ברוכים הבאים, אורח

צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות
(0 צופה) 

נושא: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות 48523 צפיות

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 5 שנים, 10 חודשים #113160

יש שאלה יש לך טיפים איך לעבור 90 ימים, כי ממש קשה להיתמודד אני כבר 7 אחזקתי אבל לצערי נפלתי, ותמיד שאני נופל זה בגלל שאני שמח,מלא בביטחון, גאה בעצמי, תמיד אני נופל שיש הרגשות חיוביות.
אשמח שתעזור.

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 5 שנים, 10 חודשים #113161

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

לי עזר הקבוצה הטלפונית של PA ב13:30

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 5 שנים, 10 חודשים #113162

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת שגם לי .
ההיתי מחובר לשם במשך חצי שנה ללא הפסקה , ותמיד חכיתי ליום המחר .
עזר לי מאוד, מעבר לפעולות היומיות שהייתי עושה. 
אוהבים 

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 5 שנים, 10 חודשים #113164

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לנסות 90 יום 90 קבוצות,
במקביל לעבודת צעדים וספונסר,
חבר וותיק אומר, שהחלמה של הימים הראשונים הוא חייב לקבוצות,
כי עוד לא היה לו כלים להתמודד, והקבוצות עזרו לעבור את התקופה הראשונה נקי,
ואח"ז יש כבר חיבור רוחני ששומר אותנו נקויים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 5 שנים, 9 חודשים #113256

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
אני לא מכיר 'טיפים'. אני מכיר דרך חיים חדשה.
פרטים ב-12 צעדים.

יום שפוי ונקי.

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116489

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

הקבוצה הטלפונית חוזרת!
יום ראשון, י"ט אדר א' (24.2). בשעה 13:30, במספר הטלפון: 04-301111 שלוחה 2, הקוד לקבוצה - 369#.

כולם מוזמנים. חדשים כוותיקים.
שיהיה לכולנו בהחלמה.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בעניין: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על קבוצות שמור עיניך. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116491

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

מי מנחה?

סתם. 

שיהיה המון המון בהצלחה. אולי ואם תאפשר לי, אשתתף גם. 

תודה על השירות.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 4 שנים, 7 חודשים #117923

• Kofke
  • רצף ניקיון נוכחי: 414 ימים
  • חבר חדש
יש קבוצות באזור אשדוד?
של שמור עינייך ,pa או של sa ?

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 4 שנים, 7 חודשים #117924

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]ייש קבוצת

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 4 שנים, 7 חודשים #117926

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

כן יש באשדוד,
שולח לך הודעה בפרטי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 4 שנים, 7 חודשים #117940

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אני יודע שיש קבוצה של SA. מוזמן.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 3 שנים #135189

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס''ד

תודה על הנעיצה. 

מישהו יודע פרטים עדכניים? 

מתי יש קבוצות טלפוניות? 

האם ואיפה יש קבוצות של שמור-עיניך?

תודה

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 3 שנים #135191

• gidi
  • דירוג פלטיניום

לפי מה שאני יודע PA כבר לא באמת קיים (למיטב ידיעתי התמזג עם SA).
קבוצות של שמור עיניך יש טלפוניות קבועות- לא בקיא בפרטים כדאי לשאול חבר שמשתתף.
SA פעיל גם בקבוצות פיזיות גם טלפוניות וגם בזום - יש הרבה מהכל, רק ליצור קשר עם חבר משם (גם אני יכול) וכבר יכווינו אותך.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 2 שנים, 9 חודשים #137648

• gidi
  • דירוג פלטיניום

***SA לטובת החברים - החדשים וגם לאלו שעדיין לא מכירים.***

(אם הייתי מכיר דרך לנעוץ את זה בעמוד הראשי איכשהו הייתי עושה שכל החברים החדשים יתקלו בזה כשנכנסים לאתר)

לצערי אני נתקל בהרבה חברים שמגיעים לפה ועדיין לא מכירים את הכלי העיקרי שמשמש פה את החברים להחלים. להחלים מתאווה, אוננות, פורנ', יחסי מין ושאר הבעיות של התאווה שלמעשה הפכנו מכורים אליהם"

קבוצות SA
קבוצות SA, בהסבר חופשי שלי, הם קבוצות שמיועדות לחברים שהפכו למכורים למין.
אז נכון, במקור זה היה כאלו שמכורים ליחסי מין והיו קבוצות נספות לפורנ' וכו' אבל היום זה ממש לא כך.
היום מגיעים לקבוצות חברים עם בעיות שונות בהתמודדות מול תאווה: אוננות, פנטזיות, פורנוגרפיה, משיכה לאותו מין, מבטים, יחסי מין ובעצם לכל סוג של התמכרות = חוסר שליטה להתנהגות מינית.

הקבוצות הם חינמיות לגמרי ומבוססות על חברים שרוצים לעזור אחד לשני כחלק מהאידיאל שלהם.
לקבוצות  מגיעים חברים דתיים וחילוניים, חסידים וגויים, וגם נשים בקבוצות מסויימות - מכל גווני האוכלוסיה כדי לעזור יחד אחד לשני לצאת מזה.

הקבוצות מבוססות על 12 הצעדים, קבלת חבר שידריך אותך בקשר אישי ועוד קשר חברתי עם כל שאר המשתתפים.

הקבוצות הללו הם הפיתרון הכי חזק שאנני מכיר לבעייה, נותן תוצאות מידיות למי שהולך עם זה ברצינות ומגיעים להשגים שאפשר להגדיר רק בדרך נס.

- אני נקי נכון להיום 414 ימים מהוצאת שז"ל ואני יכול לומר שלא יכלתי אפילו לדמיין שאגיע למצב כזה לפני.

הקבוצות לא מבוססות על דת אבל מאמינות באלוקים ובצורת חיים רוחנית- כל אחד בדרך ובאמונה שלו בלי שזה יהווה סתירה לאמונה של אף חבר (חברים דתיים ימצאו את עצמם שם בקלות).

הקבוצות האלו הם דבר חי ופעיל בכל מקום בארץ ובעולם. 
יש מהם הרבה מקומות בהם נפגשים ברחבי הארץ, יש קבוצות טלפוניות ויש קבוצות זום ווצאפ או כל דבר אחר, לא חסר ב"ה.

מה צריך כדי להתחיל?
אז מלבד רצון להחלים צריך פשוט ליצור קשר, או עם חבר משם שנמצא בפורום או להרים טלפון לקו החם של SA באתר www.sa-israel.org/    072-240-1190.
החברים שם לא נושכים! כולם באים במטרה לעזור אחד לשני - עזרה לאחרת תורמת גם לאדם עצמו, יש שמירה על אנונימיות ודיסקרטיות מלאה כך שפרטים לא ידלפו החוצה או יעברו למישהו אחר מחוץ לקבוצות.

אז מקווה שזה יהיה לתועלת ובהצלחה לכל החברים!!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: צעד 'אפס': השתתפות בקבוצות - כל הפרטים על הקבוצות לפני 1 שנה, 5 חודשים #144496

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 30 ימים
  • חבר ותיק

השאלה אם יש אפשרות להצטרף לקבוצות sa בלי להגיע למפגשים?

זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן