ברוכים הבאים, אורח

אהבה ללא תנאים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אהבה ללא תנאים! 268 צפיות

אהבה ללא תנאים! לפני 3 שנים, 1 חודש #133488

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהבה ללא תנאים!

בתור מכורים שהיינו עסוקים במשך שנים בלהכאיב ולהלקות את עצמינו, דרך זה שפעלנו בצורה חולה נגד רצוננו ועשינו דברים שניתקו אותנו מהמציאות, מעצמינו ומכל מה שסביבנו, הפכנו עם הזמן לנכי אהבה. ככל שהתמכרנו לתאווה ולעולם האפל והדמיוני הזה, כך הפכנו יותר ויותר לאנשים שאינם מסוגלים לאהוב ולקבל אהבה. פחדנו מאהבה אמתית, כי היא דרשה מאתנו להיפתח ולחשוף את עצמינו. היינו בטוחים שלו אנשים רק היו יודעים מי אנחנו, הם היו תופסים מרחק עצום מאתנו, שלא לדבר על האהבה שלהם כלפינו. היינו משוכנעים שאנו לא ראויים לאהבה, ושאין מה לאהוב בנו. ואם כך, הרי ברור מאליו שאלוהים, שיודע את כל מה שעשינו ולא ממש אוהב זימה וניאוף, ברור מאליו שאין כל סיבה שהוא יאהב אותנו. האמנו בכל מאודנו, שאם אכן קיים סיכוי כל שהוא שאלוהים יאהב אותנו, הרי זה בתנאי שלא רק שלא נרצה ולא נפעל על תאווה, אלא שנצטרך להיות מושלמים בכדי שיהיה על מה לדבר על אהבת אלוהים כלפינו.

כל הקשר שלנו עם אלוהים היה שזור באין ספור תנאים שכביכול החזיקו או "חיברו" את הקשר בינינו לבין אלוהים. כמובן שזה רק גרם לנו להתרחק ממנו, ולחפש אלוהים אוהב ומפנק בדמות התאווה. התוכנית מגלה לנו שהסיכוי היחיד שיש לנו להחלים מההתמכרות ומההרס העצמי, היא האמונה באלוהים שאוהב אותנו כמו שאנחנו ללא שום תנאי! זה בהחלט לא אומר שאלוהים אוהב את כל מה שעשינו, אבל האהבה שלו כלפינו לא נפגמה בגלל זה בכהוא זה! אכן למכורים כמונו, להפנים תובנה כזאת ולהאמין שאכן אנחנו ראויים לאהבה ללא תנאים, ייקח זמן. אבל צעד אחרי צעד ויום אחרי יום שבו נצבור פיכחון, אנו נפנים ונאמין שאלוהים אכן אוהב אותנו ללא שום תנאי ושאנחנו אכן ראויים לאהבה!

שאלון להיום

•      האם אני היום מוכן ורוצה להאמין שאלוהים אוהב אותי ללא שום תנאי? או שאני בוחר היום להיאחז במחשבה שאני לא ראוי לאהבה... ולכן אין לי ברירה מאשר לפנות היום לתאווה, כי היא כן מספרת לי על "אהבה"?

•      מהם הפעולות שאני אוכל לעשות היום בשביל לפתח קשר עם כוח עליון אוהב?

תפילה להיום

אלי, עזור לי היום אבא אוהב להאמין באהבה שלך כלפיי שהיא ללא שום תנאי
ומידה. עזור לי היום להאמין שאני ראוי להיות נאהב במו שאני. ושהתאווה היא זו שמנסה לסבסך בינינו ומספרת לי מדוע אני לא ראוי שתאהב אותי.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי דייב 2.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן