ברוכים הבאים, אורח

קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! 1710 צפיות

קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78562

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
שלום לכולם
ביום שני הקרוב כ"ז חשוון 9.11 יתארח בקבוצת המרכז (ר"ג) החבר אסירותודה, בעל ותק של למעלה מעשר שנים בתוכנית ההחלמה למכורים למין ולתאווה, ומנהל פורום שמור עיניך.
הקבוצה מתחילה ב20:30, לאחר הקבוצה יהיה שו"ת ושיח פתוח בענייני החלמה.
כולם מוזמנים, ותיקים וחדשים!
פרטים אצל החברים שמואל, הושיעא נא, וזיו מציע
בהחלמה
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי זיו מציע.

תגובה: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78579

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה על השרות. אשמח לפגוש אתכם. להתראות.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78583

• גדעון
  • דירוג זהב
איני משתתף בקבוצות, עכ"פ נכון לכעת, האם יש לי אפשרות להשתתף בקבוצה שבוע הבא ולשמוע את אסירותודה?

אשמח למענה.
תודה.

תגובה: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78595

• אסירותודה
  • מנהל
בטח! איזו שאלה. אתה מוזמן לפנות 'לזיו מציע' שפתח את השרשור הזה בהודעה פרטית. אתה גם יכול לפנות אלי בפרטי ואחבר אותך עם מי שיוכל להדריך אותך להגיע. ולמען הסר ספק ולכל מי שמתלבט:

ההגעה ביום שני לקבוצת המרכז (רמת גן) אינה מותנית בהכרת הקבוצות או הצעדים ואינה מיועדת רק למשתתפים הקבועים בה. גם מי שלא היה מעודו בקבוצה יכול (וכדאי לו;)) לבוא.

אשמח להיפגש עם כל אחד מכם.

חיבוק.

תגובה: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78620

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
לפרטים נא לפנות בפרטי למייל ziv.ezrahi@gmail.com. במידת האפשר נא להשאיר טלפון ואחזור אליכם
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78637

• אסירותודה
  • מנהל
לשאלת רבים, הקבוצה תהיה פתוחה לכל אדם שסובל מתאווה. ניסיון מוקדם בהשתתפות בקבוצות לא הכרחי. כל מה שצריך לעשות הוא להתקשר לקו החם - 1599500119 להקיש 2 בתפריט הראשי, לשוחח כמה רגעים עם האחראי על קבלת החברים החדשים (אל דאגה, הוא רק ירצה לדעת שיש לכם סיבה טובה להצטרף לפגישה הזו), ולקבל את הזמן והמיקום של הפגישה.

להתראות.

תגובה: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78747

• אסירותודה
  • מנהל
היה כיף. תודה לכל מי שהגיע. פרצופים ישנים וחדשים. מרגש לגלות את הדמויות שמאחורי השמות. צריך עשות את זה קבוע. אולי סדנא. נראה. שנמשיך יחד. חיבוק לכולם.

תגובה: קבוצת המרכז מארחת את החבר אסירותודה בשני הקרוב!!! לפני 8 שנים, 5 חודשים #78780

• גדעון
  • דירוג זהב
אכן מרגש לראות את דמות שמאחורי השם 'אסירותודה', למרות שקראתי את סיפורך עשרות פעמים, אינה דומה קריאה לראייה, אכן הדמות הפלאית הזאת קיימת במציאות, זה לא איזה המצאה של סופר מחונן, אז תודה ענקית.

מטבע הדברים, אני בשלב של עיבוד נתונים לגבי צעדיי הבאים, איך איחלת לי אתמול, אלוקים יהיה בעזרך בכל אשר תפנה, ונאמר אמן.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן