיש ריקנות גדולה בשבוע האחרון. מתפלל להארת ההסתורה באמצעות הפניה אליכם

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן