ברוכים הבאים, אורח

איך להגיע למפגש חי בלי שאשתי תשים לב?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך להגיע למפגש חי בלי שאשתי תשים לב? 851 צפיות

איך להגיע למפגש חי בלי שאשתי תשים לב? לפני 5 שנים, 4 חודשים #115625

שלום לכולם!
אני מכור ואני יודע את זה והמון זמן רוצה להפסיק והגעתי למסקנה (אחרי שניסיתי כמה וכמה כלים) שאני צריך ללכת לקבוצות החיות.

הבעיה זה איך אני מצליח לצאת מהבית ולהגיע ולחזור בלי שאשתי תחשוד במשהו?
אם אגיד לה שזה שיעור, היא תחקור אותי מי הרב ומה למדנו,
אם זה מפגש חברים היא תחקור עם ומי ואיפה
וכו'.

עצות?
נשמע כאילו היא כולאת אותי בבית ח"ו, אבל לא. היא אישה נפלאה ופשוט אנחנו בשיתוף מלא שכל אחד יודע בכל זמן ורגע מה השני עושה ואיפה. אני חושב שזה יפה:)

תגובה: איך להגיע למפגש חי בלי שאשתי תשים לב? לפני 5 שנים, 3 חודשים #115975

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

נקודה למחשבה. מה היית עושה אם היה לך תור לרופא או משהו כזה.
מה הכי חשוב לך?

אני לא נשוי, אבל שמעתי מחברים מחלימים, שהם העדיפו להיות נקי גם על חשבון הנישואים שלהם, והם נקיים ומאושרים היום.

תגובה: איך להגיע למפגש חי בלי שאשתי תשים לב? לפני 5 שנים, 3 חודשים #115976

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני חלילה לא אומר מה לעשות. 
אבל נקודה למחשבה.

תגובה: איך להגיע למפגש חי בלי שאשתי תשים לב? לפני 5 שנים, 2 חודשים #116476

שלום אחי היקר, קודם כל - יישר כח שאתה בכלל רוצה ללכת לקבוצות החיות זה לבד - הרצון הזה זה התקדמות אדירה בהחלמה, להחליט שאתה רוצה להתחיל ללכת למרות שאתה מודע לבעייה הזאת עם אישתך, אבל אל תעשה את זה כזה גדול, זה בקטנ בתכלס וזה כמו מניעה קטנה להגיע לקבוצות - והמניעה היא בשביל להגביר את החשק, לפני שאתה מגיע לקבוצות אני חושב שכדאי מאוד שיהיה לך ספונסר שלך - אם אתה לא יודע ספונסר זה בנאדם שאתה פשוט מדבר איתו על הכל בכנות מלאה ואתה משתף אותו במחשבות שלך ובשיקולים שלך לגבי דברים מסויימים בעיקר בתחום ההתמכרות, וזה דבר מאוד חשוב בהחלמה כי הדעה שלנו לעצמנו היא נורא אינטרסנטית ובדרך כלל למעלה מ100% אנחנו ניתן את העצה לעצמנו שתיראה הכי טובה אבל הכי "נגועה", לכן תמיד טוב להתייעץ ולקבל עצה ממישהו מהצד כי היא דעה לא נגועה או לפחות הרבה פחות נגועה משלנו לעצמנו...
עכשיו לענייננו - אני לא הספונסר שלך ואני מדגיש את זה, אבל שתדע יש גם אופציה לעשות קבוצה חיה בטלפון יש המון קבוצות כאלו כל יום - אני אישית עולה לשם ביומיים האחרונים וזה ממש כיף ומשחרר אתה יכול יותר פרטים באתר של שמור עיניך כמו מספר טלפון ועוד, אבל זה לא תחליף לקבוצה חיה במפגש קבוצתי, אגב תלוי איפה אתה גר בארץ אז תבדוק איפה יש קבוצה חיה אולי זה ממש קרוב ולא ביג דיל לקפוץ לשעה ולחזור לבית לא יקרה כלום - או שתגיד לה שאתה הולך להתבודד אני יודע....
אני גם רווק אז קשה לי לתת לך כיוון כי זה קצת שונה... אבל שאני הולך לקבוצות אני אומר להורים שלי שאני פשוט הולך ללימודים , ואגב אני לא יודע אם זה הכי טוב שאתה ואשתך יודעים הכל אחד על השני, כי לפעמים נאמנות אמתית נמדדת דווקא בלא לדעת את הכל על השני.... נקודה למחשבה, אבל זה יפה איך שאתם ככה ביחד(שוב אל תיקח כלום ללב אחי זה לעניות דעתי הממש ענייה כמו שאומרים)

את האמת מה הכי הפריע לי וגרם לי להגיב להודעה שלך זה שרשמת אפס מאופס - למה????? אחי אתה בן של מלך ואתה תותח ואתה יהלום!!!! ולרגע אחד לא משנה מה קורה אל תוריד את עצמך!!!!! אין צורך יש מספיק אנשים ומספיק דברים שקוראים לנו שדואגים להוריד אותנו - אבל אתה לעצמך - רק תריםםםם ותריםםםם ועודדדד יותררר תריםםם!!!! תעשה דברים שיגרמו לך להרגיש טוב תלך תקנה איזה גלידה טובה תפנק את עצמך קצת לא יקרה כלום...
מקווה שאתה בכלל תקרא את כל מה שכתוב - וזה יביא תועלת ותדע שאתה לא לבד אחי ויש תקווה גדולה לכולם לכל אחד ואחד - העיקר תאמין בעצמך שאתה יכול - ואתההה יכוללל!!! אבל רק עם בורא עולם!!!!, והוא בלעדיך - לא יעשה....

תגובה: איך להגיע למפגש חי בלי שאשתי תשים לב? לפני 5 שנים, 1 חודש #116478

• דרורR
  • רצף ניקיון נוכחי: 206 ימים
  • דירוג כסף
בוקר אור
אפס מאופס
מה שלומך?
מוזמן לתקשר עימי  ;~)
"כל אחד שואף להיות קרוב, לאחד שהוא בגובה-0'  "
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 1 חודש על ידי דרורR.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן