ברוכים הבאים, אורח

בשביל עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בשביל עצמי 1205 צפיות

בשביל עצמי לפני 6 שנים #112122

תמיד הרגשתי שונה מאחרים, וכמה שניסיתי להיות כמו כולם, עמוק בפנים, ידעתי שזה לא כך... תמיד ניסיתי לנעול את הרגשות שלי, ולמרות שאני אדם עם ים סוער של רגשות.... החזקתי חזק.... ניסיתי לשדר תדמית של אדם, חכם, שכלי, וחושב.... ​
אבל מאז שהגעתי להחלמה בחסדו, אני מתחיל להרגיש... דמעות שלא זלגו על פניי, כבר הרבה שנים, הופיעו.... 
וכעת ממש, עקב צפיה בסרט הדוקומנטרי "my name is bill w", על חייו של ביל ווילסון מהספר הגדול, היתה לי הצפה רגשית של כאב, ובכיתי כפשוטו, יחד עם ביל, ועם אשתו, כל כך הרבה פעמים....
כל כך זיהתי את עצמי שם.... להזכר, איך אני הרסתי באנוכיות ובתלותיות את רוב הקשרים שבניתי בעמל במהלך חיי... ולהזכר, בכל האנשים שבהם פגעתי... להזכר כמה כמהתי לאהבה, שתמיד ממני נשארה רחוקה.... להזכר כמה ניסיתי לשלוט בחיי, ללא הצלחה.... ולהזכר, בכאב האדיר, שבליפול שוב ושוב, ולהבטיח הבטחות הכי כנות שבעולם, שלא היו שוות את הנייר...
השעה מאוחרת, אז הדבר הראשון שעשיתי, זה היה להכנס לכאן, ידעתי שרק כאן אמצא מזור לעצמי... אני יעזור לעצמי, אם אשתף, ואעזור לאחרים בשיתופיי...
מזכיר לעצמי, אני אדם חולה, וכנראה תמיד אהיה כזה, אני לא משלה את עצמי.... אבל איתכם, ובמסירת חיי לה' בצורה יסודית ואמיתית, אני אזכה להיום, להיות שפוי, רק להיום, רק להרגע....
שלכם 
באהבה
ברוך שאמר

תגובה: בשביל עצמי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112574

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אני גם ממש התחברתי לסרט למרות שאף פעם לא היו לי בעיות של אלכוהול,
ובפרט ריגש אותי בסוף הסרט אחרי עשרות שנים כשהוא פוגש חבר חדש רועד ומתחיל מחדש בצעד 12 בלי לומר מילה כי הוא מייסד התוכנית.
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: בשביל עצמי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112576

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

מאוד מזדהה, תודה.
בהחלט סרט נהדר - ראיתי אותו מזמן ועשיתם לי חשק לראות אותו שוב
ברוך שאמר, מאוד הזדהתי עם מה שכתבת לגבי הרגשות - אחד מהמתנות בהחלמה זה האפשרות להיות רגיש - להגיד למישהו אני אוהב אותך באמיתיות ובלי לחשוש על מה יחשבו עלי - לבכות כשמשהו מרגש קורה - בכיתי פעם באחת ההצגות של הבת שלי בגן, היה כיף.

רק להיום!

תגובה: בשביל עצמי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112598

תודה לכם שהזכרתם לי את הפוסט הזה... שמח לראות שאנשים הזדהו...
אוהב אתכם מאד....

בבכי יש משהו עדין, טהור, שקוף... אלו תכונות שיכולות להיות רק באדם חי.... כיום אני מבין, כשהייתי אפוף באדי ההתמכרות, שנהייתי זומבי, ורגשותיי העדינים כבו לחלוטין... התוכנית, בחסדו, מחיה מתים, ואני זוכה לטעום מה הוא רגש טהור....

היום בבוקר, ניסיתי ללמוד מה' ענוה, הרי אם הייתי בורא העולם, הייתי דואג לפרסם את עצמי על כל דבר, הייתי כותב על הכל "כל הזכויות שמורות לי".... אבל אבינו היקר, לא כך, הכל בהסתר, בהצנע, מחיה מתים במאמרו, וסומך נופלים ברצונו.... מתחנן לאבא שאוכל לותר להיום על האגו, ולתת לאלוקים להוביל אותי כרצונו, ולקבל הכל בשלוה....

תגובה: בשביל עצמי לפני 5 שנים, 11 חודשים #112604

רק מתבאס שכל הקישורים לסרט חסומים לי..

גם אני גיליתי את עולם הרגש ןהבכי לאחרונה. חלק מלחזור לחיים בכל העוצמה שלהם. 

אוהבים, תודה! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

• עמוד:
  • 1