ברוכים הבאים, אורח

מבטים ולגימות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מבטים ולגימות 207 צפיות

מבטים ולגימות לפני 3 שנים, 3 חודשים #132240

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתוך הספר לצעוד אל היום 20/01/2021

אחד הדברים המאתגרים ביותר שיש בסם, כמו זעם, רגשות, תלות, תאווה או כל סם שיכול למסטל גם כשלא מכניסים משהו פיזי לתוכנו, היא העובדה שהיא גם ווירטואלית, שזה אומר שאנו לא צריכים לעשות פעולה פיזית או לשתות חומר פיזי על מנת להשתכר ולהתמסטל. אנו יכולים לפנטז בראש או ללכת ברחוב ולהביט בסם מבלי לגעת, ועדיין להשתכר לחלוטין. לכן כשאנו רוצים להחלים ולהתפכח מהסם, זה עלול לבלבל אותנו מאוד כיצד להימנע מלגימות וירטואליות שנוצרות מפנטזיות ומבטים גם מבלי להתכוון. אנו מתקשים להבין כיצד להבדיל בין לגימות של מכור לסם פיזי כמו אלכוהול, סמים ואוכל, לבין לגימות של מכור למין ולתאווה ששם הסם יכול להיות ווירטואלי? ואם זה פשוט לגבי אלכוהול וכל סם פיזי אחר כיצד להימנע מלגימות בכך שהוא פשוט לא נותן לזה להיכנס אליו פנימה, כיצד אם כן אפשר להימנע מלתת לסם ווירטואלי להיכנס פנימה?

ובכן, כשזה מגיע לסם ווירטואלי כמו תלות או מין זה אכן מאתגר, מכיוון שמצד אחד אין לנו שליטה תמיד על המחשבות שנכנסות אלינו פנימה, וגם לא על המבטים שיש לנו כשאנו הולכים ברחוב, מצד שני אם לא נעצור את הלגימות הווירטואליות האלה הם בהחלט עלולים לגרום לנו להשתמש גם פיזית, ולכן אנו צריכים ללמוד כיצד לעשות פעולות שיצרו הפסקה בין לגימה ווירטואלית אחת לשנייה בכך שנעשה פעולה כמו שיחת טלפון לחבר מחלים, ירידה על הברכיים או כל פעולה מחלימה אחרת שתעזור ליצור הפסקה בין הלגימות הווירטואליות שלנו, ממש כמו אדם שיעשה הפסקה בין לגימה ללגימה באלכוהול כדי שהוא לא ישתכר.

שאלון להיום

•      האם אני מוודא היום לנקוט בפעולה של החלמה לאחר שלגמתי לגימה מהסם כדי שלא אשתכר? או שאם לגמתי אפילו בטעות, אני ממשיך ללגום ולסכן את ההחלמה שלי?

•      האם ניסיתי לנקוט בפעולה מחלימה לאחר שלגמתי מהסם כדי שהלגימות לא יצטרפו להם לכדי שכרות מוחלטת? ואם כן, מה הייתה התוצאה?

•      איזו פעולות יעזרו לי היום ליצור הפסקה בין לגימה ללגימה כדי שלא אתמסטל ואשתכר לחלוטין?

תפילה להיום

אלי, עזור לי היום להימנע מללגום מהסם, ובמידה ולגמתי בכוונה או בלי כוונה,
עזור לנקוט מיד בפעולה שתיצור הפסקה בין הלגימות בבדי שלא אשתכר
לחלוטין. עזור לי למנוע מהסם שלי לתפוס תאוצה גם אם היא רק ווירטואלית.

אני ממש מזדהה עם הדף היומי...
הבעיה הרצינית שלי שאני רוצה ללגום ולהישאר נקי, לפנטז ולהישאר נקי, לגעת בעצמי ולהישאר נקי, וסליחה על הביטוי הגס - להגיע לאורגזמה בלי לגמור...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן