ברוכים הבאים, אורח

צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות
(0 צופה) 

נושא: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות 48520 צפיות

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 5 חודשים #144500

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

נראלי שיש קבוצות בזום,
אבל אין כמו להגיע לשטח עצמו, מניסיון.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #144994

• שוקי12
  • חבר קבוע

וכאחד החדשים פה..
שקיבל את המדריך ..ששם ה s.a מוזכר כנספח למי שניסה את כל הצעדים מהקל אל החמור ,וזה הצעד החריף יותר ל"מכורים" בלבד,ולא ל"רגילים" שאליהם מדבר המדריך עם הצעדים.
וכן הם מדגישים,שההגדרה למכור צריכה להינתן בזהירות ועל ידי איש מקצוע..
וכו'...
ככה שאני קצת יוצא מבולבל מכל ההמלצות פה ,לבין מה עליי לעשות שנכון לי,ואיפה אני עומד ..במיוחד שאני יכול לומר שברוך ה' במעט 'אני פה מהפורנו יש שיפור משמעותי עד מאוד.
ואילו בהוצאת זרע,עדיין לא וגם לא במחשבות..
אך האם זה הופך אותי למכור?
או שעליי ישר לעבור לתוכנית עבודה של מכורים בהכרח?

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #144996

מנהלי האתר הם קדושים בעיני מאוד
אבל בכל זאת אני ממליץ לכל אחד ללכת לאס אי

זה תוכנית שמרפא את הנפש ומחברת אותך לעצמך לאלוקים ולסובב 
"הדרישה היחידה לחברות היא רצון להפסיק להתאוות ולהתפכח מינית"

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145000

• gidi
  • דירוג פלטיניום
שוקי12 כתב on 26 דצמ' 2022 12:40:

וכאחד החדשים פה..
שקיבל את המדריך ..ששם ה s.a מוזכר כנספח למי שניסה את כל הצעדים מהקל אל החמור ,וזה הצעד החריף יותר ל"מכורים" בלבד,ולא ל"רגילים" שאליהם מדבר המדריך עם הצעדים.
וכן הם מדגישים,שההגדרה למכור צריכה להינתן בזהירות ועל ידי איש מקצוע..
וכו'...
ככה שאני קצת יוצא מבולבל מכל ההמלצות פה ,לבין מה עליי לעשות שנכון לי,ואיפה אני עומד ..במיוחד שאני יכול לומר שברוך ה' במעט 'אני פה מהפורנו יש שיפור משמעותי עד מאוד.
ואילו בהוצאת זרע,עדיין לא וגם לא במחשבות..
אך האם זה הופך אותי למכור?
או שעליי ישר לעבור לתוכנית עבודה של מכורים בהכרח?

לדעתי האישית גישה זאת אינה נכונה.
אני לא בדקתי את כל הדרכים ולא קיבלתי שום הגדרה מאיש מקצוע לפני שהגעתי לתוכנית.
בעיניי, אין סיבה לפחד מהתוכנית ואין נזק שהיא יכולה לגרום לך גם אם חלילה מסתבר שאתה "רגיל ולא מכור" כי למעשה התוכנית והעקרונות שלה מועילים גם לכלל האנשים. עם זאת, אני מאמין שאלו שמגיעים אליה כן צריכים את העזרה הזאת.
כל העניין של הגדרת מכור הוא מורכב (וכן כתבתי על זה הרבה בעבר) ולא תמיד זה ברור לקבל הגדרה או איבחון מקצועי שאתה כזה (ולדעתי גם לא צריך).
אם היית שואל אותי הייתי בודק איתך- אם אתה סובל מזה ורוצה להפסיק ואם כן הייתי פשוט ממליץ לך בחום לנסות ואם זה לא מתאים אז זה לא..

*שוב זאת דעתי האישית וכן אני אינני איש מקצוע רק מעט בעל ניסיון..

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145033

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמשיך באותה גישה (המבורכת!) ואומר שלדעתי האישית יכול להיות נזק בהליכה לקבוצות למי שהן לא מתאימות לו. 
בכל זאת מדובר בפלטפורמה מאוד מסוימת, לא כולם מרגישים בנח מול קהל (גם אם מצומצם וגם אם הם לא חייבים לדבר). בנוסף יש מגוון רחב מאוד של אנשים בקבוצות שמתמודדים עם בעיות מגוונות. רבים מהם לא נמנעים מלהביע דעה או לייעץ גם אם זה לא ממקומם לעשות כך.

אגב, יתכן ששאלת ה״מכור או לא מכור״ טומנת בחובה את התחושה האמיתית שהבעיה של מכור לפורנו למשל, אינה זהה לגמרי לבעיה של מכור למין ולכן מה שמתאים לאדם כזה או אחר לא בהכרח יתאים לי (הגם ששניהם מקורם ב״תאווה״, הביטוי של ההתמכרות בהתנהגות שונה מקצה לקצה).

למדתי את זה מבעל מקצוע מוסמך, ומנוסה בתחום הספציפי הזה, ואני גם מסכים איתו, ובכל זאת מדובר בדעתנו האישית;)

בכל מקרה המלצתי האישית היא להיעזר באיש מקצוע קודם לכן. The sooner the better 

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145034

• שוקי12
  • חבר קבוע

בדיוק מה שאני מהרהר.
הרי הרבה פה מדברים על פורנו ,וזה למשל משה שברוך ה' מאז שאני פה,אני מצליח למעט ..(לא שלעולם חוסן כמובן) אבל גם אם זה זמני,אז הרי עצם זה שאני מצליח לא רע כרגע,ונניח ואשתמש,הופך אותי למכור שצריך ללכת לקבוצה כצעד ראשון.?!

מצד שני,לאונן אני רואה שאני לא מצליח כל כך בקלות להפסיק,וזה עבר לפנטזיות בראש,(מה שלא היה בעבר,)שזה משהו טוב גם מבחינתי והמטרות האישיות שלי..
אך בלי קשר,האם בהכרח לא להצליח להפסיק לאונן ,משהו שנחשב דבר טבעי וכו'..גם פה אני מיד "נקרא" מכור,ומחוייב ללכת לקבוצת ה12 צעדים שמוזכרת פה בכל מקום?!
לא יודע.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145036

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשתדל להתמקד בחווייה האישית שלי - התעסקתי עם השאלה הזאת הרבה זמן, מכור או לא. היו הרבה סיעודין ותימוכין לכאן ולכאן בראש שלי. כשהייתי חסר אונים הייתי מוכן ללכת לכל קבוצה שרק יציעו לי וכשהרגשתי יותר טוב הייתי יותר מפונק.

בסוף הגעתי למסקנה שבשבילי התמכרות היא התנהגות שמפריעה לצפקוד היומיומי שלי. כמובן שאחרים יגדירו זאת אחרת אבל בשבילי זה המדד.

אבל בשבילי השאלה העיקרית נהפכה להיות האם אני זקוק לעזרה (תמיד כן, ברמה כלשהי, בכל תחום) ומה העזרה לה אני זקוק - בזה גם איש מקצוע יכול לעזור או כל אדם שקרוב אלי ואני סומך עליו

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי אהבת חסד.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145037

• gidi
  • דירוג פלטיניום

קצת להבהיר.
לי הקבוצות מאוד התאימו ועזרו על אף שאני הייתי "רק מכור לפורנו".
אני מכיר גם שם הרבה חברים שאין להם אפילו בעייה עם אוננות (חבר שלא אונן מעל 12 שנה ועדיין סובל ומתקשה מול תאווה והתוכנית מאוד עוזרת לו) ואני גם עוזר לחבר שאין לו בעייה עם פורנו (אף פעם לא באמת הגיע לשם).
יש כמובן גם חברים שהידרדרו הרבה יותר - אז כן הטווח שם מאוד רחב.. 

עקרונות התוכנית אומרות לא לייעץ לאדם אחר בעיקר אם אין לי ניסיון במצבו (לדבר רק בשם עצמי), אז יכול להיות שלמרות זאת חברים ידברו וייעצו אבל העצות היחידות שאני צריך להתייחס אליהם הם אלו של הספונסר שלי (-חבר בעל ניסיון והצלחה שאני סומך עליו ומדריך אותי).

נסיון החברים וגם הקטן מאוד שלי בתוכנית תומך מאוד באימרה "אין חכם כבעל ניסיון" כך שבעלי נסיון בעיינינו הרבה פעמים "מבינים יותר טוב" מאיש מקצוע (יש סיפורים ודוגמאות רבות)- אלא אם כן לאותו איש מקצוע יש נסיון בעצמו (הוא היה בעבר מכור ויצא מזה..).

אם פנית לאיש מקצוע וזה עזר לך זה מבורך ואני לגמרי תומך בזה.
כל מה שאני מנסה זה לתת כלים לחברים שסובלים ולבשר שיש פיתרון, אם חבר מנסה ומחפש דרך פיתרון זה כבר מעולה ובע"ה יגיע לפתרון שאלוקים מכין לו.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145038

כל מילה יהלום

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145041

• שוקי12
  • חבר קבוע

מה זה חבר שאפילו לא מאונן אבל יש לו תאווה?

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145043

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מניח שתצטרך לשאול אותו 
אבל באופן כללי הבעייה שלנו משותפת בשורש התאווה (המינית), לאחד זה יכול להיות באוננות לאחר בפורנו לאחר נוסף בפנטזיות, מבטים ברחוב, מציצנות, מעקבים, חיפוש תוכן מיני (לאו דווקא פורנוגרפי בוטה), התכתבויות, שיחות, זנות ואין ספור צורות שונות של התנהגות מינית אובססיבית וחסרת שליטה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145234

• powerless
  • רצף ניקיון נוכחי: 1001 ימים
  • חבר חדש
ששלום לכולם...
אני רוצה להשתתף בקבוצה טלפונית...
ואין לי את המספרים והקוד... 
מאנגליה.
Powerless425@gmail.com

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145237

שלום וברכה חבר יקר,
לעת עתה לא מתקיימות קבוצות טלפוניות של שמור עיניך, אך יש קבוצות טלפוניות של SA לחברים המשתתפים בקבוצות החיות של SA.
איני יודע האם אתה משתתף בקבוצות SA או לא.
תוכל להתקשר לקו החם של SA במספר: 0722401190.
בהצלחה רבה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן