ברוכים הבאים, אורח

נמוך מדי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נמוך מדי 1169 צפיות

נמוך מדי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112376

• moki
  • חבר חדש

למה אני מרגיש שאף אחד לא יכול לעזור לי ?
כי אני מרגיש שירדתי נמוך מדי, מי שיתקרב אליי עלול להידרדר, בשלב מסוים בילדות שלי הייתי הילד הזה שהורים מבקשים מהילדים שלהם להתרחק ממנו, יותר מדי מסוכן. גם ממני ביקשו להתרחק מילדים אחרים אבל אני תמיד נמשכתי לאלה שביקשו ממני להתרחק מהם. ועכשיו באופן מעשי לפעמים אני מרגיש שלנסות לעזור לי זה בבחינת להכניס ראש בריא למיטה חולה. וניסו לעזור זה לא שלא ניסו, אבל תמיד אני מרגיש באויר את ה"זה לא בשבילי" כבר המליצו לי בתכנית לקבל טיפול פסכיאטרי למרות שאני באמת  לא חושב שמשהו שאני צריך. פשוט חוסר היכולת שלי להשתנות, לקבל דברים, להאמין שבאמת רוצים לעזור, להפנים שיש מי שיודע יותר טוב ממני ובכלל לבטא את עצמי ולהיות מספיק כנה ככה שמי שמנסה לעזור יוכל להבין משהו. הנמוך מדי הזה זה מה שמקשה עליי לבטא את עצמי, אני כבר מראש מוותר על לנסות להסביר את המצב כמו שהוא כי הוא כל כך מסובך ומורכב וכל כך נמוך, אני לא הייתי נכנס לדבר כזה בעצמי אז למה שאני אעשה את זה למישהו אחר ?

תגובה: נמוך מדי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112382

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, אוהבים אותך,
ליבי איתך,
אין לי מה להגיד לך,
אבל חבר יקר, אל ייאוש, יש עזרה, יש המון חברים בתכנית שהם מכורים והם אנשי מקצוע,
והם מוכנים לשכב על הכביש כדי לעזור לך,
רק תפגוש אותם, 
אשמח לכוון אותך לאחד מהם,
באהבה אין סופית אני הקטן.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נמוך מדי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112383

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
היי חבר יקר
למה אתה מרגיש שאף אחד לא יכול לעזור לך? אני יכול לנסות לשער מדוע? כתבת שלפי הרגשתך ירדת נמוך מידי, ומי שיתקרב עלול להתדרדר, אך האם חשבת גם על אלקים? האם אלקים לכשיתקרב להציל אותך גם עלול כביכול להתדרדר? הלוא בודאי שלא! אנו לא נכנסים אל תוך המערבולת שלך עם גלגל הצלה מסכן אלא עם כוחו הגדול של אלקים, שהוא כל יכול, ועם עובדות בשטח שבכל יום הוא מוציא ומעלה ומציל גם חברים שהיו בשאול תחתית של ממש, אלו מאיתנו שהוכלים לקבוצות החיות יודעים אלו סיפורים מסמרי שיער יש בין החברים על עברם ואיך אלקים הרים אותם ממצולות ים עם פינצטה. אז לאלקים מותר להכניס ראש בריא למיטה חולה ואת זה אתה יכול לאפשר לו לעשות גם אצלך על ידי כמה פעולות פשוטות מידי יום ביומו, לאלקים יש את הכוח גם לשנות את מידת העקשנות ואת מידת חוסר הכנות אם רק נבקש ממנו לעשות זאת בצורה הנכונה באמצעות 12 הצעדים, ובאמצעות הקבוצות, וזה לא ענין שיש מישהו שיודע יותר טוב ממך, אלא זה ענין שיש מישהו שהיה במצב יותר גרוע ממך ואלקים הוציא אותו על ידי הסולם שהוא בנה בעשר אצבעותיו, אז גם אתה יכול לבנות לעצך את הסולם הזה ואלקים יעזור לך לעלות ולטפס עליו.
ולגבי המשפט האחרון שכתבת "אני לא הייתי נכנס לדבר כזה בעצמי אז למה שאני אעשה את זה למישהו אחר? " התשובה היא כי כאשר חבר שומע אותך ואת הסיפור שלך ומנסה לעזור לך זה מביא לו החלמה, גם אם זה נגד ההיגיון ונגד השכל הישר, זו היא מציאות שהוכיחו אותה כבר מיליונים ברחבי העולם.
אז אני ממליץ לך בחום, כמו שהתגברת לכתוב את התגובה הזו לאחר שנים רבות של סבל, בוא תקח עוד צעד קדימה, תתקשר לספונסר, תקרא קבוע בספרות, תתקשר קבוע לחברים, תכתוב קבוע כתיבה יומית, ותתחיל לראות את ידו של אלקים בחיים שלך.
מאחל מכל הלב באהבה רבה - החלמה מהירה
אריה
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: נמוך מדי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112384

אח יקר
הכאב שלך טהור כל כך, שהיה לי ממש קשה לקרוא...
הלואי ויחדרו הרבה אור ותקוה לחייך.... ה' האוהב, הוא, מקימי מעפר דל, ומאשפות ירים אביון...
מאחל לך מעומק הלב, שבחסד ה' תמצא את הדרך הטובה לך....
אוהב אותך מאד

תגובה: נמוך מדי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112411

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

moki - אוהבים אותך.
אני עברתי את גבול העזרה האנושית. רק אלוקים יכול לעזור לי למאת מההתמכרות. אני הייתי צריך לפסוע את הפסיעה הראשונה. הייתי אמור להרים טלפון לחבר, הייתי אמור להסכים להיחשף.

היום אם אני לא מוותר ועושה את הפסיעה הקטנה מהכיוון שלי, בכל פעם, אין לי סיכוי.
אם אני מוסר את החיים שלי לכוח העליון שלי ומוכן לעשות את כל מה שהוא רוצה ממני שאעשה בשבילו, הוא עוזר לי.

תאמין לי, ישנם חברים כאן שהיו במקומות הכי נמוכים ויצאו מזה. תאמין לי, כי אני גם לא האמנתי לפני שהגעתי לכאן שיש סיכוי לצאת מזה, וכשבאתי הנה, האמנתי, האמנתי כי שמעתי את הכנות שמסתובבת כאן.

מאחל לך למצוא את מה שאני מצאתי כאן.

יום שפוי ונקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן