ברוכים הבאים, אורח

החלמה חיובית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: החלמה חיובית 237 צפיות

החלמה חיובית לפני 3 שנים, 3 חודשים #132136

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתוך הספר לצעוד לתוך היום - 19 בינואר

אחד הדברים החשובים ביותר בתוכנית הזאת היא החלמה חיובית. המשמעות של זה היא שההחלמה שלנו אינה יכולה להיות מבוססת רק על מה שאסור לנו לעשות, ועל הימנעות ממה שחולה בשבילנו לעשות, ובריחה ממה שיהרוג אותנו. החלמה שמבוססת אך ורק על הדברים השליליים שאנחנו צריכים להימנע מהם, לא תחזיק מעמד להרבה זמן.
אנחנו חייבים לוודא שההחלמה שלנו מבוססת על גישה ורוח חיובית. החלמה חיובית שמתמקדת במה שכדאי לנו לעשות ולחשוב, כדי שיהיה לנו טוב. החלמה חיובית שמתמקדת באלוהים אוהב שמעניק לנו אהבה, שלווה, חיבור ומשמעות. רק החלמה כזאת תחזיק מעמד לאורך ימים ושנים ותיתן לנו מוטיבציה להמשיך לצעוד בדרך המופלאה הזאת.
לרבים מאתנו זה בהחלט לא בא בטבעיות לחיות כגישה חיובית בעיקר בגלל שחיינו במשך שנים בגישה שלילית כלפי עצמינו והחיים שסבבינו... אבל כאן בתוכנית ניתנת לנו ההזדמנות להתחיל לחיות חיים מחלימים בגישה חיובית. אולם חשוב שלא להתבלבל, מחלת ההתמכרות היא ערמומית ומבלבלת מאוד, אנו יכולים להיות בגישה שלילית בהחלמה שלנו כלפי עצמינו ואחרים, ועדיין להשלות את עצמינו שאנחנו בגישה "חיובית". לכן הדרך הכי קלה לבדוק האם אנחנו בגישה חיובית או שלילית בהחלמה שלנו, היא פשוט לבדוק להיכן הגישה הזאת מובילה אותנו, האם הגישה הזאת מעצימה את ההחלמה שלנו, או חלילה היא עושה את ההפך.

שאלון להיום

•    האם אני נכון לחיות היום חיים שמבוססים על החלמה חיובית וגישה חיובית? או שאני עדיין בוחר להחזיק בגישה שלילית גם כלפי ההחלמה שלי?
•    האם אני מצליח להבחין היום בין החלמה חיובית והחלמה שלילית?

תפילה להיום

אלי, עזור לי היום לחיות ולהחלים בגישה חיובית, ולוותר על כל גישה שלילית
בחיים שלי בכלל ובהחלמה שלי בפרט, גם כשהראש שלי מספר לי שגישה
שלילית תעשה לי טוב ותקדם אותי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן