ברוכים הבאים, אורח

רגע של אסירותודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רגע של אסירותודה 544 צפיות

רגע של אסירותודה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120758

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מדמיין את עצמי לפני כשמונה שנים, בערך במצב הנוכחי. אשתי לא בבית. אני יושב מול המחשב, ומרגיש תחושה שאני עוד צריך לעשות משהו. משהו מדגדג, לא ברור. אני פותח על לשונית חדשה, ופתאום זה מכה בי, אני רוצה את 'זה', 'אסור' אני אומר לעצמי בתוך הראש, אך האתר כבר נפתח, טוב, לא ניכנס ממש, אז נלך לאתר של טקסט, לא של תמונה...

בערך ,עכשיו אני בחוסר שקט מסויים. יש לי מחויבות לא סגורות בעבודה, ותחושה שאני רוצה לעשות משהו. פתאום אני נזכר בפורום הזה, במה שעברית בו, אני מרפרף על מה התחדש, מה קיים, מה היה, נזכר. בעצמי, מגלה שיש שוטר פנימי, היום אני יכול להיות בחוסר שקט והתאווה היא לא אופציה. 
מפתיע. לא חשבתי שזה יהיה הנס הגדול של חיי, היכולת להשתעמם בנחת. והנה, אני משתעמם בנחת, והנחת הייתה נחת, והכל כל כך פשוט. 

ההחלמה, כך שמעתי בעבר, היא כמו משיח מציאה ועקרב, היא באה בהיסח הדעת. השתעממת ופשוט קראת חדשות? וואו, מדהים. 
אסירותודה לאלוהים על הדרך הזו. מפתיע עד כמה כניעה רציפה מאפשרת 'להפוך מר למתוק' לא רק ברמה הרוחנית, כפשוטו ממש. ייסורי הנפש וחיפושי התאווה, רק להיום, אינם כאן. אז רק להיום אני באסירותודה על שמונה שנים של החלמה, וארבע שנים של מפוכחות. 
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: רגע של אסירותודה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120783

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה על השיתוף.

תגובה: רגע של אסירותודה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120791

אסירותודה שחזרת...

תגובה: רגע של אסירותודה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120793

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

מחזק אותי מאד.
אני אמנם נקי 210 ימים אבל גלי התאווה מכים בלי בלי הרף.
אתמול היה לי גל כזה, קשה מתמיד. ישבתי במסעדה לאכול ארוחת צהרים, ולידי ישבו שתי נשים שדיברו בקול רם על ההרגלים המיניים שלהן. זה היכה בי קשה, כמו לגימה ראשונה. האובססיה התחילה לפעול עד היום בבוקר.
כמה קשה ההחלמה
אסירות תודה לכח עליון ששמר עלי נקי, ממש לא מובן מאליו.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן