ברוכים הבאים, אורח

תגובה: מנסה לצוף 2
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תגובה: מנסה לצוף 2 1054 צפיות

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 4 חודשים #109079

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום
תעבור על כל הצעדים והפעולות שאתה עושה בתכנית ותראה איזה מהם לא הבנת לפני כן למה הם עובדים אבל התחלת לעשות אותם למרות זאת, ומה השתנה בך על ידי הפעולות. הרעיון הוא להפנים את העובדה שאנחנו עושים פעולות בלי הבנה, וזה עדיין עוזר לנו (ובדרך כלל אחר כך גם מגיעה ההבנה………… 
.……………………………………… 

זו עבודת בית רצינית .
אבל אני בכל זאת יעשה את זה חלקית. 
אני חושב שאני לדוגמא נימצא כבר בצעד 8-9 לפני שסיימתי בפועל את הרביעי.
ולפני שקראתי אותם או הבנתי אותם . בנסיבות שהביאו אותי לכך,   והמציאות שבא אני חי.  
הגעתי למצב שבוא אני חייב כנות מלאה כלפי עצמי , וכלפי משפחתי , וכל הסובבים אותי . דבר שהיה זר לי כל חיי . כי  חייתי בשקר תמידי  אחד גדול,  ובכיסוי על מעללי . אך כשהגעתי לשמור עיניך נפתח לי עולם חדש שאיפשר לי לפתוח את ליבי . עם כנות מופלאה ואמיתית . לפתע הרגשתי שאני יכול לדבר עם חברים ולספר ולשתף . משהו שמעולם לא עשיתי , משהו שנתן לי כח להבין שבלי כנות אין לי סיכוי להצליח. 
וככה הגעתי למצב שאני לא מוכן להישאר עם טינות אפילו רגע אחד.  למדתי והבנתי שזה לא טוב בשבילי , ובמיוחד להחלמה שלי . לכן אני חייב למחול,  ולפייס ,ולבקש סליחה,  ללא דחיה. וזה נותן לי הרגשה ניפלאה עם אנרגיות טובות .
והכי חשוב תרופה טובה לאובססיה שבא חייתי רוב חיי

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 4 חודשים #109104

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
שמחתי לפגוש אותך השבוע,
אתה בחור טוב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 4 חודשים #109234

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
יושב אני במטבח , יושב וכותב . כותב צעד 4 על אבא  שכבר מזמן לא כאן. 
על אמא יקרה ואהובה שגם חלפה לה מעולם.  על חברים שונים ומעסיקים מהעבר.  כל כך הרבה טינות של עבר שכבר מזמן התמוססו להם מעולמי ומחיי. אך כן עם הכתיבה מגיע התאבון והזיכרון . ואם זה מגיע,  אז הגיע זמן שחרור .
שחרור מהראש ומהחיים , שחרור מטינות ומצבים לא טובים. האמת שכל חיי עד היום עברו לי בלמחול , השתדלתי תמיד לסלוח ולמחול לכל אחד ואחת,  לא אוהב לשנוא . לכן תמיד השתדלתי לסלוח ולהמשיך הלאה .
אך עדיין אולי זה לא היה מושלם,  וכנראה שבכל זאת צריך לנקות טוב את המחסן , מחסן הטינות והמחשבות . רוצה דף חלק ונקי . רוצה ובוחר בדרך חדשה ונקיה , נקיה מטינות ומתאווה . נקיה ממחשבות רבות ורעות. היום רוצה רק טוב , רוצה לתת  ולקבל .
וליחל לימים טובים ונקיים ימים של חיבור ואהבה עם כולם ועם המשפחה.  ובמיוחד עם האישה.. ❤

תגובה: מנסה לצוף 2 לפני 6 שנים, 4 חודשים #109358

• שבי1
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב. 
יום ראשון ושני היו לי ימים קשים , התאווה תקפה ללא הרף . כמו שכתבתי אתמול האובססיה לצפיה או לשימוש היה ממש מטורף. 
רוצה לספר שביום השני של הטרוף שוחחתי בערב עם חבר , שביחד הגענו לנקודה למה שהביא אותי ליומים מטורפים .
אז לאחר שהצפנו את הטריגר ודיברנו עליו , זה פשוט נעלם כלא היה . למה אני מספר זאת שוב ?
כי אתמול שהתעוררתי… פשוט קמתי ליום רגיל , ללא אובססיה של תאווה , וככה זה היה ועבר כל יום. 
פשוט שום זכר מימה שעבר יומיים קודם .
זה ממש דבר מופלא המעבר מיום גדוש בתאווה , ליום רגיל ללא שום תאווה או אובססיה .
כמובן שהפעולות שנעשו היו מועילות , ובפרט הגילוי למה שהביא אותי ליידי האובססיה המטורפת .
תודה לאבא היקר. 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן