ברוכים הבאים, אורח

להיצמד למנצחים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להיצמד למנצחים 214 צפיות

להיצמד למנצחים לפני 3 שנים, 1 חודש #133646

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחד הדברים העיקריים והנצרכים בשביל להצליח ולשגשג בכל תחום בחיים, הוא להיצמד למנצחים שבאותו התחום. הלמידה מהם מה גרם וגורם להם להצליח ולשגשג, וממה הם מוודאים להימנע בכדי שההצלחה והשגשוג שלהם ימשיך, הוא קריטי במידה וגם אנו רוצים להצליח ולשגשג. ואם עיקרון זה נכון וחשוב כאשר זה נוגע לתחומים אחרים בחיים... הוא בוודאי נכון וקריטי כשזה נוגע להצלחה והשגשוג של החיים וההחלמה האישית שלנו. אם נרצה להצליח בהחלמה שלנו, ולוודא שההחלמה שלנו משגשגת ושאנחנו צועדים בכיוון הנכון לעבר הריפוי והחופש שלנו, כדאי מאוד שנצמד לאותם אלה שהם משגשגים בהחלמה. ולא נלך סחור סחור סביב חברים שלא עובדים צעדים.

איננו חלילה שופטים אף אחד וגם לא מתנשאים על אף אחד, בדיוק כמו שבכל עסק אחר בחיים אנו נצמד לאנשים שמצליחים בתחום ולא לאלה שלא, ולא בגלל שאנו שופטים את אלה שלא מצליחים. זהו אכן האינטרס האישי שלנו להצליח ולהתקדם. לכן התחשבנות על מה אחרים יגידו עלינו או יחשבו עלינו, על זה שאנו בוחרים להיצמד למנצחים, היא אינה רלוונטית. מכיוון שאנחנו כאן בתוכנית כדי להציל את החיים שלנו, ואנו רוצים בהחלט להצליח ולשגשג במשימה הזאת.

שאלון להיום

•      האם היום אני מוודא להיצמד למנצחים, וללמוד מהם כיצד לשגשג? או שאני מעדיף לרצות אחרים ולא לדאוג לטובתי האישית?

•      מה לדעתי יכול למנוע ממני היום מלהיצמד למנצחים?

•      ומה כן יכול לגרום לי היום להיצמד לאלה שמצליחים בעסק היקר הזה ששמו ׳החלמה׳?

תפילה להיום

אלי. עזור לי היום לרצות להצליח לשגשג בהחלמה שלי. עזור לי היום אלוהים
להבין ולהפנים עד כמה העסק הזה ששמו החלמה. הוא קריטי בשבילי. עזור
לי היום לפעול בנחישות ולהיצמד למנצחים מבלי לפחד ממה שאחרים עלולים
לומר או לחשוב עלי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן