ברוכים הבאים, אורח

טינות בטונות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טינות בטונות 1031 צפיות

טינות בטונות לפני 6 שנים, 3 חודשים #110558

• עדינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 372 ימים
  • חבר ותיק

ב"ה התחלתי לעבוד צעדים עם ספונסר. אנחנו בעיצומו של צעד 1.
לאחרונה שיתפתי אותו בטינה שחשתי חזק כלפי מישהו, והוא חשף אותי לדרך להשתחרר מטינות, ע"י בירור איפה נפגעתי, תפילה על אותו מישהו וכמובן זיהוי פגמי האופי שלי.
מאז, אני חושב הרבה על טינות,
פתאום גיליתי שאני חווה המון פעמים רגשי טינה, אני נחשב אדם רגיש בסביבה שלי אבל פתאום גיליתי שממש קשה לי לסלוח לאחרים וכמובן גם לעצמי,
הטינות שמצאתי בתוכי, הם קשות דביקות ועקשניות כך שקשה מאוד להיפרד מהן, האמת שלהתפלל על מישהו שיש לי עליו טינה - די משחרר את האחיזה של הטינות בי.
לאט לאט אני חושף את דפוס ההתנהגות שלי בחיים: יש אירוע שמעורר לי טינה, שחוסמת לי לחלוטין חיבור כנה עם אותו אדם (וזה קורה לי גם כלפי אנשים הקרובים לי ביותר).
המון מהיחס שלי לאנשים מושפע מהטינות האלה.
הסתכלתי לעצמי קצת אחורה על החיים ואני מתחיל לחשוב שהמניע הכי חזק שלי אל התאוה - הוא הטינות.
כנראה שמגיל צעיר מאוד הפסקתי להתמודד עם טינות ומצאתי פיתרון קל מה ישחרר אותי ממועקת הטינה. ככה גדלתי עם ים טינות לא פתורות בלב ועם "פיתרון" חולני והרסני עבור המצב.
תודה לה' - על הזכות לגלות מקום כל כך מרכזי במחלה שלי ולחוש שיש דרך להתמודד.

תגובה: טינות בטונות לפני 6 שנים, 3 חודשים #110562

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
שמח בשבילך שהתחלת לעבוד צעדים עם ספונסר. תזכור השינוי הגדול שיש לחברים זה רק ע"י 12 צעדים. קבוצות, פעולות, ספונסר, קבוצות טלפוניות כל אלו זה נחמד, אבל לא העיקר.
מזדהה מאוד עם הטינות. בסה"ג כתוב "רגש הטינה הוא האשם מספר אחד לשתייה". 
בצעד 6 הבנתי שאני ממש ממש נהנה מזה שאני בטינות על מישהו.
כן, לגמרי עוזר לי לשבת ולכתוב צעד 4 ולהתפלל על מי שאני כועס עליו.
הרבה פעמים אחרי שאני כבר 'מושיב' את עצמי לכתוב צעד 4, אני לא מבין למה חיכיתי כ"כ הרבה זמן עד שהסכמתי לשחרר את זה.
תמשיך לשתף אותנו
יום שפוי ונקי לכולנו.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן