ברוכים הבאים, אורח

לא פלא שאנו מונעים על ידי המון פחדים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא פלא שאנו מונעים על ידי המון פחדים 177 צפיות

לא פלא שאנו מונעים על ידי המון פחדים לפני 3 שנים, 1 חודש #134146

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתוך הספר לצעוד לתוך היום

אנו מונעים על ידי מאות צורות של פחד

כאנשים מכורים שחותרים כל הזמן להיות במרכז, ורוצים! אובססיביים שהכל יתנהל בדיוק כמו שאנו רוצים שזה יתנהל, לא פלא שאנו מונעים על ידי המון פחדים. פחד שאנחנו לא נהיה במרכז ושמישהו אחר ייקח לנו אותו, פחד שהדברים חלילה לא יתנהלו כמו שתכננו, פחד שאנשים לא יתנהגו כמו שציפינו, פחד שבן או הבת זוג שלנו לא יזרמו אתנו, פחד שהילדים שלנו לא יקשיבו לנו ויצאו לא כמו שאנחנו רוצים, פחד שאנשים לא יעריכו אותנו כמו שאנחנו רוצים."

אפשר בהחלט להאריך את הרשימה עד אין סוף. הנקודה אכן ברורה, ככל שאנחנו אובססיביים כלפי הרצון האישי והמעמד שלנו, ככה אנחנו חיים ועטופים בפחדים שמנהלים אותנו.

המרדף הבלתי פוסק הזה שלנו לנסות להפעיל כוח, שליטה, מניפולציה ושכנוע כדי שהדברים יסתדרו בדיוק כמו שרצינו התיש אותנו עד אימה. או שמהפחד עצמו שהדברים אכן לא יסתדרו כמו שאנו רוצים ברחנו לשימוש. או מהאכזבה המתסכלת של התוצאה שלא הייתה כמו שדמיינו עפנו לשימוש. כך או כך חיינו לא היו חיים. אבל אסירות תודה שניתנת לנו בתוכנית ההזדמנות והאפשרות לחיות חיים של שלווה ורוגע. אם רק נהיה פתוחים ונכונים לוותר על הרצון העצמי שלנו ולקבל את רצונו של הכח העליון שלנו.

שאלון להיום

•      האם אני נכון היום לוותר על האובססיה שלי שדברים יתנהלו כמו שאני רוצה בשביל לחיות חיים שלווים ורגועים? או שעדיין משתלם לי לחיות חיים של מתח ופחדים בציפייה שזה יגרום לעולם להתנהל כרצוני?

•      האם אני יכול לעצום עניים ולדמיין לכמה דקות כיצד החיים שלי יכולים להראות אם אוותר וארפה מהרצון העצמי שלי?

תפילה להיום

אלי, עזור לי היום ותן לי את השפיות לוותר על חיים שמלאים ומונעים על ידי
מאות צורות של פחד. עזור לי היום לבחור בחיים שפויים שמלאים ברוגע ושלווה,
ולא מבוססים על אובססיה לרצון העצמי שלי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן