ברוכים הבאים, אורח

"אוהבים" באמת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "אוהבים" באמת 253 צפיות

"אוהבים" באמת לפני 3 שנים, 2 חודשים #131314

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

בין בקבוצות ובין שלא בקבוצות
המשפט שהכי רץ בין סקסוהליסטים 
זה "אוהבים"
מה כוונתו...
הרי לכאורה מדובר על איזה שיתוף של פנטזיה...
אולי היה יותר מתאים לומר "מזדהים"... 

תגובה: "אוהבים" באמת לפני 3 שנים, 2 חודשים #131319

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

הספונסר שלי הסביר לי:
אוהבים אותך כמו שאתה, חולה, מכור וחסר אונים,
הניקיון הוא עניין אישי שלך.
זה התרגום של המילה "מזדהים".

תגובה: "אוהבים" באמת לפני 3 שנים, 2 חודשים #131347

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

קודם כל, זה רק בקבוצות דוברי עברית. בחו"ל זה לא קיים. אני חושב שזה הגיע מ-NA, תכנית 12 למכורים לסמים, ששם זה אפילו עוד יותר מקובל, וחלק ממייסדי SA בארץ התחילו את דרכם שם. זה מקובל גם בעוד תוכניות צעדים, אבל אני מאמין שגם הם שאבו את זה משם. לפי מה ששמעתי NA היא תכנית הצעדים הגדולה בארץ. 

נראה לי שהמשמעות היא שאנחנו אוהבים ומקבלים אותך כפי שאתה. מזדהים עם מה שאתה משתף, מבינים לגמרי, וממש לא סולדים או מזדעזעים מהדברים שאתה אומר שאחרים אולי היו מתחלחלים לשמוע. היינו שם כמוך ואנחנו יודעים בדיוק על מה אתה מדבר.

ואחרי כל ההסברים, אין מקרא יוצא מדי פשוטו. זו פשוט דרך להביע אהבה עמוקה וכנה שקיימת בין מכורים במילה אחת קצרה.

אני עד היום זוכר חבר שהגיע לתכנית וסלד מהמילה הזו, כנראה בחוג שבו הוא גדל אהבה הייתה נחשבת מילה קצת חילונית, והוא גם לא האמין שבאמת אוהבים אותו, וטען שסתם אומרים את זה מהשפה ולחוץ. כשאני שומע או אומר היום "אוהבים", אני ממש מרגיש שזה בא ממקום פנימי ועמוק מאוד, ושזו לא רק איזו מילת נימוס מקובלת אצל מכורים. הקבוצה היא כנראה המקום היחיד שבו אני מרגיש שאוהבים אותי בצורה כל כך חזקה, יציבה ובלתי מותנית.

אוהבים!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן