ברוכים הבאים, אורח

חשיבות של לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חשיבות של לשתף 884 צפיות

חשיבות של לשתף לפני 6 שנים, 7 חודשים #107998

• משה K
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר קבוע
שלום חברים אלוקים אוהב אותי שלח לי עכשיו מסר מדהים רציתי לשתף אותכם אם זה מישהו היה צריך להגיע לבית שלי מקודם היה ערמה של כביסה על השולחן אז כמובן אשתי רצתה לסדר אבל לא היה זמן לקפל הכול כי הוא עמד להגיע כל דקה אז היא לקחה את זה ושמה בתוך הארון על מדף ריק ככה שמבחוץ נראה הכול מסודר אבל בפנים בלגן גדול היא היתה צריכה להוציא משהוא אחר מהארון והיא אומרת לי שהיא פתחה את הארון זה הפריע לה הרבה לראות כזה בלגן אבל אין מה לעשות עכשיו עד כאן הסיפור
אלוקים נתן לי מתנה להבין כאן מה קרה איתי אני אם המחלה שלי יש לי בלגן גדול של רגשות אבל הכול מבפנים ובחוץ הכול נראה טוב ויפה אני מוצלח חברתי אבל בפנים זה בלאגן גדול ואז כל פעם שאני צריך להתמודד אם עצמי (לפתוח את הארון) אני סבלתי לא יעגתי איך לסדר את זה אז זה היה נשאר סגור לא להתמודד אם זה (בריחה לשימוש) עד שהגעתי לתוכנית והבנתי שאני דבר ראשון צריך לפתוח את זה לדבר על הרגשות שלי אם אלוקים וחברים ואז מגיע הצעד לבדוק כל דבר מה זה איפה זה שייך ולהתחיל לסדר את הארון הזה (צעד4) ואם בעזרת השם אני יצליח אז אני מסודר גם מבפנים וגם מבחוץ ואני לא צריך לברוח רק לדעת כל רגש מאיפה זה מגיע ולעשות את הפעולות שיסדר את זה 

תגובה: חשיבות של לשתף לפני 6 שנים, 7 חודשים #108007

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח על התהליך שלך,
תמשיך לשתף.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן